konec (0:1)

26.08.2017, 16:00 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • 6. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 2.1 3.3 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (17:55:48)
Sledovali jsme utkání mezi Wolfsbergerem a St.Poltenem, které končí výhrou domácích 2:1. Jako první se prosadil hostující Riski v 14.minutě. Domácí tlačili, která se jim vyplatila v 78. minutě kdy se prosadil Orgill a v 87. minutě zařídil vítězství Gschweidl. Domácí stoupají na třetí místo, hosté zůstanou poslední a bez výhry.

90+3

90+2

St.Polten se ještě snaží, ale domácí jsou pozorní.

90+1

Nepřesná kombinace domácích končí v zázemí, teď jim to ale vůbec nemusí vadit.

90

Rozhodčí Harkam se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Domácí naprosto zaslouženě vstřelili dvě branky a jsou blízko vítězství. St.Polten se nejspíš opět nedočká vítězství.

88

Žlutou kartu dostává Dominik Hofbauer (SKN St. Pölten).

87

87. Bernd GSCHWEIDL - 2:1

87

Wolfsberger právě vstřelil branku! Zasloužená aktivita vede k vedení 2:1! BERND GSCHWEIDL obdržel parádní přihrávku za obranu. Stahovačkou přelstil obránce a krásnou ránou k pravé tyči střílí vedoucí branku v utkání.

86

Huttenbrennerův pokus o centr nevyšel ,ale i tak budou mít domácí zajímavé vhazování.

85

Dalším útočným faulem se provinil domácí Offenbacher. Wolfsberger je hodně nažhavený, aby vstřelil vedoucí branku.

84

Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Damir Mehmedovic, přichází Lonsana Doumbouya.

83

Hostující trenér bude naposled střídat.

82

Diallo dobrým obranným zákrokem vysvobodil svůj celek.

81

Útočným faulem se provinil domácí Huttenbrenner, který zajel skluzem do Mehmedoviče.

80

Zundel se pokoušel odcentrovat do vápna, jenže Huber skvěle zblokoval.

79

Hostům opět proniká vývoj utkání mezi prsty, domácí si půjdou určitě pro vítězství.

78

78. Dever ORGILL - 1:1

78

Wolfsberger právě vstřelil branku! Trenér domácích udělal skvělé střídání, protože k dorážce se dostal úplně volný DEVER ORGILL, který měl již jednoduchou práci.

77

Wolfsberger má další standardní situaci.

76

St.Plten na chvíli vysunul napadání a hned přidělal domácímu trenérovi spoustu vrásek.

75

Další nepřesný útok domácích končí v zázemí.

74

Žlutou kartu dostává Mario Leitgeb (RZ Pellets Wolfsberger AC).

73

Domácí vrhají všechny své síly do útoku. Uvidíme, jestli jim to přinese nějakou branku.

72

Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Christoph Rabitsch, přichází Mario Leitgeb.
Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Ismael Ouedraogo, přichází Dever Orgill.

71

I domácí trenér se rozhodl pro střídání.

70

Riski nevyhrál hlavičkový souboj a domácí celek pádí znova do útoku, fanoušci vytvářejí bouřlivou kulisu.

69

Drtivý tlak tlumí brankář Riegler, který si i vynutil faul po nevybíravém zákroku Ouedraoga.

68

Centr do pokutového území St.Poltenu nenašel domácího hráče. Hosté se opět ubránili.

67

Útočný faul domácího Nutze, který byl v napadání příliš aktivní.

66

Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Manuel Martic, přichází Dominik Hofbauer.

65

Hostující trenér pošle za pár chvil svého druhého žolíka na hřiště.

64

Nepřesnou přihrávkou na Wernitzniga se prezentoval Zundel.

63

Po hodině hry hostující outsider překvapivě vede 0:1 a jde si pro první výhru v této sezóně.

62

Z něho nebylo žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Diallo.

61

Rohový kop pro domácí Wolfsberger.

60

60. Christopher Wernitznig (WAC)

60

Odpovědnost vzal na sebe střídající Wernitznig, jenže jeho projektil míří jen těsně vedle pravé tyče. Riegler hlídal trajektorii míče.

59

Domácí budou mít nebezpečnou standardní situaci.

