9:2

konec (3:0, 3:1, 3:1)

24.08.2017, 18:00 • Kateřina Kundertová

Tipsport: 1.5 5.5 3.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Velmi bohaté utkání na góly dopadlo lépe pro Trhače, kteří vyhráli vysokým rozdílem. Za domácí se prosadili třikrát Krejčiřík, dvakrát Wágner, a po jedno gólu přidali Tůma, Havel, Macháček a Blaha. Za hosty skórovali Vracovský a Vondrák. (20:08:20)

59:58

Kapitán Trefný ukončil zápas za vlastní bránou s pukem na holi.

59:43

Utkání už se jenom dohrává.

59:16

Jonák projel obranou, ale bekhendovou střelou netrefil bránu.

58:29

Vracovský čekal na modré na puk, který dostal, ale poté ho špatně zpracoval.

57:44

Trhači se opět usadili v pásmu. Vystřelil Lidák mimo.

57:06

Polák posílal puk před bránu, ale nikdo ze spoluhráčů na něj nedosáhl.

56:45

Jan Havel blafákem do forhendu neuspěl. Altrichter ho úspěšně přečetl.

56:45

Havel byl v úniku podražen. Sudí nařídili trestné střílení.

56:35

Michel vybojoval puk a přihrál na Jonáka, který minul.

56:20

Trefný to zkusil od modré.

56:06

Leština vzal situaci dva na jednoho na sebe, ale střelou ze zápěstí minul tři tyče.

55:15

Klatovy právě vstřelily branku!
Leština vystřeli od modré, ke kotouči se před bránou dostal JAN VONDRÁK, jenž dorazil do prázdné brány. Asistence: Ondřej Leština, Milan Piovarči.

54:40

Köver šel sám na bránu, ale zakončení se mu nepovedlo.

54:17

Kadaň už se nikam nežene. Otáčí kotouče a čeká na Klatovy na modré.

53:34

Ofsajd Trhačů.

53:20

Kadaň právě vstřelila branku!
Tupý nahodil na bránu, vypadnutý kotouč chtěl Altrichter vypíchnout pryč, ale nestihl to. LUKÁŠ BLAHA přijel a bezmocného brankáře přehodil. Asistence: Jiří Tupý, Jan Havel.

52:55

Tupý přihrával si obhodil obránce a poté přihrával zpoza brány, ale k puku se nikdo nedostal.

52:26

Kadaň už se dlouho drží v pásmu, ale nestřílí.

51:58

Trefný si najížděl na přihrávku přes pásmo, ale kotouč nestihl.

50:33

Hierman projel obranou, která mu znemožnila zakončení.

50:22

Z nulového úhlu to zkoušel Michel, ale Pavlát si tyčku pohlídal.

50:09

Pacanda jel sám na bránu, ale střelou mezi betony neuspěl.

50:00

Klatovští trápí domácí napadáním hluboko v útočném pásmu.

49:23

Hlaváček nastřelil od modré břevno.

48:45

Havel a Szathmáry si nyní připsali několik pokusů z předbrankového prostoru, ale ani jeden neuspěl.

48:18

Blaha se opřel do střely, ale zlomil hůl.

47:28

Černý se dostal náhodou sám před gólmana, ale z těsné blízkosti přestřelil.

47:01

Rindoš přihrál před bránu na FRANTIŠKA WÁGNERA, který poslal puk do horní části brány. Asistence: Josef Rindoš, Jakub Trefný.

46:38

Klatovy se budou bránit ve třech.

46:38

Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Kubík – 2 min., vražení na hrazení).

46:26

Hosté se osvobozují.

46:06

Lidák neudržel puk za modru, je odpískán ofsajd.

45:27

Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Pacanda – 2 min., podražení).

45:22

Puk mají na holích hosté, ale nedostávají se do pásma.

44:44

Černý objel bránu a zkusil to rychle zpoza klece, ale Altrichter přitiskl puk k ledu betonem.

44:28

Uhlík nahodil na bránu, Pavlát byl pozorný a přerušil hru.

