Kateřina Siniaková – Venus Williamsová (9)

0:2 5:7, 5:7

09.08.2017, 20:38 • 2. kolo • Jan Mládek

Tipsport: 3.06 1.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Heroický výkon Kateřině Siniakové nestačil. Tato česká hvězdička podlehla zkušené Venus Williamsové dvakrát 5:7 a s turnajem v Torontu se loučí.
Já se taky pro dnešek musím rozloučit. Z mé strany je to pro dnešek všechno, mějte se pěkně a u dalšího tenisového přenosu zase někdy na počtenou. (22:22:47)

Konec zápasu

5:7

Zápas je u konce! Venus Williamsová ukončuje zápas skvělým forhendem do rohu kurtu. Kateřina Siniaková se nestihla přesunout.

40-A

Po krátké odmlce tady máme opět další mečbol, tentokrát už čtvrtý v tomto gemu.

40-40

Kateřina Siniaková se stále drží v zápase. Jen tak, tak zahrála míček na čáru. Tento míček musel potvrdit i samotný Jestřáb.

30-40

Tohle byla pouze čirá, americká přemotivovanost. Tento úder se do kurtu nevlezl, druhý mečbol odvrácen.

15-40

Zápas ještě není u konce! Kateřina Siniaková odvrací první mečbol.

0-40

Venus Williamsová má tři mečboly na postup do dalšího kola!

0-30

Následně přidává další winner, americká tenistka je dva míčky od samotného vítězství.

0-15

Venus Williamsová začíná zřejmě poslední gem v zápase výborným forhendem.

5:6

Konec přestávky, podávat bude Venus Williamsová.

5:6

Následuje přestávka a výměna stran.

5:6

Kateřina Siniaková si nedokázala udržet svůj servis a po krátké přestávce bude její soupeřka podávat na konec tohoto zápasu.

15-40

První brejkbol je po verdiktu hlavního rozhodčího odvrácen. Co zbývající dva?

0-40

Tohle byla zkušenost v praxi! Venus Williamsová nám předvedla výbornou anticipaci a získala tři brejkboly.

0-30

Kateřina Siniaková při svém podání chybuje a pouští svou soupeřku opět do menší výhodu v gemu.

0-15

Williamsová rozdávala jeden přesný úder za druhým. Tohle nemohlo skončit jinak než fiftýnem pro tuto hráčku.

5:5

Krásný liftovaný forhend končí desátý gem druhého setu. Venus Williamsová srovnává stav setu na 5:5. Čeká nás zajímavá koncovka druhé sady.

0-40

Venus Williamsová útočí na zisk čistého gemu. Takhle s přehledem se hraje důležitý gem v utkání.