2:3

po prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)

19.09.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Jan Prošek

Tipsport: 2.0 3.7 2.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tomto přípravném zápase muselo rozhodovat prodloužení. Po čtyřiceti minutách hry byl stav 2:2, ve třetí třetině se ani jeden celek neprosadil, a tak diváci v Buffalu sledovali nastavený čas. V něm rozhodl o výhře Caroliny Derek Ryan. (03:33:43)
Česká stopa v zápase
Martin Nečas (CAR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:08

62:19

Carolina právě vstřelila branku!
Snad první výraznější šance v prodloužení končí gól. Po Riemsdykově pasu se povedenou střelou prosazuje hostující DEREK RYAN. Asistence: Trevor van Riemsdyk.

61:07

Vhazovat se bude před brankou Caroliny, Nedeljkovic musí být pozorný.

60:13

Jeff Skinner se dostal k bekhendové střele, ale brankář Ullmark výborně zasáhl.

60:01

Za stavu 2:2 končí třetí třetina. Rozhodnuto o vítězi není, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:53

Rozhodnout o výhře Hurricanes mohl Haydn Fleury, ale vychytal ho domácí gólman.

59:20

Carolina se probojovala do šance, Andrew Poturalski nepřekonal brankáře Buffala.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

57:30

Hostující Aleksi Saarela dobře vypálil, jenže branka mu byla malá.

56:08

Ze střední vzdálenosti to zkoušel Guhle, ale jeho střelecký pokus nebyl nejpovedenější.

55:42

Rasmus Ristolainen příklepem vypálil od modré, brankář Nedeljkovic kryje jeho pokus.

55:37

Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:37

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Martin Nečas – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

55:30

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Jake McCabe neprostřelil brankáře soupeře.

54:42

Haydn Fleury střelou zápěstím dobře protáhl brankáře, Ullmark byl pozorný.

2:3

Branky a nahrávky: 12. Griffith (Rodrigues, Pu), 37. McCabe (Fedun, Rodrigues) – 9. Ryan (Skinner, Fleury), 35. Jooris (Ryan), 63. Ryan (Riemsdyk)

Buffalo Sabres: Lehner (40. Ullmark) – Guhle, Ristolainen, McCabe, Fedun – Nelson, Goloubef – Girgensons, O'Reilly, Okposo – Pouliot, Reinhart, Moses – Smith, Cruscuolo, Bailey – Griffith, Rodrigues, Pu

Carolina Hurricanes: Smith (40. Nedeljkovic) – Hanifin, Pesce, Fleury, van Riemsdyk – Bean, Wesley – Skinner, Ryan, Di Giuseppe – Jooris, Nečas, Saarela – McGinn, Poturalski, Miller – Tolčinsky, Wallmark, Hofmann

08:25 CAR 0:1 Ryan (Skinner, Fleury)
09:24 CAR 2 Skinner, sekání
11:50 BUF 1:1 Griffith (Rodrigues, Pu)
13:39 BUF 2 Moses, nedovolené bránění
16:50 CAR 2 Wallmark, sekání
19:30 BUF 2 Criscuolo, sekání