44:08

Rindoš přihrál z otočky na FRANTIŠKA WÁGNERA, který z pravého kruhu prostřelil Altrichtera. Asistence: Josef Rindoš.

43:55

Novák předvedl parádní sólo jízdu. Projel celým pásmem, ale blafákem na Altrichtera jen těsně nestačil.

43:00

42:57

Klatovy se marně snaží dostat do útočného pásma.

42:04

Uhlík přihrával před bránu, kde se k puku nikdo nedostal.

41:33

Kotouč je opět u Altrichtera.

41:15

Klatovy kombinovaly, ale špatnou přihrávkou se připravily o pásmo.

41:00

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Rindoš – 2 min., vysoká hůl).

41:00

Kadaňští se usadili v pásmu, ale špatnou přihrávkou se o něj málem připravili. Nakonec pálil Novák, jeho střela byla sražena to rohu.

40:01

V prostřední části přidali Trhači další tři branky. Postupně se prosadil Jan Havel, Aleš Macháček a Vojtěch Krejčiřík, který završil hattrick. Za hosty se prosadil Vracovský.

40:00

39:43

VOJTĚCH KREJČIŘÍK HATTRICK! Tupý přihrál zpoza brány střelci šestého gólu, který puk dorazil do sítě. Asistence: Jiří Tupý.

39:11

Pavlát schoval puk na hrudi. Dorážející hosty zpacifikoval Hierman.

39:03

Zakázané uvolnění na straně Kadaně.

38:46

Havel přihrával z levého kruhu před bránu, kde puk získala obrana hostů.

38:31

Jonák si počkal na špatnou rozehrávku domácích, pak z kruhu vypálil. Pavlát si připsal úspěšný zákrok.

37:56

Pacanda vystřelil hned po přejetí modré, ale Pavlát byl dobře postavený a kotouč schoval na hrudi.

37:46

Zakázané uvolnění Klatov, kterým nevyšla dlouhá přihrávka.

37:18

Hra je rozháraná. Už dlouho jsme neviděli žádnou střelu.

36:35

Vondráček připravil dobrou pozici pro Houdka, který se nedostal k puku.

36:26

Zásah kadaňské střídačky. Vhazuje se po levici Sochůrka.

36:11

Hra se přerušila. Sochůrek měl problém s maskou.

35:16

Další střela Klatov. Tentokrát Leština.

35:11

Vracovský projel obranou ale nevyzrál na Pavláta.

34:42

Köver si na vlastní modré obhodil soupeře a postupoval do útoku. Stopku mu vystavil Kubík.

34:07

Šilar přihrál Hiermanovi, který z kruhu netrefil bránu.

34:01

Szathmáry rozjel útok zpoza vlastní brány, ve středním pásmu posunul na Adámka, který mu vracel puk před bránu, ale Szathmáry se k dorážce nedostal.

32:44

Zakázané uvolnění Klatov.

32:17

Trefný byl teď dlouho u kotouče. Nejprve namazal na modrou, ale poté puk vybojoval a s několika odrazy ho dostal až do útočného pásma.

31:40

Na ledě zůstal Robert Černý, který ale vstává a odjíždí po vlastních.

31:40

Houfkova střela dolétla až na bránu. K dorážce se z ostrého úhlu dostal Váchal, ale domácího brankáře nenachytal.

31:22

Na Leštinovu ránu od modré si počkal Pavlát, který přerušil hru. Vhazuje se po jeho levici.

30:35

Další využitá přesilovka. Polák nahodil od modré, k dorážce se dostal na brankovišti ALEŠ MACHÁČEK, jenž přehodil Sochůrkův beton. Asistence: Tom Polák, Šimon Szathmáry.

30:23

Wágner nahodil z pravého kruhu, k dorážce se tlačil Rindoš, ale Sochůrek byl tentokrát rychlejší.

29:40

Kadaň kombinovala v pásmu, na konci byl Novák, na jehož ránu vytyčil Sochůrek vyrážečku.