58

Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Sandro Ingolitsch, přichází George Davies.

57

Oba celky se v době pauzy občerstvují.

56

Sudí píská faul na hostujícího obránce Ingolitsche, který je otřesen po osobním souboji s Huttenbrennerem.

55

Střela Gschweidla končí těsně vedle brány hostujícího brankáře Rieglera.

54

Rabitch si naložil velký kopec, když zkusil projít přes dva hráče. Kdyby mu to nevyšlo, hosté by šli do smrtícího brejku.

53

útočným faulem se provinil hostující Ambichl.

52

K zakončení se dostal Ambichl, jenže ten střílí vysoko nad.

51

St.Polten je opět po dlouhé době u míče, jenže hned to znamená nebezpečí u brankáře Koflera.

50

Domácí pěkně kombinují, jenže finální přihrávka je katastrofická.

49

Stec dobrou obrannou prací zneškodnil rozběhnutého nově příchozího Wernitzniga.

48

Ouedraogo patičkou nechal balón jít dál, protože si myslel, že za ním je spoluhráč, jenže nebyl.

47

Domácí pokračující v tlaku jako v první půli.

46

Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Florian Flecker, přichází Christopher Wernitznig.

46

První poločas mezi Wolfsbergerem a St.Poltenem nabídl jednu branku a to na hostující straně, kdy se v 14.minutě krásně prosadil Roope Riski. Zbytek půle byli aktivnější domácí, jenže hosté skvěle plní taktický plán.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45+3

45+2

Hostujícímu celku rychlý protiútok moc nevyšel a to je nejspíš z prvního poločasu vše.

45+1

Brankář Riegler zpacifikoval nepříjemný míč do vápna do rukavic.

45

Rohový kop pro Wolfsberger.

44

Opět kombinace domácích na polovině hřiště, takticky zatím hraje St.Polten výborně.

43

Přihrávka Zundela do pokutového území nenašla Rabitsche.

42

Žlutou kartu dostává Manuel Martic (SKN St. Pölten).

41

41. Ismael Ouedraogo (WAC)

41

Velká šance domácích! Velice agilní Ouedraogo dostal milimetrově přesnou přihrávku za obranu, hnal se po levém křídle, vystřelil, jenže pouze půl metru od levé tyče.

40

Posledních pět minut prvního poločasu a hosté překvapivě vedou 0:1 na půdě Wolfsbergeru.

39

Rabitsch už přihrával v pokutovém území na úplně volného Ouedraoga, jenže do přihrávky výborně skočil Diallo.

38

Offenbacher ovšem vyslal nepřesnou přihrávku na nabíhajícího Gschweidla.

37

Roh i pro hostující celek ze St.Poltenu. Ten jim ovšem moc nevyšel a domácí spěchají do rychlého protiútoku.

36

Nacvičený signál byl neúspěšný, navíc se poté Martič provinil útočným faulem.

35

Domácí brankář Kofler vyběhl z brány a dopustil se faulu mimo pokutové území. Standardní situace pro St.Polten.

34

Nepřesná kombinace domácích končí u brankáře Rieglera.

33

Roh nepřinesl žádné větší vzrušení, protože Diallo odkopnul míč do bezpečí. Domácí ale zůstávají u míče.

32

31

Parker se dožaduje odpískání faulu na jeho osobu po tom, co ho stáhl domácí Huttenbrenner. Rozhodčí Harkam ale zůstává neoblomný a hra pokračuje dál.

30

Opět velká chyba v rozehrávce domácích kterou vyslídil Ingolitsch. Postupná kombinace skončila nepřesnou přihrávkou na Riskiho do pokutového území.

29

Útočným faulem se prezentoval domácí hráč Ouedraogo, který je reprezentantem Burkiny Faso.

28

Flecker uzmul míč a utíkal na osu hřiště, kde se pokusil o kličku přes Ambichla. Ten se nenechal napálit a hosté jsou opět u míče.

27

Stec se pokoušel po pravém křídle individuálně prosadit přes Nutze, jenže ten prokázal dobré obranné schopnosti.

26

Nepřesná kombinace Rabitsche a Gschweidla končí u brankáře Rieglera.

25

V posledních sekundách míč pendloval po hlavách většiny přítomných na pažitu ve Wolfsbergeru.

