skreč Cadantuová

22.05.2017, 11:13 • 1. kolo • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Tipsport: 1.9 1.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám hezký zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (12:58:16)
A je dobojováno, viděli jsme vyrovnanou bitvu, která zejména v prvním setu přinesla velké množství brejků. O jeden více nasbírala česká tenistka, která tak ovládla první sadu poměrem 6:4! I druhý set načala Krejčíková dobře, když se vedla již 2:0! Cadantuová ještě dokázala srovnat na 2:2, poté ale Krejčíková získala tři gemy v řadě a v osmé hře za stavu 2:5 a 30:30 Cadantuová utkání skrečovala! To nic nemění na faktu, že česká tenistka postupuje do druhého kola, kde na ní čeká lepší z dvojice Hobgarskiová – Siegemundová.

Cadantuová nakonec zápas skrečovala, bylo na ní od medical timeoutu vidět, že jí není zrovna nejlépe a v tento moment již utkání vzdala!

30-30

Cadantuové úder se nedostal přes pásku!

30-15

Cadantuová se vydala k síti, Krejčíková ale předvedla skvělý prohoz!

30-0

A znovu vítězný return rumunské tenistky!

15-0

Perfektní return Cadantuové, Krejčíková bez šance!

2:5

Konec přestávky, podávat bude Barbora Krejčíková.

2:5

Následuje přestávka a výměna stran.

2:5

Krejčíkové úder dopadl přesně na lajnu a je z toho tedy nakonec brejk! Česká tenistka vede ve druhém setu 5:2 a půjde podávat na vítězství v celém utkání!

30-40

Krejčíková nakonec také disponuje brejkbolem, uvidíme, jak s ním naloží!

30-30

Hodně dlouhá výměna s parádním koncem, Cadantuová po vzoru své soupeřky zkrátila hru, Barbora ale míček doběhla a umístila ho přesně do rohu kurtu!

30-15

Cadantuová se opět dostává do vedení v tomto gemu.

15-15

Následující fiftýn získává česká tenistka.

15-0

Krejčíková nezvládla return a darovala soupeřce servis.

2:4

Krejčíková šla do výměny přes druhý servis, Cadantuová nakonec z returnu trefila pásku a rozhodla tak o tom, že Krejčíková potvrzuje brejk z předešlé hry a vede ve druhém setu 4:2!

30-40

Přímý bod ze servisu pro Krejčíkovou!

30-30

Cadantuová teď vytušila, že bude hrát Krejčíková opět kraťas, u míčku tak byla včas, ale zahrála ho poté do autu!

30-15

Krejčíková opět předvedla dvojchybu, servis jí moc neposlouchá.

15-15

Jenže teď se Krejčíková znovu vytasila s kraťasem a opět byla úspěšná.

15-0

Bekhendový úder Krejčíkové se do kurtu nevešel.

2:3

2:3

2:3

Krejčíková se vydala k síti, kde také celou výměnu ukončila a s ní také celý tento gem. Barbora tak opět bere své soupeřce servis a vede ve druhém setu 3:2!

40-A

Perfektní kraťas Krejčíkové, Cadantuová míček nedoběhla!

40-40

Těsný aut po úderu Cadantuové, je tu tedy shoda a o servis Rumunky se bude bojovat!

40-30

Krejčíková ale nechce ještě dovolit své soupeřce konec páté hry.

40-15

Krejčíková chtěla zakončit výměnu do volného místa na kurtu, ale netrefila se. Barbora teď nezažívá zrovna nejlepší období.

30-15

Krejčíková perfektním úderem z forhendu utnula dlouhou sérii své soupeřky!

30-0

A nic se na tomto faktu nemění ani po další výměně.

15-0

Od medical timeoutu Cadantuové, nedokázala Krejčíková uhrát ještě ani jeden fiftýn.

2:2

Cadantuová brejkla svou soupeřku čistou hrou, nutno však dodat, že jí to Krejčíková velmi usnadnila svými lacinými chybami! Je srovnáno 2:2!

40-0

Znovu je tu nevynucená chyba české tenistky, ta tak darovala své soupeřce tři brejkboly!

30-0

Krejčíková nezvládla úder od základní lajny a darovala tak další fiftýn své soupeřce!

15-0

A Cadantuová do něj vlétla dobře, když se jí podařilo uhrát fiftýn na síti.

1:2

Cadantuová zřejmě bude schopna pokračovat, čtvrtý gem tak může začít.

1:2

Cadantuová si vyžádala medical timeout, vypadá to na bolesti hlavy!

1:2

1:2

Cadantuová si tentokrát i přes potíže zvládla podržet svůj servis a snižuje tak na 1:2!

A-40

Nepřesný return Krejčíkové.

40-40

Krejčíková bohužel zahrála z forhendu do autu a je tu tedy shoda!

30-40

První brejkbol ale Cadantuová zvládla odvrátit. Jak dopadne ten druhý?

15-40

Vítězný úder Krejčíkové z těžké pozice, je vidět, že se Barbora cítí dobře.

15-30

Tentokrát ale přichází na stranu Krejčíkové fiftýn.