28:43

Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Kuřera – 2 min., vysoká hůl).

28:43

Novák vybojoval puk, jeho spoluhráč se střelou neuspěl.

28:03

27:48

Opět Blaha! Tentokrát nastřelil první hráče před sebou, a tak se Klatovy dostaly ven z pásma.

27:32

Blaha si našel prostor na ose hřiště, odkud vypálil. Na jeho pokus dosáhl Sochůrek, jenž přerušil hru.

26:55

Klatovští dostali kotouč znovu v vlastního pásma.

26:30

Klatovy se osvobodily.

26:02

Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Váchal – 2 min., podražení).

25:33

TOMÁŠ VRACOVSKÝ se dostal za obranu a předvedl parádní blafák do forhendu. Pavlát byl na něj krátký. Asistence: Tomáš Pacanda.

25:16

Kadaň kombinovala v pásmu, ale nevystřelila.

24:25

Puk skončil mimo led. Vhazuje se ve středním pásmu.

24:12

Šilar začal útok, ale odzbrojil ho Kuřera.

23:57

Zakázané uvolnění domácích.

23:13

Pacanda měl před sebou poloprázdnou bránu, kterou z vrcholu kruhu netrefil.

22:43

Klatovy do druhé části vstoupily mnohem aktivněji. Nyní zavřeli Trhače v pásmu, ale do nadějné pozice se nedostávají.

21:44

Houdek vystřelil od modré čáry a zasáhl domácího kapitána do hlavy. Nic se nestalo a hra pokračuje.

20:40

Pacanda stál sám před Pavlátem, na kterého nevyzrál.

20:22

Černý posunul na JANA HAVLA, který si položil Sochůrka a zavěsil do horní části branky. Asistence: Robert Černý, Vojtěch Krejčiřík.

20:01

Trhači si během první třetiny vypracovali pohodlný náskok. Dvakrát se prosadil Vojtěch Krejčiřík a jednu branku přidal Martin Tůma.

20:00

19:32

Nyní to zkusil od modré Blaha, ale neuspěl.

19:18

Kuřera přihrával před bránu, kde se k puku nedostal žádný z jeho spoluhráčů.

19:01

Začala poslední minuta první třetiny.

18:50

Macháček se dostal ke střele z pravé strany, odkud minul vzdálenější část branky.

18:27

18:07

Houdek vystřelil nadějně z pravého kruhu, ale Pavlát se stihl přesunout.

17:55

Leštinova střela od modré byla sražena do rohu, kde se o puk bojovalo.

17:02

Dvakrát to těď zkoušel Michel, ale bez úspěchu.

16:26

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Hlaváček – 2 min., nedovolené bránění).

16:23

Houdek vypálil od modré, ale mimo tři tyče.

16:20

Váchal projel z vlastního pásma až do útoku a zkusil to od modré, ale Pavlát byl pozorný.

15:54

Polák už dral do útoku, ale byl zastaven pohotovou obranou.

15:23

Rindoš si vybruslil do z pravého kruhu a rychlou střelou zaměstnal Sochůrka.

14:46

Kadaň si předala pár přihrávek. Na konci byl Trefný, který pálil od modré.

13:27

Opět aktivní mladíček Köver! Tentokrát to zkusil z mezikruží.

13:07

Köver přišel o kotouč, který se ale dostal k Tupému, jenž v nadějné pozici neuspěl, Sochůrek se prezentoval povedeným zákrokem lapačkou.

12:36

Hlaváček to zkusil od modré, Sochůrek zakročil betonem.

12:10

Vracovský se tlačil do zakončení, až skončil na domácím brankáři, kam mu pomohli domácí obránci.

12:01

Klatovští se nyní dostali pod tlak a vyhazují jen za cenu zakázaného uvolnění.

11:49

Blahova dělovka prolétla kolem modré.

11:20

Tentokrát to zkusil Černý od modré, Sochůrek puk přikryl a bude se vhazovat po jeho levici.

