Evropská liga (předkola)

FC Zaria Balti – FK Sarajevo

2:1

konec (2:0)

29.06.2017, 19:00 • Stadionul Zimbru, Kišiněv • 1. předkolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.7 3.06 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Hosté se ve druhém poločase předvedli v mnohem lepším světle a svého soupeře po čas druhé poloviny utkání tlačili. Ve čtyřiasedmdesáté minutě se podařilo Mihojevićovi snížit na rozdíl jedné branky, ale to bylo ze strany Sarajeva vše. Tato branka může být ovšem v odvetném utkání velmi důležitá v rozhodování o tom, kdo půjde do druhého předkola. (20:51:21)

90+5

90+4

Následuje další rohový kop. Ani tentokrát centr Sariće nenašel nikoho z hostujících hráčů ve vápně.

90+3

Ten přichází v podobě rohového kopu, kterého se ujmul Sarić. Obrana domácích si však dokázala poradit.

90+3

Hostujícím hráčům mnoho času na vyrovnání nezbývá a balón je na středu hřiště. Dočkáme se ještě posledního náporu Sarajeva?

90+1

Žlutou kartu dostává Novicov (FC Zaria Balti).

90

Řecký rozhodčí Aretopoulos přidá k odehraným devadesáti minutám další čtyři navíc.

89

Mihojević byl faulován a hosté budou rozehrávat na polovině svého soupeře.

87

Po delší době se do útoku vydali také domácí. Jejich snahu zabrzdil odmávaný ofajd Boghiua.

85

Střídání v týmu FC Zaria Balti: ze hřiště odchází Gómez, přichází Cărăruș.

85

Domácí se soustředí na precizní obranu a hosté útočí. Nyní si nachystal balón na střelu Radovac, ale jeho pokus mířil mimo branku domácího mužstva.

83

Rána Kadušiće si cíl nenašla. Obrana Balti pohotově zablokovala střelu hostujícího obránce.

81

Hráči z Bosny se snaží o vyrovnání, nyní to zkoušel Bekić, ale jeho rána si cestu mezi tyče nenašla a skončila vedle tyče domácí branky.

79

Sarić rozehrával rohový kop Sarajeva, který ukončil útočným faulem Rahmanović.

78

Následně byl Sarić přistižen v ofsajdovém postavení.

77

O vyrovnání se snažil Bekić, ale jeho prudkou ránu dokázal vytěsnit mimo tři tyče Paşcenco.

76

Střídání v týmu FC Zaria Balti: ze hřiště odchází Zagynailov, přichází Boghiu.

74

74. MIHOJEVIĆ - 2:1

74

Sarajevo právě vstřelilo branku!
Tak se na to podívejme. Hostujícímu celku se daří snížit na rozdíl jedné branky. Převahu ve druhém poločasu dokázal využít MARKO MIHOJEVIĆ.

2:1

konec (2:0)

Branky: 7. Zagynailov, 33. Gómez – 74. Mihojević

Karty:   67. Raţă (ZRA), 73. Focşa (ZRA), 90+1. Novicov (ZRA) – 40. Mihojević (SAR), 67. Rahmanović (SAR)

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:8. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:12.

FC Zaria Balti: Paşcenco – Golovatenco, Ermak, Novicov, Focşa, Gómez (85. Cărăruș), Ţîgîrlaş (72. Slinkin), Mihaliov, Zagynaylov (76. Boghiu), Raţă, Ovsianicov
Náhradníci: Cărăruș, Apostol, Slinkin, Boghiu, Gulceac, Trifonov, Livşiţ

FK Sarajevo: Pavlović – Ivetić (46. Rahmanović), Hodžić (46. Kadušić) , Bekić, Novaković, Sarić, Hebibović, Crnkić, Radovac, Mihojević, Ahmetović (72. Kuzmanović)
Náhradníci: Mujakić, Adilović, Kadušić, Herić, Kuzmanović, Anđušić, Rahmanović

Rozhodčí: Aretopoulos – Toumpakaris, Dimitriadis (všichni Řecko)

Odveta: FK Sarajevo - Zaria Balti 2:1

Širak – ND Gorica 14:00 0:2

Irtyš Pavlodar – Dunav Ruse 16:00 1:0