HBC Hostivař – SK Hokejbal Letohrad

2:3

po prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)

27.05.2017, 10:00 • Zimní stadion Kutná Hora • Semifinále • Lukáš Píša

Cenu pro nejlepšího hráče z obou týmů převzal domácí golman Václav Štoural za jeho skvělé zákroky a také rychloruký Vojtěch Bogdány z týmu hostů. Děkujeme za sledování tohoto napínavého utkání, které bylo velmi vyrovnané. Zveme vás na sledování dalšího utkání Hradce Králové proti Mostu od 12:30. (11:57:15)

49:29

Letohrad právě vstřelil branku!
Přesilovová hra i celé utkání končí po střele Lukáše Faltejska, který překonal jinak skvěle chytajícího Štourala. Ten dovedl své spoluhráče k prvnímu vítězství v úvodním duelu.

49:12

Výtečné dva zákroky Štourala, který skvěle zlikvidoval střelu a poté i dorážku do prázdné branky.

48:42

V přesilovce utekl stíhaný Bogdány. Udělal kličku brankáři, ale ten byl úspěšný !

47:23

Vyloučení v týmu HBC Hostivař (Jiří Vaníš – 2 min., hákování).

46:47

Hezká střela Macka od modré, z které vznikl obrovský tlak před bránou, ale domácí nedokázali ani na třikrát překonat Manučarjana !

45:25

Do prodloužení vlétli všichni hráči v plném nasazení a hraje se nahoru dolů.

45:01

Jde se do prodloužení, které se bude hrát 10 minut. Uvidíme co vymyslí treneři obou celků k tomu, aby si odnesli vítězství v úvodním zápase.

45:00

44:27

Dvě rychlé přečíslení prověřily, zda je Štoural stále v zápase ! Ten ukázal, že má rychlou i vyrážečku a zastavil Letohradské duo.

43:17

Hostivařskou přesilovku nedokázal spasit ani kapitán Čejka.

41:46

Oddechový čas pro domácí.

41:19

Přesilová hra Hostivaře zatím neuspěšná ! Letohrad stále vyhazuje.

40:27

Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Kristýna Mačátové – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).

40:21

Letohrad zkouší brejk lobovanou přihrávkou, z té se ale hra vrací zpátky do obrany.

39:08

Hra se přesouvá na druhou stranu hřiště. Útočit začínají i hostivařští hokejbalisté.

2:3

Branky a nahrávky: 8. Jiří Vaniš, 22. Ondřej Nocar (Jonáš Mazura) – 15. Vojtěch Bogdány (Lukáš Faltejsek, Filip Faltus), 28. Vojtěch Bogdány (David Levý), 50. Lukáš Faltejsek

HBC Hostivař: Štoural (Dostál) – M.Nocar, Kubeš, Kolář, Macek, Němec, Kořínek – Vosátka, Čejka, Zyta, J.Vaniš, O.Nocar, Mazura, Krupka, Mareš, Zámečník, Sousedík, Maťocha

SK Hokejbal Letohrad: Manučarjan – Lux, Gelo, Hubálek, Bogdány – Faltejsek, Faltus, Levý, Šafář, Pešava, Mačátová

Rozhodčí: Matej Pleško, Jevhenij Danylec

07:22 HOS 1:0 Jiří Vaniš
08:10 LET 2 Filp Lux, nedovolené bránění
14:58 LET 1:1 Vojtěch Bogdány (Lukáš Faltejsek, Filip Faltus)
21:40 HOS 2:1 Ondřej Nocar (Jonáš Mazura)
24:13 HOS 2 Filip Macek, hákování