11:15

Zakázané uvolnění hostů.

11:14

Havel v situaci tři na dva přihrál na Krejčiříka, který v tísni nezakončil.

10:42

Wágner postupoval do útoku, ale byl sražen k ledu. Sudí je v klidu.

10:27

Houdek to nyní zkusil od modré, ale bez úspěchu.

10:06

Adámek to zkusil krátce po vhazování k bližší tyči, ale neuspěl.

10:01

Zakázané uvolnění Klatov, které protahují střídání zpět.

09:38

Vracovský se dostal do úniku dva na jednoho se svým spoluhráčem Pacandou, jemuž přeskočil puk hůl.

08:50

Hra se přelévá ze strany na stranu. Ani jeden celek nemůže zahájit kloudnou útočnou akci.

08:00

Tupý chtěl nachytat Sochůrka u bližší tyčky, což se mu povedlo. Úspěšný byl až VOJTĚCH KREJČIŘÍK, který dorazil puk do horní části branky. Asistenci: Jiří Tupý, Lukáš Blaha.

07:16

Wágner si vyměnil puk s Tupým, prvně jmenovaný poté střílel z první, ale Sochůrek byl připraven.

07:00

Kadaň si zahraje první přesilovku.

07:00

Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Michel – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

06:45

Hra se už dlouho nepřerušovala. Kadaň zahajuje útočnou akci.

06:09

Hiermanova tečovaná střela prolétla až na zadní mantinel.

05:25

Lidák nastřelil od modré tyčku.

04:40

Macháček přihrál před bránu, kde stál osamocený Adámek, ale pohotová obrana dostala puk do bezpečí.

04:09

Tupý rozjel útok, ale jeho střela byla zblokovaná. Sochůrek puk pouze kontroloval.

03:32

Přihrávka rukou. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

03:28

Trefný si připsal pořádnou ránu od modré, kterou Sochůrek vyrazil lapačkou.

03:01

Krystl to zkusil od modré, ale jeho pokus šel hodně mimo bránu. Trhači se následně osvobozují.

02:38

Kadaň se dobře drží v pásmu, ale nestřílí.

01:52

Parádní kličkou do středu hřiště se uvolnil VOJTĚCH KREJČIŘÍK, který poté forhendovým blafákem překonal i gólmana. Asistence: Aleš Macháček.

01:38

Klatovy začaly útok a usadily se v pásmu. Kadaň se osvobodila jen za cenu zakázaného uvolnění.

01:25

Hlaváček to zkusil od modré, ale netrefil branku.

01:15

Klatovy se osvobodily jen za cenu zakázaného uvolnění.

00:38

Ofsajd Klatov.

00:30

Úvodní branku utkání si připsali domácí, za které se prosadil MARTIN TŮMA. Asistence: František Wágner, Josef Rindoš.

00:02

První vhazování vyhráli domácí. Útok zahájil střelou Wágner.

00:01

Oba celky už jsou na ledě a duel za pár okamžiků začne.

SK Trhači Kadaň: Pavlát (Danylec) – Trefný, Novák, Blaha, Černý, Hlaváček, Szathmáry, Hierman, Lidák – Wágner, Rindoš, Tůma – Krejčiřík, Tupý, J. Havel – Adámek, Polák, A. Macháček – Köver, Šilar.

SHC Klatovy: Sochůrek (Altrichter) – Houfek, Kubík, Leština, Krystl, Houdek, Uhlík – Jonák, Michel, Vracovský, Váchal, Pacanda, Vondrák, Pivovarči, Kosnar, Kuřera..
Na zimní stadion v Kadani zamíří druholigový tým z Klatov, který bude Trhačům oplácet porážku z předchozího vzájemného zápasu.

Soupeři se střetli v úvodním duelu přípravy na ledě v Třemošné, kde si Klatovští během první třetiny vypracovali dvougólové vedení díky brankám Jana Topinky a Tomáše Pacandy. Svěřenci trenérů Kašeho a Koláčka střetnutí vyrovnali během 77 vteřin na začátku druhé části. Prosadili se Jiří Tupý a Jakub Chrpa. Radost z vyrovnání jim sebral už za dvě minuty Matěj Chalupa – 3:2.

