skreč Cadantuová

22.05.2017, 11:13 • 1. kolo • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Tipsport: 1.9 1.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:5

Krejčíkové úder dopadl přesně na lajnu a je z toho tedy nakonec brejk! Česká tenistka vede ve druhém setu 5:2 a půjde podávat na vítězství v celém utkání!

2:4

Krejčíková šla do výměny přes druhý servis, Cadantuová nakonec z returnu trefila pásku a rozhodla tak o tom, že Krejčíková potvrzuje brejk z předešlé hry a vede ve druhém setu 4:2!

2:3

Krejčíková se vydala k síti, kde také celou výměnu ukončila a s ní také celý tento gem. Barbora tak opět bere své soupeřce servis a vede ve druhém setu 3:2!

2:2

Cadantuová brejkla svou soupeřku čistou hrou, nutno však dodat, že jí to Krejčíková velmi usnadnila svými lacinými chybami! Je srovnáno 2:2!

1:2

Cadantuová si tentokrát i přes potíže zvládla podržet svůj servis a snižuje tak na 1:2!

0:2

Cadantuová zakončila tento gem nevynucenou chybou a Barbora tak potvrzuje brejk z předešlé hry a vede ve druhém setu 2:0!

0:1

Vynikající vítězný return české tenistky, která tak obírá hned v první hře druhé sady svou soupeřku o servis a vede 1:0!

4:6

Krejčíková to nakonec zvládla a proměnila svůj třetí setbol! První set tak patří české tenistce, která ho ovládla poměrem 6:4!

4:5

První čistou hru v celém utkání má na svědomí Cadantuová, která díky ní snižuje na 4:5. Po pauze ale bude česká tenistka servírovat na vítězství v prvním setu!

3:5

Krejčíková si v důležitý moment dokázala podržet svůj servis, jde do vedení 5:3 a Cadantuová tal bude podávat na udržení se v setu.

3:4

Poprvé v utkání si dokázala Cadantuová podržet svůj servis a snižuje díky tomu na 3:4!

2:4

Třetí brejkbol už Krejčíková odvrátit nedokázala a tak si bere Cadantuová jeden ztracený servis zpět a snižuje tak na 2:4!

1:4

Krejčíková si kraťasem přitáhla svou soupeřku k síti a poté jen poslala míček do volného kurtu. Barbora bere opět své soupeřce servis a jde do vedení 4:1!

1:3

Barbora Krejčíková je dnes první tenistkou, která si dokázala podržet servis a jde tak do vedení 3:1!

1:2

Krejčíková to nakonec zvládla a bere i podruhé své soupeřce servis a vede tak 2:1! Dnes se zatím nezdá býti servis výhodou!

1:1

Krejčíková chtěla zahrát kraťas, míček však zastavila páska a Cadantuová tak nakonec bere své soupeřce servis a srovnává na 1:1!

0:1

A teď hlavně díky velkému štěstí se povedlo vzít Krejčíkové své soupeřce servis, její forhendový úder se jen tak tak překulil na druhou stranu sítě a prasátko tedy rozhodlo o prvním brejku!