15-15

Krejčíkové teď při dlouhé výměně ulétl forhendový úder do autu.

0-15

Krejčíková opět zahrála kraťas, Cadantuová se k míčku dostala, ale nezahrála ho přes síť.

0:2

Cadantuová zakončila tento gem nevynucenou chybou a Barbora tak potvrzuje brejk z předešlé hry a vede ve druhém setu 2:0!

15-40

Krejčíková byla u sítě, Cadantuová se vytasila se skvělým lobem, který však Češka doběhla a nakonec z toho ještě byla delší výměna od základní lajny, kterou lépe zvládla Barbora!

15-30

Cadantuová měla hodně odkrytý kurt, ale nakonec napálila svůj úder o kousek do autu!

15-15

Vše ale napravila vítězným forhendem po lajně.

15-0

Krejčíková začíná dvojchybou!

0:1

Vynikající vítězný return české tenistky, která tak obírá hned v první hře druhé sady svou soupeřku o servis a vede 1:0!

30-40

Cadantuová trefila z bekhendu jen síť, je tu hned brejkbol pro Krejčíkovou!

30-30

Opět výborný kraťas české tenistky, tahle herní varianta jí dnes skvěle vychází!

30-15

Výborný bekhendový úder po lajně a Krejčíková získává svůj první fiftýn v druhém setu!

30-0

Krejčíkové return se do kurtu nevešel.

15-0

Druhý set začala Krejčíková nevynucenou chybou.

4:6

Krejčíková to nakonec zvládla a proměnila svůj třetí setbol! První set tak patří české tenistce, která ho ovládla poměrem 6:4!

30-40

Ani druhý setbol není proměněn, může za to další nevynucená chyba české hráčky!

15-40

První setbol je pryč, Krejčíková poslala míček do pásky!

0-40

Přímý bod ze servisu pro Krejčíkovou znamená první tři setboly!

0-30

Druhé dnešní eso Barbory Krejčíkové!

0-15

Cadantuová předvedla svůj forhendový úder až příliš dlouhý.

4:5

4:5

4:5

První čistou hru v celém utkání má na svědomí Cadantuová, která díky ní snižuje na 4:5. Po pauze ale bude česká tenistka servírovat na vítězství v prvním setu!

40-0

Cadantuová si v tomto gemu velmi pomáhá servisem.

30-0

Krejčíková ani na druhý servis soupeřky nedokázala přesně returnovat.

15-0

Přímý bod ze servisu pro Cadantuovou.

3:5

Krejčíková si v důležitý moment dokázala podržet svůj servis, jde do vedení 5:3 a Cadantuová tal bude podávat na udržení se v setu.

30-40

Cadantuová přepálila kurt a Krejčíková má tak gembol!

30-30

Vítězný forhendový úder do rohu kurtu v podání české tenistky.

30-15

Další nevynucená chyba Krejčíkové.

15-15

Posléze přišel velmi nepodařený bekhendový úder české hráčky.

0-15

Cadantuové return neměl ty správné parametry.

3:4

3:4

3:4

Poprvé v utkání si dokázala Cadantuová podržet svůj servis a snižuje díky tomu na 3:4!

40-30

Křižný bekhendový úder v podání české tenistky dopadl do koridoru pro čtyřhru.

30-30

Druhá dvojchyba Cadantuové v tomto gemu!

30-15

Opět nepřišel zrovna povedený return české tenistky.

15-15

Return Krejčíkové se nevešel do kurtu.

0-15

První dnešní dvojchyba Cadantuové.

2:4

Třetí brejkbol už Krejčíková odvrátit nedokázala a tak si bere Cadantuová jeden ztracený servis zpět a snižuje tak na 2:4!

40-30

Znovu úspěšný kraťas české tenistky, na ně zatím Cadantuová těžko hledá recept.

40-15

Přímý bod ze servisu pro Barboru Krejčíkovou.

40-0

Další nevynucená chyba české hráčky a jsou tu tři brejkboly pro Cadantuovou.

30-0

Krejčíková byla na koni po celou dobu výměny, její zakončení ale nezvládla, když míček skončil v opravdu těsném autu.

15-0

Forhendový úder české hráčky se nepodíval přes síť.

1:4

1:4

1:4

Krejčíková si kraťasem přitáhla svou soupeřku k síti a poté jen poslala míček do volného kurtu. Barbora bere opět své soupeřce servis a jde do vedení 4:1!

40-A

Dlouhá pěkná výměna od základní lajny nakonec skončila nevynucenou chybou Rumunky a to znamená, že je tu další brejkbol!

40-40

Ten však Rumunka odvrací a opět uvidí boj, shoda!

30-40

Další nevynucená chyba Rumunky a máme tu brejkbol!

30-30

Cadantuová nezvládla zahrát bekhend po lajně, míček skončil jen na síti.

30-15

A posléze přichází nepodařený return.

15-15

Krejčíkové forhendový úder zastavila páska.

0-15

Skvělý stopbal Krejčíkové, Cadantuová se jen dívala.

1:3

Barbora Krejčíková je dnes první tenistkou, která si dokázala podržet servis a jde tak do vedení 3:1!