Rozhodující část zápasu měli v rukou Kadaňští, když se i podruhé v zápase prosadili ve velmi krátkém sledu za sebou. Během 33 vteřin zapsali branku do statistik během vlastního oslabení Roman Chlouba a František Wágner. Na konečných 5:3 upravil Jakub Chrpa, který potřetí trestal ve čtyřech proti pěti.

Statistiky – Branky a nahrávky: 9. Topinka (Pacanda), 13. Pacanda, 26. Chalupa (Kaňák) – 23. Tupý (Blaha), 24. Chrpa (Chlouba, Trefný), 33. Chlouba (Chrpa), 34. Wágner (Rindoš), 49. Chrpa (Trefný). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:3.

Trhači v posledním odehraném zápase přivítali na vlastním ledě Benátky nad Jizerou. Po dvou třetinách, ve kterých se prosadili Šimon Szathmáry a Tom Ringler převzali otěže zápasu hosté. Ve 48. minutě snížil Matouš Bělohorský a poté během minuty otočili vývoj utkání Jan Jeník a Zdeněk Král.

Sestava SK Trhači Kadaň: Danylec (Běhula) – Trefný, Novák, Hlaváček, Szathmáry, Blaha, Černý, Hierman, Lidák – Kohút, Macháček, Wágner – Tůma, Tupý, Krejčiřík – Ringler, Polák, Adámek – Šilar.

Poslední střetnutí, které Klatovy odehrály se datuje až do minulého týdne, kdy na svém ledě přivítaly Lausitzer Füchse. Německému týmu vyšel konec první a začátek druhé třetiny. Třemi góly, o které se postarali Matias Stöber, Christopher Bodó a Marius Schmidt, si vypracoval pohodlný náskok.

V polovině duelu snížil střelou mezi betony Jiří Uhlík. Ještě do začátku 54. minuty Němci zvýšili na 5:1, když se postupně prosadili Chris Owens a Jakub Kania. Stíhací jízdu začal David Michel, na kterého navázal v šedesáté minutě dvěma góly Tomáš Vracovský, jenž se prosadil v čase 59:33 a 59:54. Třetí gól už přidat nestihl, a tak duel skončil 4:5 z pohledu domácích.

Sestava SHC Klatovy: Sochůrek (Rückl) – Slavík, Kubík, Krystl, Kaňák, Houfek – Uhlík, Kokoška, Topinka, Vracovský, Vavřička, Michel, Vlček, Kučera, Váchal, Piovarči, Kosnar, Vondrák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

9:2

Branky a nahrávky: 1. Tůma (Wágner, Rindoš), 2. Krejčiřík (Macháček), 8. Krejčiřík (Tupý, Blaha), 21. Havel (Černý, Krejčiřík), 31. Macháček (Polák, Szathmáry), 40. Krejčiřík (Tupý), 45. Wágner (Rindoš), 48. Wágner (Rindoš, Trefný), 54. Blaha (Tupý, Havel) – 26. Vracovský (Pacanda), 56. Vondrák (Leština, Piovarči)

HC Klatovy: Sochůrek (41. Altrichter) – Houfek, Kubík, Leština, Krystl, Houdek, Uhlík – Jonák, Michel, Vracovský, Váchal, Pacanda, Vondrák, Piovarči, Kosnar, Kučera.

00:30 KAD 1:0 Tůma (Wágner, Rindoš)
01:52 KAD 2:0 Krejčiřík (Macháček)
07:00 KLT 2 Michel, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
08:00 KAD 3:0 Krejčiřík (Tupý, Blaha)
16:26 KAD 2 Hlaváček, nedovolené bránění
20:22 KAD 4:0 Havel (Černý, Krejčiřík)
25:33 KLT 4:1 Vracovský (Pacanda)