0:2 5:7, 5:7

09.08.2017, 20:38 • 2. kolo • Jan Mládek

Tipsport: 3.06 1.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

5:7

Zápas je u konce! Venus Williamsová ukončuje zápas skvělým forhendem do rohu kurtu. Kateřina Siniaková se nestihla přesunout.

5:6

Kateřina Siniaková si nedokázala udržet svůj servis a po krátké přestávce bude její soupeřka podávat na konec tohoto zápasu.

5:5

Krásný liftovaný forhend končí desátý gem druhého setu. Venus Williamsová srovnává stav setu na 5:5. Čeká nás zajímavá koncovka druhé sady.

5:4

Kateřina Siniaková přece jenom drží svůj servis a ujímá se vedení 5:4 ve druhém setu.

4:4

Venus Williamsová přidává své další eso a čistou hrou srovnává stav druhé sady na 4:4. Následuje nejdůležitější gem pro českou tenistku.

4:3

A to se také stalo. Česká tenistka potrestala slabý úder své soupeřky a drží si stále naději na zisk této sady.

3:3

Kateřina Siniaková tlačila míček do kurtu, ale opak byl pravdou. Míček končí v autu, proto také končí celý gem. Je vyrovnáno.

3:2

Skvělý winner od základní čáry, Kateřina Siniaková se dostává do opětovného vedení.

2:2

Výborný křižný úder od americké hráčky, která opět srovnává stav tohoto setu.

2:1

Kateřina Siniaková si skvěle drží své podání a opět se dostává do vedení.

1:1

Skvělý americký prohoz končí tento gem! Kateřina Siniaková tento míček nešťastně promáchla.

1:0

Nevynucená chyba americké tenistky ukončuje tento gem. Kateřina Siniaková se ujímá v novém setu vedení.

5:7

První set je po nepřesném úderu českého hráčky minulostí. Venus Williamsová získává první sadu v poměru 7:5.

5:6

Venus Williamsová využívá hned ten první krásným čopovaným forhendem. Dočkáme se dalšího brejku a následného tie-breaku?

5:5

Kateřina Siniaková se spektakulárně vrací do zápasu, když využívá šanci a srovnává stav první sady na 5:5.

4:5

Kateřina Siniaková si drží své podání a snižuje. Venus Williamsová bude servírovat na konec tohoto setu.

3:5

Tento lob se české tenistce hrubě nepovedl, míček končí v autu. Venus Williamsová je gem od zisku první sady.

3:4

Nepovedený křížný úder od Venus Williamsové končí na síti. Gem končí, Kateřina Siniaková si drží podání a opět snižuje na rozdíl jediného gemu.

2:4

Venus Williamsová po menším zaváhání přidává další eso a ukončuje tímto tento gem.

2:3

Venus Williamsová poslala míček do autu, což znamená, že Kateřina Siniaková je už na dosah své soupeřky.

1:3

Kateřina Siniaková využívá hned první možnost a snižuje narozdíl dvou gemů, prohrává 1:3.

0:3

Druhý brejkbol je skrze českou dvojchybu využitý. Venus Williamsová zažila skvělý vstup do utkání, vede 3:0.