1:2
po s.n. (2:1) (0:1, 0:1, 0:0)
24.08.2017, 18:00 • Tipsport arena • Adam Joska (@AdamJoska2)
Tipsport: 1.9 4.6 2.72 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.9 - 4.6 - 2.72
HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
1:2
po s.n. (2:1) (0:1, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 54. Rolinek (Sýkora), 65. Quenneville (Vondráček) – 12. Laš (Knotek, Škůrek), 36. Jergl (Strapáč)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Růžička (Kacetl) – Cardwell, Wishart, Grebeňuk, Trončinský, Havlík, Čáslava, Ščotka, Holland – Perret, Treille, Vondráček – P. Sýkora, Dušek, Rolinek – J. Sýkora, Poulíček, Quenneville – Beran, Bojko, Panna.
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc:
Falter (Galuška) – Škůrek, Vyrůbalík, Houdek, Staněk, J. Gavlas, Ruatr, Ondrušek – Eberle, Holec, Burian – Jergl, Knotek, Strapáč – Skladaný, Rác, Laš – Podlaha, Macuch.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Veselý, Barek – Barvíř, Blümel
Diváci:
1. třetina | ||||
11:08 | OLO | 0:1 | Laš (Knotek, Škůrek) | |
11:52 | OLO | 2 | Staněk, hákování | |
14:28 | PCE | 2 | Dušek, podražení | |
17:52 | OLO | 2 | Skladaný, vysoká hůl | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
28:40 | OLO | 2 | Strapáč, sekání | |
32:15 | OLO | 2 | Macuch, hákování | |
35:12 | PCE | 2 | Havlík, držení protihráče | |
35:30 | OLO | 0:2 | Jergl (Strapáč) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:52 | OLO | 2 | Skladaný, podražení | |
47:39 | PCE | 2 | Beran, sekání | |
51:13 | OLO | 2 | Strapáč, sekání | |
52:42 | OLO | 2 | Eberle, hákování | |
53:14 | PCE | 1:2 | Rolinek (Sýkora) | |
53:14 | OLO | 2 | Burian, podražení | |
58:28 | PCE | 2 | Cardwell, krosček | |
Prodloužení | ||||
61:12 | PCE | 2 | Ján Sýkora, hákování | |
64:28 | PCE | 2:2 | Quenneville (Vondráček) | |
Samostatné nájezdy | ||||
po s.n. |
K. Vary – Kladno 17:30 4:1
Třebíč – Vsetín 17:30 0:1
Chomutov – Litvínov 17:30 1:2
Poruba 2011 – Šumperk 17:30 7:4
Havířov – Přerov • nedohráno 18:00 3:3
Znojmo – Motor ČB 18:00 4:1
Benátky n/J – Litoměřice 18:00 2:5
Kadaň – Klatovy 18:00 9:2
Děčín – Jablonec n/N 18:00 1:7
Zlín – Jihlava • po s.n. (3:2) 18:00 3:2
Pardubice – Olomouc • po s.n. (2:1) 18:00 1:2
Sokolov – K. Vary jun. 18:00 1:5
Havlíčkův Brod – Tábor 18:00 9:2
Frýdek-M. – Prostějov 18:00 1:5
SHK Hodonín – Mor. Budějovice • po s.n. (0:1) 18:00 3:4
61:12
58:28
53:14
52:42
51:13
47:39
43:52
35:12
32:15
28:40
17:52
14:28
11:52