konec Slovensko – Polsko 1:0

15.09.2017, 15:10 • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.18 4.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:4

GEM, SET, ZÁPAS Norbert Gombos! Teraz to už nášmu tenistovi vyšlo, presne umiestnil loptičku na čiaru a vyhráva štvrtý set pomerom 6:4 a tak vyhráva tento zápas celkovo 3:1 na sety! Hubert Hurkacz sa začína postupe prebúdzať a veľa nechýbalo, aby sme sledovali aj ďalší set. Norbert to však napokon zvládol a vybojoval pre Slovensko prvý bod!

5:4

Hurkacz teraz výborne pomohla páska a tak vyžíva tento brejkbal a znižuje na 4:5! Poľský tenista sa tak stále drží v zápase, pôjde po druhý krát podávať na udržanie sa v zápase.

5:3

Hubert Hurkacz to zvládol a po využitý gembalu sa zatiaľ udržal v tomto zápase a znížil na 3:5! Norbert Gombos však ide podávať na víťazstvo v tomto zápase.

5:2

Teraz to už nášmu tenistovi vyšlo a po potvrdení brejku sa dostáva do vedenia 5:2 vo štvrtom sete a tak Hubert Hurkacz ide podávať na udržanie sa v tomto zápase!

4:2

Hneď ten prvý využíva a po chybe svojho dnešného súpera sa dostáva do vedenia 4:2! Norbert tak ide podávať na potvrdenie brejku.

3:2

Výborne! Norbert zvládol ťažkú pozíciu a šnúrou štyroch fiftínov získava tento gem a ide do vedenia 3:2!

2:2

Norbert sa prezentoval nevynútenou chybou a tak Hurkacz čistou hrou vyrovnáva v štvrtom sete na 2:2!

2:1

Aj toto podanie si po úspešnom údere dokázal Norbert udržať a tak sa dostáva v tomto sete do vedenia 2:1!

1:1

Hurkacz previedol výbornú hru pri svojom podaní a tak vyrovnáva vo štvrtom sete na 1:1!

1:0

Norbert získava úvodný gem vo štvrtom sete a tak ide do vedenia 1:0!

3:6

Tento setbal už Hurkacz využíva a tak po veľmi zlepšenej hre získava poľský tenista prvý set v tomto zápase pomerom 6:3 a tak znižuje stav tohto zápasu na 1:2! Uvidíme tak aj štvrtý set a veríme, že to v ňom už Norbert zvládne a vybojuje pre náš tím prvý bod!

3:5

Výborne! Esom na záver ukončil Norbert túto výmenu a čistou hrou znižuje stav v treťom sete na 3:5! Hurkacz však ide podávať na víťazstvo v treťom sete.

2:5

Poliak napokon potvrdil brejkbal a dostáva sa do vedenia 5:2! To znamená, že Norbert ide podávať na udržanie sa v treťom sete.

2:4

Norbert nezvládol ísť cez druhý servis a tak stráca toto podanie! Hurkacz ide do vedenia 4:2 a zatiaľ tak má nakročené k zisku prvého setu v tomto zápase.

2:3

Norbert napokon poslal loptičku mimo kurtu a tak Hurkacz ide do vedenia v treťom sete do vedenia 3:2! Uvidíme, ako pôjde ďalšie podanie nášmu tenistovi.

2:2

Aj sa tak stáva a čistou hrou Norbert potvrdil brejk a vyrovnáva v treťom sete na 2:2!

1:2

Výborne! Čistou hrou si Norbert berie svoje podanie späť a prvý gemom v treťom sete tak znižuje na 1:2! Náš tenista tak pôjde podávať na potvrdenie brejku.

0:2

Víťazný ritern Hurkacza a tak prvý krát v zápase berie nášmu tenistovi podanie a dostáva sa v treťom sete do vedenia 2:0!

0:1

Norbert poslal loptičku iba do siete a tak Hurkacz získava prvý gem v treťom sete a ide do vedenia 1:0!

6:2

Norbert na nič nečakal, hneď prvý setbal využil a po chybe súpera vyhráva druhý set takým istým pomerom ako ten prvý – 6:2! Norbert tak pokračuje vo výbornej hre, hrá lepšie ako jeho dnešný súper a vyhráva tak už 2:0 na sety. Zatiaľ to vyzerá na jednoznačnú záležitosť nášho tenistu v tomto zápase.

5:2

Krásny úder z bekhendu na čiaru od nášho tenistu a tak po využitom brejkbale ide do vedenia 5:2 a podávať na víťazstvo v druhom sete!

4:2

Víťazný úder nášho tenistu a tak a dokázal vyhrabať z neľahkej situácie a dostáva sa do vedenia 4:2 v druhom sete!

3:2

Hurkacz ukázal úspešný bekhend po čiare a tak znižuje na 2:3 v druhom sete.

3:1

Výborný úder z forhendu od nášho tenistu a tak tento gembal už využíva a v druhom sete sa tak dostáva do vedenia 3:1!

2:1

Hurkacz po dlhšom čase zvládol svoj servis úspešne a tak získava prvý gem v druhom sete, ktorým znižuje stav v druhom sete na 1:2!

2:0

Aj sa tak stáva, Hurkacz posiela loptičku do autu a tak náš tenista čistou hrou potvrdil brejk a dostáva sa v druhom sete do vedenia 2:0!

1:0

Norbert úspešným forhendom ukončil túto výmenu a využíva tak tento brejkbal a ide na úvod druhého setu do vedenia 1:0!

6:2

Norbert na nič nečakal, opäť vytiahol úspešný servis a tak vyhráva prvý set pomerom 6:2! Úvod prvého setu bol vyrovnaný, ale náš tenista hral potom jasne lepšie a tak sa stáva víťazom prvého setu! Uvidíme, čo nám ponúkne druhý set.

5:2

Hurkacz sa prezentoval nevynútenou chybou a tak Norbert berie aj druhé podanie v zápase svojmu súperovi a dostáva sa v prvom sete do vedenia 5:2! To znamená, že Norbert ide podávať na víťazstvo v prvom sete!

4:2

Následne však prinútil Hurkacza chybovať na sieti a tak po potvrdení brejku ide Norbert v prvom sete do vedenia 4:2!

3:2

Teraz to už nášmu tenistovi vyšlo, Hurkacz poslal loptičku do siete a tak Norbert prvý krát v tomto zápase berie svojmu súperovi podanie a dostáva sa v prvom sete do vedenia 3:2! Pôjde tak podávať na potvrdenie brejku.

2:2

Norbert sa prezentoval forhendovým winerrom a tak vyrovnáva na 2:2! Prvý set je tak zatiaľ na oboch stranách vyrovnaný.

1:2

Náš tenista poslal loptičku do autu a tak Hurkacz využíva gembal a dostáva sa do vedenia 2:1! Úvod prvého setu je tak zatiaľ vyrovnaný, obaja tenisti si držia svoje podania.

1:1

Aj sa tak stáva a po chybe súpera Norbert čistou hrou vyrovnáva stav v prvom sete na 1:1!

0:1

Napokon to Hubert Hurkacz zvládol, odvrátil brejkbal a túto výmenu ukončil presným bekhendom. Poliak sa tak dostáva do vedenia 1:0, Norbert ide podávať prvý krát v tomto zápase.