HBC Hostivař – SK Hokejbal Letohrad

2:3

po prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)

27.05.2017, 10:00 • Zimní stadion Kutná Hora • Semifinále • Lukáš Píša

Cenu pro nejlepšího hráče z obou týmů převzal domácí golman Václav Štoural za jeho skvělé zákroky a také rychloruký Vojtěch Bogdány z týmu hostů. Děkujeme za sledování tohoto napínavého utkání, které bylo velmi vyrovnané. Zveme vás na sledování dalšího utkání Hradce Králové proti Mostu od 12:30. (11:57:15)

49:29

Letohrad právě vstřelil branku!
Přesilovová hra i celé utkání končí po střele Lukáše Faltejska, který překonal jinak skvěle chytajícího Štourala. Ten dovedl své spoluhráče k prvnímu vítězství v úvodním duelu.

49:12

Výtečné dva zákroky Štourala, který skvěle zlikvidoval střelu a poté i dorážku do prázdné branky.

48:42

V přesilovce utekl stíhaný Bogdány. Udělal kličku brankáři, ale ten byl úspěšný !

47:23

Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Jiří Vaníš – 2 min., hákování).

46:47

Hezká střela Macka od modré, z které vznikl obrovský tlak před bránou, ale domácí nedokázali ani na třikrát překonat Manučarjana !

45:25

Do prodloužení vlétli všichni hráči v plném nasazení a hraje se nahoru dolů.

45:01

Jde se do prodloužení, které se bude hrát 10 minut. Uvidíme co vymyslí treneři obou celků k tomu, aby si odnesli vítězství v úvodním zápase.

45:00

44:27

Dvě rychlé přečíslení prověřily, zda je Štoural stále v zápase ! Ten ukázal, že má rychlou i vyrážečku a zastavil Letohradské duo.

43:17

Hostivařskou přesilovku nedokázal spasit ani kapitán Čejka.

41:46

Oddechový čas pro domácí.

41:19

Přesilová hra Hostivaře zatím neuspěšná ! Letohrad stále vyhazuje.

40:27

Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Kristýna Mačátové – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).

40:21

Letohrad zkouší brejk lobovanou přihrávkou, z té se ale hra vrací zpátky do obrany.

39:08

Hra se přesouvá na druhou stranu hřiště. Útočit začínají i hostivařští hokejbalisté.

38:27

Další střela z dálky od hostů ! Velké šance zatím jen na jedné straně.

38:19

Na střely v tuto chvíli vyrovnaná třetina. Letohrad vede 8:6

36:51

Letohrad v tlaku ! Rotace a kombinace v rohu ale zatím další branku nepřinesly.

34:55

Skvělou přihrávku od Bogdányho nezužitkoval Letohradský utočník Levý který trefil jen tyč !

34:36

Hokejbal stále ve stejném tempu ! Uvidíme, kdy příjde viditelná převaha jednoho z týmů.

33:30

Vanišova střela od modré nezaskočila Manučarjana.

32:07

Střely z dálky Letohrad využívá v zápase opravdu hodně ! Další dělovka Faltejska prověřila Štourala.

30:48

Střelu od Čejky která směřovala na Manučarajna do uplně odkryté branky nezasunul z dorážky Zyta.

30:45

Hostivař v plném počtu.

30:01

Stav po druhé třetině je stále vyrovnaný. Zápas střídá akci za akcí, ale střel na branku bylo poměrně málo na takto svižný zápas ! Poměr střel 5:8

30:00

28:54

Po spoustě individuálních akcích kapitána Čejky tu je i protiútok, ale Štoural betony zastavil tuto šanci !

27:17

Po dobré kombinační akci BOGDÁNY srovnává na 2:2. Střelu z besprostřední blízkosti umístil k přední tyči.

26:48

Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Josef Vosátka – 2 min., hákování).

25:32

V přesilové hře lítá jedna střela za druhou. Ale branka Hostivaře zasáhnuta jen zřídka.

24:13

Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Filip Macek – 2 min., hákování).

23:52

Znovu akce Letohradských ! Hráči hostích teď zásobují golmana salvou střel, ale neúspěšně.

22:38

Hosté čistě vyhráli buly a Faltus od modré vystřelil rychlou střelu k levé tyči, kterou Štoural betonem zlikvidoval !

