1:2 6:4, 0:6, 2:6

17.07.2017, 17:16 • 1. kolo • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Tipsport: 2.3 1.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám hezký zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (19:15:53)
A je dobojováno! V prvním setu v první hře jsme hned viděli brejk, který měla na starosti Barbora Krejčíková. Ta si poté v průběhu celého prvního setu dokázala držet servis a po zásluze tak zvítězila v první sadě 6:4. Druhá sada začala přesně opačně, Barbora přišla při svém prvním servisu o podání a poté už nedokázala uhrát vůbec nic a dostala od ruské soupeřky kanára. Po druhém setu si Češka zavolala na kurt fyzioterapeuta kvůli bolestem v pravém rameni. Zápas nakonec dohrála a těžko říct, na kolik jí problémy s ramenem zužovaly s utkání. Každopádně třetí set prohrála 6:2 a s turnajem se loučí.

Konec zápasu

2:6

Třetím mečbolem už Alexandrovové nepohrdla, na druhý servis soupeřky zahrála křižný return s dobrou délkou, Krejčíková na míč nedosáhla a její cesta turnajem tak končí už v prvním kole!

40-A

Krejčíková nyní spáchala dvojchybu a je tu mečbol číslo tři!

40-40

Alexandrovové return zastavuje páska, i druhý mečbol je nevyužit!

40-A

Mečbol číslo dva, poté, co Barbora po returnu soupeřky kazí křižný forhendový úder.

40-40

Bára ale naprosto razantně odmítla konec utkání, když zahrála forhendový úder po lajně, na která neměla Alexandrovová nárok.

30-40

Vítězný return kros od Alexandrovové na druhý servis Barbory Krejčíkové. Je tu první mečbol utkání!

30-30

Forhendový úder přesně do rohu kurtu, poté chyba Alexandrovové.

15-30

Nyní si ale Barbora pomohla prvním servisem.

0-30

Alexandrovová vzala v poslední době své soupeřce její zbraň – kraťasy a pořádně jí s touto herní variantou trápí.

0-15

Krejčíkovou zastavuje těsný aut po čopovaném úderu kros.

2:5

Následuje přestávka a výměna stran.

2:5

Alexandrovová nebyla zrovna v tenisové pozici, když se zcela zbytečně vyhodila z kurtu Krejčíková špatným forhendem. Alexandrovová si i přes potíže drží servis a vede ve třetím setu 5:2!

40-A

Špatný return české tenistky na druhý servis soupeřky. Výhoda servis!

40-40

Ten ale razantním servisem Alexandrovová odvrací!

A-40

No a vzápětí si česká tenistka vybojovala brejkbol!

40-40

Teď pomohla Krejčíkové rozhodčí, která upravila verdikt čárového a uznala její úder za dobrý. Shoda!