2:2
konec (1:0)
22.07.2017, 16:00 • Allianz Stadion (Vídeň) • 1. kolo • Ondřej Klos
Tipsport: 1.56 4.2 5.45 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.56 - 4.2 - 5.45
SK Rapid Vídeň – SV BauWelt Koch Mattersburg
2:2
konec (1:0)
Branky: 25. Auer, 58. Wöber – 74. Prevljak, 80. Maierhofer
Karty: 86. Sonnleitner (RVI) – 38. Rath (MTT), 83. Höller (MTT) 23. Joelinton (RVI)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:8. Fauly: 16:21.
SK Rapid Vídeň:
Strebinger – Schrammel, Wöber, Sonnleitner, Pavelic – Auer, Schwab (C) – S. Hofmann (78. Sobczyk), Murg (65. Schaub), Keles (82. Bolingoli-Mbombo) – Joelinton.
Náhradníci: Knoflach – Bolingoli-Mbombo, Schaub, Thurnwald, M. Hofmann, Sobczyk, Kuen.
Trenér:
SV BauWelt Koch Mattersburg:
Kuster – Hart, Ortiz (79. Bürger), Rath (C), Novak (51. Pink) – Erhardt, Jano – Höller, Ertlthaler (47. Prevljak), Gruber – Maierhofer.
Náhradníci: Böcskör – Bürger, Mahrer, Okugawa, Pink, Prevljak, Sittsam.
Trenér:
Rozhodčí: Markus Hameter
Diváci:
Meteor – Vlašim 10:15 1:4
Slatiňany – Chrudim 10:15 1:3
Tišnov – Hulín 10:30 3:4
Zbuzany – Písek 10:30 2:3
Dobříš – Litoměřicko 17:00 1:0
Neratovice – Převýšov 17:00 0:2
Nový Jičín – Vítkovice 17:00 2:3
Polná – Znojmo 17:00 0:3
Roudné – Benešov 17:00 0:5
Ostrá – Zápy • po penal. (2:4) 17:00 1:1
Sedlčany – Táborsko 17:00 0:5
Velvary – Č. Budějovice 17:00 1:0
Český Brod – Vltavín 17:00 3:4
Louny – Sokolov 17:00 0:7
Mohelnice – Prostějov 17:00 1:3
Turnov – Benátky n/J. 17:00 3:2
Ústí – Hlučín 17:00 1:2
Velká Bíteš – Vyškov 17:00 0:3
Čáslav – Příbram 17:00 1:2
Bohumín – Petřkovice 17:00 0:4
Ždírec – Vel. Meziříčí 17:00 1:0
Živanice – Olympia Radotín • po penal. (5:3) 17:00 2:2
Souš – Varnsdorf 17:00 0:3
Kolín – Ústí n/O 17:00 1:3
Brumov – Val. Meziříčí 17:00 0:3
Vykáň – Ústí n. L. 17:00 0:4
Hořovicko – Štěchovice 17:00 1:4
Mšeno – Dobrovice 17:00 4:2
HFK Olomouc – Frýdek-Místek 17:00 2:0
SK Hrobce – Brozany 17:00 2:3
K. Vary – Králův Dvůr 17:00 0:3
Klatovy – Domažlice 17:00 1:4
Kozlovice – Uničov 17:00 3:0
Slavičín – Otrokovice 17:00 6:0
Strání – Kroměříž 17:30 3:5
82
79
78
65
51
47