21:40

Hostivař právě vstřelila branku!
Autorem branky je ONDŘEJ NOCAR. Asistence: Jonáš Mazura.

20:17

Letohrad v předbrankovém tlaku golmana domácích neohrozil.

17:54

Kolář teď krásným pasem na útočnou modrou čáru vyslal Ondřeje Nocara, ten v kombinaci s Mazurou míček na Manučarjana neposlal.

16:18

Druhá třetina začala v poklidu. Na úvod opatrný hokejbal z obou stran.

15:01

První třetina byla velmi zajímavá, k vidění bylo spoustu gólových akcí ! Za vyrovnaného stavu se vstupuje do druhé třetiny.

15:00

14:58

Po krásné individuální akci Faltejska, který backhandovou kličkou na poprvé Štourala nepřekonal. Míček za záda domácího golmana z dorážky dostal VOJTĚCH BOGDÁNY. Stav utkání 1:1

14:13

Rychlý protiútok Letohradu zastavil lapačkou Štoural.

13:57

Domácí stále na míčku. Letohradští se snaží ze všech sil, ale tlak ne a ne zastavit.

09:13

Hned vzápětí trefil střelec zatím jediného gólů Vaniš tyč ! Hostivář stále v obrovském tlaku.

08:55

Kubeš z dorážky minul vyloženou šanci ! Míček se odrazil od zadního mantinelu, ale obránce domácích netrefil odkrytou branku.

08:10

Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Filp Lux – 2 min., nedovolené bránění).

08:09

Kapitán Hostivaře Čejka prokličkoval z rohu, ale hostující brankář znovu neinkasoval.

07:22

Autorem branky je JIŘÍ VANIŠ, který sám z vyhraného vhazování překonal Manučarjana svižnou střelou do pravého horního rohu.

05:32

Z rohu se vytočil Faltejsek, ale brankář Štoural sklapl betony v čas a byl také úspěšný.

04:17

Letohrad se zvedl a zakládal útok, bohužel pro ně s postavením mimo hru.

02:47

Znovu před bránou Mazura, ale brankáře nepřekonal.

01:55

Hostivařští stále v tlaku. Mazura střílel do odkryté klece, ale golman hostí zneškodnil pokus betonem.

00:40

Hned od startu zápasu se Hostivař přesunula do útočného pásma a Letohrad se brání zakázaným uvolněním.

00:01

Zápas se blíží ke startu. Hokejbalisté obou celků se scházejí na střídačkách.
Hráči obou týmů se nyní rozcvičují. Hostivařský tým ke své rozcvičce využil les za halou, za to hráči z východu Čech zkoušejí fotbalové fígly Antonína Panenky.
První semifinálový zápas mladšího dorostu mezi Hostivaří a Letohradem začíná v 10:00. První hráči hostivařského celku jsou již na stadionu.

HBC Hostivař: Štoural (Dostál) – M.Nocar, Kubeš, Kolář, Macek, Němec, Kořínek – Vosátka, Čejka, Zyta, J.Vaniš, O.Nocar, Mazura, Krupka, Mareš, Zámečník, Sousedík, Maťocha

SK Hokejbal Letohrad: Manučarjan – Lux, Gelo, Hubálek, Bogdány – Faltejsek, Faltus, Levý, Šafář, Pešava, Mačátová

Rozhodčí: Matej Pleško, Jevhenij Danylec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.

2:3

Branky a nahrávky: 8. Jiří Vaniš, 22. Ondřej Nocar (Jonáš Mazura) – 15. Vojtěch Bogdány (Lukáš Faltejsek, Filip Faltus), 28. Vojtěch Bogdány (David Levý), 50. Lukáš Faltejsek

Rozhodčí: Matej Pleško, Jevhenij Danylec

07:22 HOS 1:0 Jiří Vaniš
08:10 LET 2 Filp Lux, nedovolené bránění
14:58 LET 1:1 Vojtěch Bogdány (Lukáš Faltejsek, Filip Faltus)
21:40 HOS 2:1 Ondřej Nocar (Jonáš Mazura)
24:13 HOS 2 Filip Macek, hákování
26:48 HOS 2 Josef Vosátka, hákování
27:17 LET 2:2 Vojtěch Bogdány (David Levý)