Mistrovství světa žen

Velká Británie – USA

0:6

konec (0:1, 0:4, 0:1)

07.06.2017, 11:30 • Tipsport arena, Pardubice • Skupina W • Vít Trubička (@VtTrubika)

42:20

USA právě vstřelily branku!
Přestože Američanky tuhle třetinu v náporu polevily, góly však střílet dokáží. O další branku se postarala KELLY FOLEYOVÁ. Asistence: Julia Bronsonová, Taylor Steadmanová

29:47

Pátá branka amerického týmu byla patrně ta nejhezčí v dnešním dnu. Stefanie Cabanová nahodila míč od modré, ten se odrazil k TAYLOR STEADMANOVÉ, ta se s míčkem otočila a "nasadila jesle" Jacksonové.

28:33

Američanky patrně definitivně zlomily britský vzdor a za záda Jacksonové poslala čtvrtou branku svého týmu CHERIE STEWARTOVÁ. Asistence: Fradeová, Reddingtonová

26:56

Krátce po vyrovnání sil se Američanky vydaly na rychlou útočnou výpravu, kterou úspěšně zakončila JULIA BRONSONOVÁ. Asistence: Tiffany Pfundtová

18:58

Trvalo to velmi dlouho, přineslo to mnoho úsilí, ale přece se Američankám povedlo vedení navýšit. Opět po množství přihrávek doklepla míč do sítě TAYLOR STEADMANNOVÁ. Asistence: Kelly Foleyová, Kayla McCuenová

04:30

Přesilovka Američankám vydržela pouze minutu. Poté TIFFANY PFUNDTOVÁ zlomila britskou obranu a poslala svůj tým do vedení. Asistence: Stefanie Cabanová

0:6

Branky a nahrávky: 5. Pfundtová (Cabanová), 19. Steadmannová (Foleyová, McCuenová), 27. Bronsonová (Pfundtová), 29. Stewartová (Fradeová, Reddingtonová), 30. Steadmannová (Cabanová), 43. Foleyová (Bronsonová, Steadmanová)

Velká Británie: Jacksonová (Quigleyová) – Pearcová, Loweová, Croxallová, Serrelová, Hehirová, Painterová, Howellová, Masonová – Kasnerová, Campbellová, Williamsová, Murdochová, Townsová, Hopkinson Wardová, Craigheadová, Parkerová, Cugliettová, Taylorová, Laingová, Culshawová

USA: Bekkeringová (Glistová) – Mooreová, Wildová, Cabanová, Levinová, Meslarová, Harringtonová, K. McCueanová, Gnozziová – Pfundtová, Foleyová, Dobsonová, Fradeová, Aidonidisová, Stewartová, Bitlerová, Bronsonová, Dixonová, Simpsonová, Steadmanová, Strohmierová, Reddingtonová

Rozhodčí: Vokalová, Lamontová

03:28 GBR 2 Painterová, podražení
04:30 USA 0:1 Pfundtová (Cabanová)
14:03 GBR 2 Croxallová, nedovolené bránění
18:58 USA 0:2 Steadmannová (Foleyová, McCuenová)
23:09 GBR 2 Masonová, držení protihráče