Mistrovství světa mužů

Finsko – Kanada

1:7

konec (1:3, 0:2, 0:2)

03.06.2017, 14:00 • Tipsport arena, Pardubice • 3 • Skupina A1 • Matěj Vybíral (@Matavyb)

To je ode mě pro tuto chvíli vše, ale nikam neodcházejte, už za malou chvíli se vám z Pardubic přihlásíme znovu, a to z důlěžitého zápas Česko – USA, který začně v 16 hodin a 30 minut. Já děkuji za pozornost a u dalších onlajnů z hokejvalového mistrovství světa se těším na počtenou. (15:42:56)
Kanada – Shaq Merasty
Je konec, Kanada poráží Finsko 7:1. Ve třetí třetině ještě navýšil vedení v přesilovce přesnou ranou Szolga, poté v poslední minutě do prázdné branky Gingera. Kanada si připisuje do tabulky 3 body, celkově jich má 5 a je druhá, Finsko zůstává bez bodu.

44:42

Viitanenova střela skončila sražená jen v ochranné síti.

44:13

44:13 Derek GINGERA - 1:7

44:13

Kanada právě vstřelila branku!
Kanadské bloky znovu deptají Finy. Po jednom takovém se do úniku dostal DEREK GINGERA a do prázdné branky upravil skóre na 7:1 z pohledu Kanady. Bez asistence.

43:45

Finsko hraje bez brankáře!

43:21

Vyloučení v týmu Kanada (Merasty – 2 min. za sekání).

43:02

Přihrávka, která půvedně směřovala na Dylana Kellyho propadla až k Laurencellovi, který sám před Kurem nedokázala zakončit dobře.

42:54

Martel se neudržel a příliš brzy přeběhl modrou čáru, ofsajd.

42:14

Další úspěšné kanadské bloky a javorové listy znovu vyhazují, následně se na hřiště vrátil i Kevin Reid.

41:23

Střela Viitanena prolétla těsně mimo kanadské branky.

41:03

Nahozený puk před branku se od Pukemy odrazil těsně nad kanadskou klec.

40:30

Kanada vyhazuje přes včechny čáry.

40:14

Bude se znovu vylučovat, na trestnou lavici usedne střelec čtvrtého gólu Kanady Kevin Reid, je vyloučen na dvě minuty za sekání.

39:21

Další střela Finů, tentokrát Uusimäkiho, skončila mimo branku.

1:7

Branky a nahrávky: 4. A. Pietsalo (Nieminen, Sirkkala) – 7. Kelly (Merasty, Kastas), 11. Merasty (Laurencelle), 13. Power (Reid, Marte), 17. Reid (Kastas), 28. N. Yetman (Du. Kelly), 31. Szolga (Power, Escott), 45. Gingera

Finsko: Kuru (Kuusamo) – Ahola, Kuha, Nieminen, Uusimäki, Väänänen, J. Viitanen, L. Viitanen – Eskola, Juvani, Kangas, Kariniemi, Leppäniemi, Pelto-Arvo, A. Pietsalo, S. Pietsalo, Pohjola, Pukema, Siikavirta, Sirkkala

Kanada: Barlow (Flores) – Azevedo, Babij, Fortier, Kastes, Marshall, O'Keefe, Szolga, Wild, B. Yetman – D'Abadie, Dentremont, Escott, Gingera, Du. Kelly, Dy. Kelly, Laurencelle, Marchuk, Martel, Merasty, Power, Reid, N. Yetman

Rozhodčí: Černý, Valachovič

02:28 CAN 2 Merasty, sekání
03:18 FIN 1:0 A. Pietsalo (Nieminen, Sirkkala)
06:51 CAN 1:1 Kelly (Merasty, Kastas)
10:08 CAN 1:2 Merasty (Laurencelle)
12:17 CAN 1:3 Power (Reid, Marte)