24

Míč se v pokutovém území nebezpečně pohyboval, nakonec ale hostující Huber odkopl míč do bezpečí.

23

Nakonec rohový kop pro Wolfsberger.

22

Tuto disciplínu si znova zopakuje, jenom o pár metrů blíž svému cíli.

21

Zundel obstará vhazování poblíž pokutového území.

20

Opět rozhodčí Harkam odstartoval hru, St.Polten bude mít vhazování.

19

A o minutě hry leží na zemi další hostující hráč, konkrétně Martič.

18

Oním postiženým byl autor první branky v utkání Riski. Už odcestoval za postranní čáru a bude pokračovat v utkání.

17

Hra je přerušena, neboť jeden z hostujících hráčů leží na zemi.

16

Velká šance domácích! Pěkná kombinace záložní řady končí přihrávkou do pokutového území na Ouedraoga, který ovšem neprostřelil hostujícího brankáře Rieglera, který si připisuje první velký zákrok.

15

St.Polten z ničeho střílí branku, uvidíme, jak na to zareaguje domácí mužstvo pod taktovkou trenéra Pfeifenbergera.

14

St.Polten právě vstřelil branku! Obrovskou hrubku celé domácí obrany potrestal finský útočník ROOPE RISKI, který hokejovým blafákem překonal Koflera a vstřelil první branku utkání.

13

Wolfsberger kombinuje na své polovině hřiště a čeká na volnou mezeru v obraně St.Poltenu.

12

Mehmedovič nepřesně hledal rozběhnutého Parkera do pokutového území.

11

K zakončení se dostal Palla, jenže jeho polonůžky končí jen těsně vedle Rieglerovy brány.

10

Rohový kop pro vlky.

9

Žlutou kartu dostává Daniel Petrović (SKN St. Pölten).

8

Wolfsberger opět bude mít volný přímý kop.

7

Nepřesný Diallův dlouhý kop na Riskiho nevyšel. Kofler bude odkopávat od brány.

6

St.Polten je poprvé dlouhodoběji u míče a snaží se dostat k brance Koflera po pravém křídle.

5

První střelu na branku vyslal domácí Ouedraogo, jenže jeho rána letěla pouze do středu brány.

4

Domácí fanoušci se už radovali z branky, jenže pak zjistili, že Ouedraogo byl v ofsajdovém postavení.

3

Domácí Wolfsberger bude mít zajímavou standardní situaci po faulu Mehmedoviče, který musel zatáhnout za záchrannou brzdu.

2

Žlutou kartu dostává Damir Mehmedovic (SKN St. Pölten).

1

Domácí oblékli bílé dresy, hosté červené.

1

RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Palla, Zündel, Rnić, Hüttenbrenner – Offenbacher, Rabitsch, Nutz, Flecker – Ouedraogo, Gschweidl.
Náhradníci: Sallinger – Frieser, Leitgeb, Orgill, Steiger, Sollbauer, Wernitznig.

SKN St. Pölten: Riegler – Diallo, Petrović, Huber – Mehmedovic, Stec, Ambichl, Martic – Parker, Roope Riski, Ingolitsch.
Náhradníci: Wackerle – Davies, Doumbouya, Grabovac, Hofbauer, Mehremič, Thürauer.

02.04.12 AC Wolfsberger-St. Polten 2 : 0
St.Polten je na tom ještě hůř. na svém kontě mají pouze jeden bod za remízu 0:0 s Mattersburgem. Na devátý altach mají ztrátu pouze jeden bod. Skóre mají přímo žalostné, 4:14. Mají tedy suverénně nejhorší obranu. Nejlpeší střelec týmu je s dvěma góly Thurauer.
Wolfsberger se momentálně nachází na pátém místě desetičlenné tabulky. na svém kontě mají 6 bodů a záporné skóre 4:5. Na čtvrté místo, zaručující kvalifikaci o Evropskou ligu, ztrácí pouze jeden bod. Připsali s idvě výhry a tři porážky. Nejlepší střelec týmu je se dvěma góly Gsweidl.
Hezký den u sledování rakouské Tipico Bundesligy! V dnešním 6.kole přivítá domácí Wolfsberger St.Polten. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.