2:2
po penal. (5:3) (0:1)
22.07.2017, 17:00 • 1. kolo • Info o změnách stavu (Jiří Šeda)
TJ Sokol Živanice – FK Olympia Radotín
2:2
po penal. (5:3) (0:1)
Branky: 79. Petrus, 88. Pánek – 12. Duben, 65. Ličman
Karty: 60. Zdeňka (ZIV), 75. Petrus (ZIV) – 96. Čihák (OHK), 112. Maršálek (OHK)
Neproměněná penalta:
TJ Sokol Živanice:
J. Ptáček – Zdeňka, Ferčák, Buriánek, Hundák, Motyčka, Gorol, Kakrda, Polák, Petrus, Ujec.
Náhradníci: F. Pánek, Herzán, Novák, Trupl, D. Pánek, Bukač, Vašíček.
Trenér:
FK Olympia Radotín:
Frydrych – Duben, Rothe, Maršálek, Verner, M. Ptáček, Liener, Čihák, Ličman, Bareš, Dordević.
Náhradníci: Němec, Kuťák, Demeter, Javůrek.
Trenér:
Rozhodčí: Mikyska – Mokrusch, Podaný
Diváci: 220
Meteor – Vlašim 10:15 1:4
Slatiňany – Chrudim 10:15 1:3
Tišnov – Hulín 10:30 3:4
Zbuzany – Písek 10:30 2:3
Dobříš – Litoměřicko 17:00 1:0
Neratovice – Převýšov 17:00 0:2
Nový Jičín – Vítkovice 17:00 2:3
Polná – Znojmo 17:00 0:3
Roudné – Benešov 17:00 0:5
Ostrá – Zápy • po penal. (2:4) 17:00 1:1
Sedlčany – Táborsko 17:00 0:5
Velvary – Č. Budějovice 17:00 1:0
Český Brod – Vltavín 17:00 3:4
Louny – Sokolov 17:00 0:7
Mohelnice – Prostějov 17:00 1:3
Turnov – Benátky n/J. 17:00 3:2
Ústí – Hlučín 17:00 1:2
Velká Bíteš – Vyškov 17:00 0:3
Čáslav – Příbram 17:00 1:2
Bohumín – Petřkovice 17:00 0:4
Ždírec – Vel. Meziříčí 17:00 1:0
Živanice – Olympia Radotín • po penal. (5:3) 17:00 2:2
Souš – Varnsdorf 17:00 0:3
Kolín – Ústí n/O 17:00 1:3
Brumov – Val. Meziříčí 17:00 0:3
Vykáň – Ústí n. L. 17:00 0:4
Hořovicko – Štěchovice 17:00 1:4
Mšeno – Dobrovice 17:00 4:2
HFK Olomouc – Frýdek-Místek 17:00 2:0
SK Hrobce – Brozany 17:00 2:3
K. Vary – Králův Dvůr 17:00 0:3
Klatovy – Domažlice 17:00 1:4
Kozlovice – Uničov 17:00 3:0
Slavičín – Otrokovice 17:00 6:0
Strání – Kroměříž 17:30 3:5
5. série 5:3
4. série 4:3
4. série 4:3
3. série 3:3
3. série 3:2
2. série 2:2
2. série 2:1
1. série 1:1
1. série 1:0
120
112
106
105
96
91
90
88
Střídající DAVID PÁNEK v samém závěru utkání vyrovnal a budeme tedy svědky prodloužení!