Přípravný zápas

KDÇ Karabükspor – 1.FC Slovácko

1:0

konec (1:0)

22.07.2017, 18:00 • Stadion ŠRC Slatina, Radenci, Slovinsko • Info o změnách stavu (Vojtěch Martinek (@mrtnkv))

Tipsport: 2.5 3.2 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce, Karabükspor díky brance Başdaşe z dvacáté minuty vítězí 1:0. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. Na počtenou! (19:48:12)

90

46

První poločas je za námi, Slovácko po něm prohrává o jednu branku.

45

20

Karabükspor právě vstřelil branku!
Turecký celek jde ve dvacáté minutě do vedení! Skóre otevřel obránce BARIŞ BAŞDAŞ.

1

KDÇ Karabükspor: Şahin – Aslantaş, Papp, Başdaş, Latovlevici – Gülselam, Poko, Torje, Tănase, Blizničenko – Yatabaré.

1.FC Slovácko: Heča – Reinberk, Hofmann, Šimko, Divíšek – Rezek, Machalík, Daníček, Havlík, Navrátil – Kubala.
Dobrý večer! Týdenní soustředění Slovácka ve Slovinsku se chýlí ke konci, svěřenci Stanislava Levého jej dnes uzavřou zajímavým střetnutím s týmem z turecké nejvyšší soutěže, KDÇ Karabüksporem. Pro tým z Uherského Hradiště je utkání generálkou na nadcházející sezónu HET ligy, kterou zahájí příští sobotu na domácí půdě proti Jablonci.

Úvodní výkop je naplánován na osmnáctou hodinu, ze zápasu vám budeme poskytovat pouze změny stavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1:0

konec (1:0)

Branky: 20. Başdaş

KDÇ Karabükspor: 1. poločas: Şahin – Aslantaş, Papp, Başdaş, Latovlevici – Gülselam, Poko, Torje, Tănase, Blizničenko – Yatabaré. 2. poločas: Akbaba – Zengin, Găman, Görgülü – Doğan, Atik, Çelik, Traoré, Rodić, Depe – Seleznjov.