1:5
konec (0:3, 1:2, 0:0)
24.08.2017, 18:00 • Rostislav Králik
Tipsport: 3.02 4.8 1.75 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.02 - 4.8 - 1.75
HC Baník Sokolov – HC Energie Karlovy Vary jun.
1:5
konec (0:3, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 25. Čejka – 5. Horký (Bečka, Pajk), 6. Salnikov (Petrov), 16. Salnikov (Vodička), 23. Salnikov (Kala), 25. Horký (Bečka)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Baník Sokolov:
Šmídl (od 23. min. Fečo) – Kuncl, Přindiš, Gombár, Michálek, Beer, Hohl, Prachař, Jäger ml. – Kuběna, Strunz, Šmejc, Čejka, Trapl, Říha, Kašpar, Pfister, Račanský, Šneberk, Sus, Hauzr. Trenér: Michal Jäger.
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary jun.:
Špírek (Grančarov) – Vodička, Přibyl, Pajk, Hrůša, Kala, Brabec, Tocík – Tlačil, Janata, Pastyřík, Bečka, Procházka, Horký, Salnikov, Halberštát, Petrov, Slabý, Šála, Habr.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petr Fiala – Jan Kadeřábek, Václav Juránek
Diváci:
1. třetina | ||||
02:31 | SOK | 2 | Prachař, příliš mnoho hráčů | |
02:57 | SOK | 2 | Kuběna, hákování | |
03:12 | SOK | 2 | Śmejc, hrubost | |
KVJ | 2 | Tlačil, hrubost | ||
04:32 | KVJ | 0:1 | Horký (Bečka, Pajk) | |
05:10 | KVJ | 0:2 | Salnikov (Petrov) | |
14:42 | KVJ | 2 | Tlačil, sekání | |
14:48 | SOK | 2 | Michálek, podražení | |
15:01 | KVJ | 0:3 | Salnikov (Vodička) | |
19:23 | SOK | 2 | Čejka, napadení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:30 | KVJ | 0:4 | Salnikov (Kala) | |
22:38 | ||||
24:03 | SOK | 1:4 | Čejka | |
24:19 | KVJ | 1:5 | Horký (Bečka) | |
30:31 | KVJ | 2 | Přibyl, podražení | |
30:42 | SOK | 2 | Kuběna, sekání | |
32:00 | KVJ | 2 | Bečka, hákování | |
36:40 | KVJ | 2 | Hrůša, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
51:40 | KVJ | 2 | Pajk, krosček | |
Konec |
K. Vary – Kladno 17:30 4:1
Třebíč – Vsetín 17:30 0:1
Chomutov – Litvínov 17:30 1:2
Poruba 2011 – Šumperk 17:30 7:4
Havířov – Přerov • nedohráno 18:00 3:3
Znojmo – Motor ČB 18:00 4:1
Benátky n/J – Litoměřice 18:00 2:5
Kadaň – Klatovy 18:00 9:2
Děčín – Jablonec n/N 18:00 1:7
Zlín – Jihlava • po s.n. (3:2) 18:00 3:2
Pardubice – Olomouc • po s.n. (2:1) 18:00 1:2
Sokolov – K. Vary jun. 18:00 1:5
Havlíčkův Brod – Tábor 18:00 9:2
Frýdek-M. – Prostějov 18:00 1:5
SHK Hodonín – Mor. Budějovice • po s.n. (0:1) 18:00 3:4
58:00
57:31
56:42
55:37
55:00
54:21
53:40
53:05
52:31
51:40
51:21
50:50
50:00
49:21
49:21
48:39