MOL Cup

TJ Slovan Velvary – FC Hradec Králové

0:1

konec (0:0)

08.08.2017, 17:00 • TJ Slovan Velvary • 2. kolo • Info o změnách stavu (Roman Nádherný)

Tipsport: 15.0 7.0 1.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hradec Králové nakonec dokázal přetlačit svého soka a nejtěsnějším rozdílem postupuje do dalšího kola MOL CUPU. (18:51:09)

90+2

85

Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Obrtlík, přichází Křtěn.

84

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Hosté se nakonec z tlaku prosazují a dávají vytouženou branku. Střelcem branky je JIŘÍ MIKER.

76

Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Holub, přichází Mucha.

74

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Súkenník, přichází Miker.

73

Hosté několikrát vystřelili na branku domácích, ale vždy nepřesně. Dokonce se jeden z hráčů hostů nedokázal prosadit před prázdnou brankou.

70

Běží nám 70. minuta utkání a stále čekáme na úvodní branku. Nejblíže k ní mají hosté, kteří prakticky ve druhém poločase tlačí na svého soupeře, ale nedaří se jim vsítit branku.

65

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jukl, přichází Pázler.

46

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Trávníček, přichází Zorvan.

46

Velvary drží s favoritem utkání v prvním poločase krok. Zatím sledujeme zápas, který nám příliš mnoho šancí nenabídl a uvidíme co nám přinese druhý poločas.

45

43

Hradečtí se opět dostali do slibné šance, ale ani tahle není využitá a skóre se nám nemění.

39

Až nyní se dostali hosté do šance, ale hostující hráč před brankou selhal a posílá míč mimo tři tyče. První vážnější šance ze strany hostů.

30

Zápas nám zatím nenabízí žádné vyložené šance a stále se hraje bez branek.

18

Žlutou kartu dostává Holub (TJ Slovan Velvary).

9

Velká nepříjemnost pro domácí tým, který musí ihned na začátku zápasu střídat. Ludvík se na hřišti příliš nezdržel a kvůli zranění musí střídat, nahrazuje jej Stýblo.