konec (0:3)

08.08.2017, 17:30 • Městský stadion Benešov • 2. kolo • Marek Otava

Tipsport: 11.5 6.5 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z dnešního utkání je to vše, díky za pozornost a na počtenou. (19:36:49)
Dnešní zápas končí jasným vítězstvím pražských Bohemians Praha 1905. Ti dokázali zejména v první půli být velice produktivní, když nastříleli tři góly a utkání tak prakticky rozhodli. Ve druhém poločase pak dokázali přidat hned v úvodu čtvrtý gól a v 74. minutě se prosadili ještě popáté.
Domácí SK Benešov hrál prvních patnáct minut velice aktivně, jenže své šance nevyužil a byl vzápětí potrestán. po třech gólech pak bylo už velice složité o něco hrát. V 65. minutě se pak objevila možnost aspoň čestné branky z pokutového kopu, kterou kapitán Laštovka zužitkoval a domácí tak dali prvoligovému celku alespoň jeden gól a finálové skóre je tak 1:5 pro soupeře z Prahy, který tak postupuje do dalších kol MOL Cupu.

90+2

90+2

Je to Rudolf Reiter, který bude nejspíše v pořádku.

90+1

Faul Luboše Balaty, po kterém zůstává na trávníku ležet jeden z hráčů Bohemians.

90

Rohový kop pro Bohemians.

89

Rozhodčí bude nastavovat 2 minuty.

86

Střídání Benešova, odešel Kučaba a přišel Michal Rataj.

84

O střelu z větší délky se pokusil Jirásek, jeho pokus byl však příliš vysoký.

82

Utkání už v tempu výrazně opadlo, přece jenom výsledek 1:5 nevybízí k přílišné aktivitě od obou celků.

79

Střídání Benešova. Odešel Farkaš a přišel Vojtěch Balata.

76

Střídání Bohemians. Odešel Vaníček a přišel Rudolf Reiter.

74

Bohemians právě vstřelili branku!
Pátý gól pro pražský celek. Tetour neudržel po souboji s Kabajevem míč, který se následně odrazil JAKUBU NEČASOVI, jenž neměl problém trefit prázdnou bránu.

73

Centrovaný míč byl však příliš dlouhý a skončil nakonec v zámezí. Vhazování tak budou mít hosté.

71

Rohový kop pro Benešov.

69

Střídání Benešova, odešel Telnar a přišel Hrebeniuk.

65

Pokutový kop se však musel konat nadvakrát, jelikož v prvním případě vyběhl proti střele příliš brzy Viktor Budinský a dostal za to žlutou kartu.

1:5

konec (0:3)

Branky: 65. Laštovka (pen.) – 16. Kabajev, 23. Kabajev, 45. Mašek, 49. Kabajev (pen.), 74. Nečas

Karty:   36. Zákostelský (BNS), 42. Telnar (BNS), 49. Laštovka (BNS), 61. Ngimbi (BNS) – 65. Budinský (BOH)

FK Benešov: Tetour – Laštovka(K), Ngimbi, Zákostelský, Vrňák – Ježdík – Kučaba, Farkaš, L. Balata, Čapek – Telnar
Náhradníci: Rotbauer, Filip, Hrebeniuk, Rataj, Večera, V. Balata

Bohemians Praha 1905: Budinský – Dostál, Buchta, Šmíd, Urdinov – Jindřišek(K) – Vaníček, Nečas, Jirásek, Bartek – Kabajev
Náhradníci: Švec, Reiter, Kuchta, Kocić, Hůlka, Mašek, Fryšták

Rozhodčí: Klíma – Ratajová, Fišer