Česko – Tornado Moskva 1:4
17:40, konec
Branky a nahrávky: 60. Lásková (Pejzlová) – 4. Šochinová (Děrgačjovová), 14. Šochinová (Děrgačjovová, Pirogovová), 30. Šochinová (Děrgačjovová), 55. Pirogovová
Kladno – K. Vary 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Redlich (Kružík), 20. Kloz (Pekr, Kaut), 38. Lorraine (Lenďák)
Mountfield HK – Olomouc 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Köhler (Zigo, Gregorc), 32. Gregorc (Koukal, Jarůšek), 60. Cingel – 7. Skladaný (Laš)
Motor ČB – Pardubice 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Nedorost (Čermák), 17. Vlček – 21. Vondráček (Kaut), 35. Starý (Dušek, Trončinský), 48. Perret (Bojko, Beran), 55. Poulíček (Ščotka)
Litvínov – Mladá Boleslav 4:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Černý (Kubát, Hanzl), 21. Jurčík (Černý, Hanzl), 30. Sklenička (Doudera), 56. Kubát (Černý, Jurčík) – 19. Knotek (Valský), 36. Pabiška, 58. Valský (Látal)
Plzeň – Chomutov 2:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 31. Schleiss (Chalupa), 43. Stach (Gulaš) – 10. Mrázek (Hejcman, Slovák), 14. Grman (Chrpa), 61. Chrpa (Chlouba)
Detva – Michalovce 4:1
18:00, konec (3.–4.)
Branky a nahrávky: 17. Ďuriš (Milý, D. Jendroľ), 31. Milý (Petro), 40. Ďuriš (Tábi), 45. Šedivý (Huňady) – 26. Gašpar (Hančák)
Děčín – Sokolov 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Vacek (Oliverius), 15. Baránek (TS), 32. Vacek (Oliverius, Faigl), 40. Procházka (Oliverius, Faigl), 59. Vacek, 60. Šetka (Chovanec) – 1. Strunz (Kuběna), 24. Šneberk
Benátky n/J – Ústí n/L 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Bělohorský (Teplý), 14. Vlach (Psota), 25. Psota (Veselý), 33. Hrníčko (A. Dlouhý, Bednář), 43. Bělohorský (Bittner, Průžek), 58. Špaček (Psota) – 57. Dufek, 58. Melka (Roubík)
Litoměřice – Kadaň 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Kalla (Bílek, Šimeček), 44. Jirásek (Bečvář, Pavlas), 45. Komárek (Zajan, Kulda)
HC Slovan – Kometa Brno 3:2
18:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 6. Hecl (Černý), 28. Smoleňák (Bačík), rozh. náj. J. Mikúš – 33. Dočekal (H. Zohorna), 42. Dočekal (H. Zohorna)
Jablonec n/N – Nymburk 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Víšek (Demel), 7. Čechura (Nevyhoštěný), 27. Frk (Mulač), 32. Havlas (Peřina, Babec) – 25. Smejkal (Josefus), 27. Mašek
Klatovy – Kobra 5:6
18:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 12. Vracovský (Vavřička, Michel), 19. Vracovský (Kubík), 37. Slavík (Vracovský), 42. Vavřička (Michel), 50. Vavřička (Vracovský, Michel) – 13. Antončík (Matějček), 35. Šteiner (Novák), 40. Semrád (Jedlička), 43. Šteiner (Jedlička), 49. Matějček, rozh. náj. Semrád
Žďár n/S – Pelhřimov 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Kunstmüller (Beneš), 16. Bureš (Jícha L.), 40. Kunstmüller (Beneš, Gregar), 54. Pytlík (Kovářů, Střecha T.) – 58. Bílek (Nykodým)
Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 7:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Endál (Přidal, Třetina), 12. Milfait (Kozlík, Balgalvis), 16. Šuhaj (Spratek, Vala), 22. Třetina (Voříšek, Endál), 54. Šuhaj (Vašíček), 55. Milfait (Kozlík, Voříšek), 59. Endál (Přidal, Třetina) – 11. Peš (Matula, Sajdl), 14. Romančík (Haloda), 30. Sajdl (Stehlík, Matula), 47. Stehlík (Vaněk, Mojžíš), 53. Kuba (M. Haloda)
Mor. Budějovice – Osmos Bratislava 10:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Krutiš (Rytnauer), 8. Mikeš (Pucher, Havel), 19. Horký (Kabelka, Maštera), 24. Čermák (Mikeš), 30. Havel (Kovář), 35. Čermák (Mikeš, Pucher), 42. Hačecký (Všetečka), 44. Havel (Pucher), 50. Všetečka, 59. Havel (Pucher, Mikeš) – 7. Klučiar (Kratochvíla), 30. Krajč, 32. Klučiar (Mlynčár), 41. Kundrát (Danišovský), 57. Klučiar (Brodek, Roth)
Nový Jičín – Kopřivnice 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Tomeček (Motloch), 38. Sonnek (Duran) – 40. Poruba, 45. Kropka (Poruba), 59. Pargač (Mach), 60. Sluštík
Val. Meziříčí – Opava 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Studený (Dalajka), 41. Daněk (Kubo), 58. Hladiš (Dvořák, Varga Mir.) – 8. Fědor (Seidler), 20. Vaněk (Seidler, Šindelář), 22. Vaněk (Sedlář), 32. Vaněk (Sedlář)
Poprad – Fehérvár 4:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Svitana (Mlynarovič), 6. Ježek (Vikarev), 28. Vandas (Rapáč, Lichanec), 34. König (Abdul, Matej Paločko) – 1. Kóger (Latendresse, Gilbert), 8. Kóger (Latendresse, Lovecchio), 48. Kocsis (Reisz, Uotila)
Řisuty – Bílina 7:9
19:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Slánský (Kail), 17. Bláha, 18. Petržílka, 27. Bláha (Patyk, Schildthabel), 41. Patyk (Bílek), 48. Slánský (Kail), 52. Patyk (TS) – 8. Böhm, 10. Kýhos (Mála), 18. Havlíček, 29. Procházka (Petráš), 34. Mála, 37. Hrdlička, 47. Procházka, 58. Procházka (Petráš), 59. Polák
Zlín – Znojmo 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Popelka, 21. Honejsek (Bukarts, Kubiš), 25. Fořt (Ferenc, Illo), 34. Žižka, 60. Sedláček – 15. Pohl (Yellow Horn, Bartoš), 26. Yellow Horn (Bartoš, Pohl)
Přerov – Slavia 7:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Goiš (Adamík, Kovařík), 14. Dvořák (Chmelíř, Berger), 18. Navrátil (Kratochvíl, Chmelíř), 29. Zbořil (Pala), 34. Gazda (Procházka, Šlahař), 37. Kratochvíl (Chmelíř, Běhal), 48. Dvořák – 9. Šmerha (Frodl), 17. Jankovský (Kubica), 44. Jankovský (Kubica), 50. Šafránek (Kadlec), 59. Jankovský (Kasík, Kubica)
Slavia – Kladno 5:4
12:45, konec
Branky a nahrávky: 26. Hradil (Janča), 38. Hradil (Brož), 39. A. Klapka (Všetečka, Macek), 42. A. Klapka, 57. Hradil (Kižlin) – 7. Tržil (Čermák), 17. Stůj (Kvapil), 28. Bernat (Stůj, Tržil), 29. Kvapil (Stůj)
Vsetín – Havířov 6:1
16:30, konec
Branky a nahrávky: 31. Matiaško (Lašák), 35. Klímek (Matiaško, Půček), 36. Půček (Matiaško), 45. Klímek (Matiaško), 45. Vašenka (Pernický, Jenáček), 59. Klímek (Matiaško, Půček) – 54. Janeček (Žídek)
PZ Kladno – Ústí n/L 4:5
09:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Rambousek (Šťastný), 32. Rambousek, 37. Pulda (Strnad), 48. Darsa – 26. Karel (Tomáš, Matěj), 26. Kale (Viktor), 28. Viktor (Pavel), 30. Karel (Jakub), 53. Pavel (Kale)