5:4
po prodl. (0:1, 2:2, 2:1 - 1:0)
24.08.2017, 18:30 • Frölundaborgs Isstadion, Göteborg • Skupina H • Martin Augustin (@ogy_16)
Tipsport: 1.5 5.0 4.54 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.5 - 5.0 - 4.54
Frölunda HC – ZSC Lions
5:4
po prodl. (0:1, 2:2, 2:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 33. Olofsson (Friberg, Lasch), 39. Olofsson (Lasch, Friberg), 57. Donovan (Almquist, Lasch), 60. Lundqvist (Almquist, Friberg), 61. Lasch (Sigalet, Lundqvist) – 6. Pettersson (Nilsson), 25. Pestoni (Herzog, Wick), 34. Herzog (Marti, Pelletier), 58. Schappi
Karty:
Neproměněná penalta:
Frölunda HC:
Gustafsson (Mattsson) – Almquist, Donovan, Nyberg, Dahlin, Johannesen, Sigalet, Gunnarsson – Lasch, Lundqvist, Rosseli-Olsen – Stålberg, Ehn, Pathrik Westerholm – Hjalmarsson, Friberg, Bergenheim – Olofsson, Andersson, Grundström – Pontus Westerholm.
Náhradníci:
Trenér:
ZSC Lions:
Flueler (Schlegel) – Geering, Klein, Blindenbacher, Baltisberger, Karrer, Marti, Sutter – Nilsson, Suter Pettersson – Wick, Pelletier, Herzog – Kenins, Schappi, Pestoni – Kuenzle, Prassl, Baltisberger – Bachofner.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Brännare (FIN), Sjöqvist – Wernström (oba SWE), Waldejer (NOR)
Diváci:
1. třetina | ||||
05:12 | ZSC | 0:1 | Pettersson (Nilsson) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:35 | FRO | 2 | příliš mnoho hráčů | |
24:16 | ZSC | 0:2 | Pestoni (Herzog, Wick) | |
31:33 | ZSC | 2 | Suter, nedovolené bránění | |
32:29 | FRO | 1:2 | Olofsson (Friberg, Lasch) | |
33:24 | ZSC | 1:3 | Herzog (Marti, Pelletier) | |
37:57 | ZSC | 2 | Blindenbacher, sekání | |
38:41 | FRO | 2:3 | Olofsson (Lasch, Friberg) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
49:46 | ZSC | 2 | Kuenzle, krosček | |
54:58 | ZSC | 2 | Baltisberger, hákování | |
56:07 | FRO | 3:3 | Donovan (Almquist, Lasch) | |
57:43 | ZSC | 3:4 | Schappi | |
59:46 | FRO | 4:4 | Lundqvist (Almquist, Friberg) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:51 | FRO | 5:4 | Lasch (Sigalet, Lundqvist) | |
po prodl. |
K. Vary – Kladno 17:30 4:1
Třebíč – Vsetín 17:30 0:1
Chomutov – Litvínov 17:30 1:2
Poruba 2011 – Šumperk 17:30 7:4
Havířov – Přerov • nedohráno 18:00 3:3
Znojmo – Motor ČB 18:00 4:1
Benátky n/J – Litoměřice 18:00 2:5
Kadaň – Klatovy 18:00 9:2
Děčín – Jablonec n/N 18:00 1:7
Zlín – Jihlava • po s.n. (3:2) 18:00 3:2
Pardubice – Olomouc • po s.n. (2:1) 18:00 1:2
Sokolov – K. Vary jun. 18:00 1:5
Havlíčkův Brod – Tábor 18:00 9:2
Frýdek-M. – Prostějov 18:00 1:5
SHK Hodonín – Mor. Budějovice • po s.n. (0:1) 18:00 3:4
54:58
49:46
37:57
31:33
22:35