3:0
konec (1:0, 0:0, 2:0)
15.08.2017, 18:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Vít Trubička (@VtTrubika)
Tipsport: 1.65 5.0 3.28 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.65 - 5.0 - 3.28
HC Stadion Litoměřice – SK Trhači Kadaň
3:0
konec (1:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 16. Kalla (Bílek, Šimeček), 44. Jirásek (Bečvář, Pavlas), 45. Komárek (Zajan, Kulda)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Stadion Litoměřice:
Michajlov (Wolf) – Pavlas, Málek, Jandus, Jebavý, Jeřábek, Strejček, Havránek – Kalla, Šimeček, Bílek – Dvořák, Hanták, Stříbrný – Zajan, Komárek, Kulda – Jirásek, Bečvář, Pšenička – Sýkora
Náhradníci:
Trenér:
SK Trhači Kadaň:
Dvořák (Danylec) – Hierman, Novák, Hlaváček, Černý, Bláha, Lidák – Muller, Tupý, Kohút – Ringler, Macháček. Adámek – Tůma, Kulich, Trefný
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vyštejn, Folk – Beneš, Kurtin
Diváci: 236
1. třetina | ||||
02:24 | KAD | 2 | Novák, nedovolené bránění | |
11:31 | LTM | 2 | Strejček, nedovolené bránění | |
15:04 | LTM | 1:0 | Kalla (Bílek, Šimeček) | |
17:26 | KAD | 2 | Hlaváček, podražení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:16 | KAD | 2 | Muller, hrubost | |
28:28 | LTM | 2 | Jeřábek, hákování | |
29:44 | KAD | 2 | Trefný, hrubost | |
34:45 | LTM | 2 | Jeřábek, krosček | |
37:45 | KAD | 2 | Kulich, podražení | |
38:22 | LTM | 2 | Kalla, sekání | |
38:52 | KAD | 2 | Tupý, držení protihráče | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:16 | LTM | 2:0 | Jirásek (Bečvář, Pavlas) | |
44:55 | LTM | 3:0 | Komárek (Zajan, Kulda) | |
45:49 | LTM | 2 | Kalla, nedovolené bránění | |
49:23 | LTM | 2 | Bílek, hákování | |
Konec |
Kladno – K. Vary 17:00 3:0
Mountfield HK – Olomouc 17:00 3:1
Motor ČB – Pardubice 17:30 2:4
Litvínov – Mladá Boleslav 17:30 4:3
Plzeň – Chomutov • po prodl. 17:30 2:3
Detva – Michalovce 18:00 4:1
Děčín – Sokolov 18:00 6:2
Benátky n/J – Ústí n/L 18:00 6:2
Litoměřice – Kadaň 18:00 3:0
HC Slovan – Kometa Brno • po s.n. (1:0) 18:00 3:2
Jablonec n/N – Nymburk 18:00 4:2
Klatovy – Kobra • po s.n. (0:1) 18:00 5:6
Žďár n/S – Pelhřimov 18:00 4:1
Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 18:00 7:5
Mor. Budějovice – Osmos Bratislava 18:00 10:5
Nový Jičín – Kopřivnice 18:00 2:4
Val. Meziříčí – Opava 18:00 3:4
Poprad – Fehérvár 19:00 4:3
Řisuty – Bílina 19:00 7:9
49:23
45:49
38:52
38:22
37:45
34:45
29:44
28:28
20:16
17:26
11:31
02:24