2:1 6:4, 6:7 (5), 6:3

07.08.2017, 19:19 • 1. kolo • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

Tipsport: 1.29 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:3

Mischa Zverev využil hneď prvý mečbal v zápase. Nemecký tenista tak potvrdil úlohu favorita a postupuje, Slovák Norbert Gombos sa s turnajom lúči.

40-15

Zverev zahral od základnej šiary forhendom a jeho oponent následne trafil iba sieť. Dva mečbaly pre Nemca.

5:3

Mischa Zverev vynikajúco zapracoval na sieti a nepríjemným volejom ukončil ôsmy gem tretieho setu. Nemecký tenista bude teraz podávať na víťazstvo v celom zápase.

40-15

Mischa Zverev excelentne zakončil po postrannej čiare. Slovenský tenista musí čeliť dvom brejkbalom.

6:7

Tretí setbal už nemecký tenista neodvrátil, pretože returnoval iba do siete. Stav zápasu sa teda vyrovnáva na 1:1 a rozhodne sa v treťom dejstve.

3-6

Mischa Zverev bojovne bežal až za postrannú čiaru, ale opäť neuspel a musí čeliť trom setbalom Gombosa.

6:6

A napokon sa tak aj stalo. Mischa Zverev zvldáol dvanásty gem druhého setu a nasledovať bude tajbrejk.

40-40

Mischa Zverev zahral výborne za sieť, ale Gombos loptičku zázračne dobehol. Nemec bol však potom nekompromisný a zakončil do odkrytej časti kurtu.

2:3

Norbert Gombos si teraz vyslúžil potlesk publika! Slovenský tenista dokázal zachrániť ďalšiu nepríjemnú situáciu a v druhom sete otočil stav na 3:2 vo svoj prospech.

0-40

Gombos súpera vytiahol k sieti a urobil dobre. Nemecký tenista tam neuspel a bude čeliť trom brejkbalom svojho oponenta.

40-0

Gombos bol pri sieti, ale nepomohlo mu to. Zverev získal tri brejkbaly v rade a je vo veľkej psychickej výhode.

30-40

Zverev stál pri sieti, ku ktorej aj dostal ťažký úder, ale napokon loptičku na súperovu stranu neprepálil.

1:0

Norbert Gombos to skúšal krátkym bekhendovým úderom, ale sieť neprepálil. Prvý gem druhého dejstva si preto na konto pripísal prijímajúci Zverev.

40-15

Gombos bol blízko pri sieti a snažil sa reagovať na krížny úder, ale loptičku na polovicu Zvereva nedostal. Nemec má k dispozícii dva brejkbaly.

6:4

Norbert Gombos trafil v rozhodujúcej chvíli iba sieť, takže Mischa Zverev využíva hneď prvý setbal v zápase! Nemecký tenista teda podľa papierových predpokladov vedie 1:0.

40-15

Zverev zabodoval tretákrát v rade a k dispozícii má dva setbaly!

5:3

Mischa Zverev uspel na poslednom servise ôsmeho gemu a ukončil hru. V prvom sete vedie 5:3 a Slovák teraz bude musieť podávať na udržanie sa v úvodnom dejstve.

15-40

Zverev chcel hrať bekhend od siete, ale loptička mu zle odskočila. Dva brejkbaly pre prijímajúceho Slováka.

4:2

Mischa Zverev šiesty gem úvodného setu na podaní zvldádol a v zápase sa ujíma vedenia 4:2.

3:2

Gombos to skúšal forhendom od základnej čiary, ale už niekoľkýkrát poslal loptičku iba do siete. Slovák teda stratil gem so svojím servisom a prehráva 2:3.

40-30

Gombos sa na svojej základnej čiare prudko oprel do tvrdého forhendu, ktorý však krížne poslal iba do autu. Jeho oponent získava brejkbal.

30-30

Norbert Gombos si na servise pripísal eso.

2:2

Mischa Zverev bol pri sieti, no Gombos ho obstrelil popri pravej ruke. Slovenský tenista si vzal späť požičané a využitím brejkbalu vyrovnal na 2:2.

40-40

Norbert Gombos odvrátil aj druhý gembal svojho súpera a vybojoval zhodu! Podarilo sa mu to vynikajúcim returnom.

2:1

Druhý brejkbal v tomto zápase už ale Mischa Zverev využil, ukradol súperovi servis a ujíma sa vedenia 2:1!

40-15

Prvý brejkbal Zvereva je odvrátený, pretože nemecký tenista od svojej základnej čiary neprepálil sieť.

40-40

Zverev musel povybehnúť oproti returnu, ale loptičku odvrátil iba do siete. Nemecký tenista prišiel o pohodlný náskok a máme tu prvú zhodu v zápase.