Tipsport: 6.11 4.6 1.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

90. 3:3

90

Sereď dala gól!

Tak domácim sa to predsa len v závere zápasu podarilo! Výborne zahratý rohový kop, lopta padla pred bránu Trabzonsporu, TIDIANE DIJIBY BA ju včas dobehol a umiestnil do siete – 3:3!

72

72. 2:3

72

Trabzonspor dal gól!
Priebežný stav zápas sa opäť mení, prvý krát v tomto zápase sa do vedenia o jeden gól dostávajú hostia! Trabzonspor bol teraz aktívnejší, podnikol rýchly prechod do útoku a krásnym gólom z väčšej vzdialenosti sa prezentoval HUGO RODALLEGA a svojím druhým gólom v tomto zápase upravuje priebežný stav zápasu na 2:3!

48

48. 2:2

48

Hneď v úvode druhého polčasu sa podarilo hosťom vyrovnať! Po rýchlej útočnej akcii prišla prihrávka do pokutového územia a YUSUF YAZICI po peknom zakončení nožničkami upravuje priebežný stav na 2:2!

44

44. 2:1

44

Približne minútu pred koncom prvého polčasu sa Sereď znova dostáva do vedenia o jeden gól! Seredi opäť vyšla rýchly útočná akcia, obrana Trabzonsporu spravila veľkú chybu a nechala ĽUBOSLAV LAURA aby sa dostal sám pred brankára a lopta napokon konči v siete – 2:1!

33

33. 1:1

33

Sereď sa dlho s vedenia o jeden gól netešila, pretože spoza 16-tky sa dostal k strele HUGO RODALLEGA a krásnou strelou do ľavého horného rohu vyrovnáva na 1:1!

30

30. 1:0

30

Sereď sa dostáva prekvapivo do vedenia 1:0 a štadión sa teší z vedúceho gólu slovenského tímu! Domáci získali na vlastnej polovičke loptu, rýchlo vyrazili do protiútoku, dokázali prejsť obranou Trabzonsporu, pred bránu dostal loptu ĽUBOSLAV LAURA a výbornou strelou posiela svoj tím do vedenia o jeden gól – 1:0!