4:3

konec (1:2)

29.06.2017, 18:45 • HaMoshava (Petach Tikva) • 1. předkolo • Petr Sumbal

Tipsport: 1.5 4.25 6.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Byl to opravdu dech beroucí zápas! Do vedení se dostali jako první domácí, ale hosté ještě do pauzy skóre otočili. Ve druhé půli pak ještě navýšili své vedení na 3:1 a zdálo se, že o vítězství je nemůže nic připravit. Jenže stal se pravý opak! Domácí Beitar se nadechl k neuvěřitelnému obratu a třemi brankami v posledních pěti minutích dokázali zápas otočit. Mohou se tak radovat s vítězství 4:3, ale do odvety je nečeká nic jednoduchého. (22:03:00)

90+4

90+3

90+3. SABO - 4:3

90+3

Beitar Jeruzalém právě vstřelil branku!
To je otočka z říše snů! K ERIKU SABOVI se dostal trochu náhodou míč zhruba na penaltě a tento kanonýr se nemýlil a vstřelil dost možná vítězný gól!

90+1

90+1. VERED - 3:3

90+1

Beitar Jeruzalém právě vstřelil branku!To je neuvěřitelné! Beitaru se opravdu podařilo vyrovnat! Po nádherní přihrávce se k míči dostal Vered, který si vychutnal brankáře, kterého obešel a zakončil do prázdné brány!

90

Jerusalém se ještě stačí v závěrečných minutách o vyrovnání.

88

Beitar Jeruzalém právě vstřelil branku! Největší hvězda Breitaru snižuje na 2:3! YOSSI BENAYOUN se dostal k volnému míči v šestnáctce soupeře a nekompromisně jej dopravil do brány!

86

Další nepřesné zakončení hostů. Brankář Kleyman tak znovu nemusel zasahovat.

85

Centr Beitaru z levé strany už byl zbytečný, protože se ještě předtím pískal faul.

83

83. Šance Királyho.

83

Navýšit náskok Vasasu se nepovedlo Királymu. Dostal dobrou přihrávku, ale z levé strany trefil jen brankáře.

81

Dalekonosná rána Vasasu se mezi tři tyče branky Kleymana nevešla.

79

Vered pronikal do vápna z pravé strany, ale míč si předkopl moc daleko a přišel o něj.

78

Proběhlo poslední střídání zápasu. Hřiště opustil Jevgen Pavlov, který vstřelil dvě branky, nahradil jej Botond Király.

77

Centr od rohového praporku si Nagy stáhl ze vzduchu a míč má bezpečně ve své moci.

77

Domácí jsou sice v posledních minutách častěji na míči, ale nedaří se jim dostat do šance, aby vstřelili důležitý kontaktní gól.

75

Brankář Nagy byl bez práce, centr z pravé strany za něj hlavou odvrátil jeden z jeho obránců.

74

Ten nakonec zastavil ofsajd.

4:3

konec (1:2)

Branky: 19. Georginho, 88. Benayoun, 90+1. Vered, 90+3. Sabo – 36. Pavlov, 43. Pavlov, 52. Kulcsár

Karty:   48. Sabo (BJE) – 55. Saglik (VAB), 58. Kulcsár (VAB)

Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:13.

Beitar Jeruzalém: Kleyman – Conte, Keltjens, Mori, Heister – Sabo, Georginho, Claudemir – Vered, Schechter (C), Ezra
Náhradníci: Shoshan, Khila, Agajev, Benayoun, Seroshtan, Varanne, Brihon

FC Vasas Budapešť: Nagy – Burmeister, Kleisz, Ristevski – Murka, Vida – Hangya, Szivacski – Remili (C), Pavlov, Kulcsár
Náhradníci: Póser, Debrecini, Ádám, Király, Ferenczi, Saglik

Rozhodčí: Nenad Djokič – Nemenja Petrovič, Uroš Sojkovič

Odveta: Vasas Budapešť - Beitar Jeruzalém 0:3