konec (2:0, 4:0, 3:0, 1:0)

22.08.2017, 20:00 • Wagener Stadium, Amsterdam • Matěj Vybíral (@Matavyb)

58

Nizozemsko právě vstřelilo branku!

Češky bohužel inkasují a je tu desátá branka pro Nizozemky! MARLOES KEETELSOVÁ se proháčkovala z levé strany až před Čechákovou a dokázala ji prostřelit. Češky dostaly v poslední čtvrtině první gól.

42

Ale Nizozemky se dostaly k míčku, dvěma přihrávkami se dostaly přes celé hřiště a z otočky se trefuje LIDEWIJ WELTENOVÁ.

39

Mejzlíková chybovala, dopředu mířily Nizozemky a přesnou ranou se prezentovala LAURIEN LEURINKOVÁ, pro kterou to je dnes druhá branka.

32

Sedmá branka pro Nizozemky, lehce tečovaná střela propadla české brankářce mezi nohy, autorkou branky IREN VAN DER ASENOVÁ!

28

Nizozemky se z trestného rohu trefují, na tuhle střelu CAII VAN MAASAKKEROVÁ už Čecháčková nedosáhla, 6:0 pro domácí.

28

LAURIEN LEURINKOVÁ se výtečně uvolnila a přesnou střelou do horního rohu zvyšuje na 5:0!

20

Další gól pro Nizozemky, pěknou akci De Waardové zužitkovala přesnou střelou KELLY JONKEROVÁ – 4:0.

18

Hlavní rozhodčí se ještě poradila s videorozhodčí, ale gól nakonec platí! Češky přišly o míček a ze strany se sama na Čechákovou řítila KITTY VAN MALEOVÁ a velkou šanci proměnila.

14

Po zmatcích v české obraně se k odraženému míčku dostala MARGOT VAN GEFFENOVÁ a zařizuje Nizozemkám dvoubrankový náskok.

11

Z dalšího trestného rohu už Češky inkasují, přesnou ranou k tyči se prosadila CAIA VAN MAASAKKEROVÁ! Česko ale dokázalo jedenáct minut neinkasovat.

Wagener Stadium byl na předchozí zápasy neznadějně vyprodaný, uvidíme, kolik fanoušků přijde dnes, kapacita je 10 000 diváků!