40-A

Teď se ale servis povedl a Krejčíková mohla jít na síť, kde vše zakončila úspěšnou smečí.

40-40

A hned na to přišla i čtvrtá, servis není silná stránka české hráčky.

30-40

Třetí dnešní dvojchyba Krejčíkové.

15-40

Perfektní úder do protipohybu soupeřky a Barbora má hned dva gemboly!

15-30

Krejčíková se vydala na síť a opět jí to přineslo fiftýn.

15-15

Co se ale povedlo, byl teď perfektní kraťas české tenistky, Cadantuová neměla nárok!

15-0

Obouručný bekhend po lajně v podání Krejčíkové se nevešel do kurtu.

1:2

1:2

1:2

Krejčíková to nakonec zvládla a bere i podruhé své soupeřce servis a vede tak 2:1! Dnes se zatím nezdá býti servis výhodou!

40-A

Dlouhá výměna končí přesný křižným forhendem české tenistky, je tu další brejkbolová možnost!

40-40

Ani teď gem nekončí, Krejčíkové úder dopadl přesně na lajnu, na druhé straně Cadantuová neměla takové štěstí.

A-40

Krejčíková přepálila svůj úder a Cadantuová má gembol!

40-40

Delší výměna od základní lajny směřuje na konto Cadantuové, ta si počkala na chybu soupeřky. Shoda!

40-A

Cadantuová se opět bránila a pak se vytasila s krásným křižným úderem, který skončil ale o malý kousíček v autu.

40-40

Dobrý druhý servis Cadantuové! Krejčíková na returnu chybovala.

30-40

Výměna od základní lajny dopadla lépe pro Krejčíkovou, která má brejkbol!

30-30

15-30

Teď však Rumunka vytáhla precizní obranu zakončenou vítězným bekhendem po lajně.

0-30

Síť opět pomohla české tenistce, když přizvedla její úder, Cadantuovou to evidentně rozhodilo a poté chybovala.

0-15

Perfektní vítězný křižný forhend v podání Krejčíkové.

1:1

Krejčíková chtěla zahrát kraťas, míček však zastavila páska a Cadantuová tak nakonec bere své soupeřce servis a srovnává na 1:1!

A-40

Zbytečná chyba Krejčíkové pomohla Cadantuové k čtvrtému brejkbolu!

40-40

Tentokrát byl forhendový úder české hráčky až moc dlouhý. Shoda!

40-A

Čtvrtý míček v řadě pro českou tenistku znamená gembol!

40-40

Esem odvrací Krejčíková i třetí brejkbol a jsme na shodě.

40-30

Krejčíková svým dobrým křižným úderem vyhnala soupeřku ven z kurtu, ta poté nezahrála přesně. Stále je tu ale jeden brejkbol!

40-15

Dobrá hra české tenistky, která zahrála hned několik forhendových úderů po lajně, ten poslední jí ale vyšel znamenitě.

40-0

Druhá dvojchyba Krejčíkové v tomto gemu znamená hned tři brejkboly pro soupeřku!

30-0

Křížný forhendový úder Krejčíkové se do kurtu nevešel.

15-0

Krejčíková začíná druhý gem dvojchybou.

0:1

A teď hlavně díky velkému štěstí se povedlo vzít Krejčíkové své soupeřce servis, její forhendový úder se jen tak tak překulil na druhou stranu sítě a prasátko tedy rozhodlo o prvním brejku!

40-A

Perfektní vítězný úder křížem v podání české hráčky, brejkbol číslo dva je na světě.

40-40

Jenže ten neproměňuje, Cadantuová zahrála přesně na lajnu, Krejčíková poté trefila jen deblový koridor.

40-A

Tentokrát se vydaly obě dvě tenistky k síti a úspěšnější zde byla česká tenistka, která má brejkbol!

40-40

Krejčíková se vydala na síť a slaví úspěch, forhend přesně k lajně byl to, co jí přineslo kýžený fiftýn.

40-30

Bekhend křížem se teď Krejčíkové nepovedl dle představ a Cadantuová disponuje gembolem.

30-30

Delší výměna končí na straně Krejčíkové, ta hrála velmi trpělivě a počkala si na chybu soupeřky, která chtěla výměnu rychle zakončit.

30-15

Cadantuová si svou soupeřku povodila po kurtu a donutila jí k chybě.

15-15

Následně předvedla nevynucenou chybu i česká tenistka.

0-15

Těsný aut v podání rumunské tenistky načíná tento duel.

0:0

Obě tenistky jsou již na kurtu, zápas za malý okamžik začne. Jako první bude servírovat rumunská tenistka.
Vzájemná bilance – Doposud se spolu obě hráčky na kurtu nepotkaly ani jednou. Bude se tedy jednat o vůbec první vzájemné utkání. Bookmakeři věří ve vyrovnaný zápas, mírnou favoritkou je dle nich česká tenistka.
Barbora Krejčíková – Jednadvacetiletá česká tenistka se do hlavní soutěže musela taktéž prokousat skrze kvalifikaci. V kvalifikaci musela porazit dvě své krajanky, nejprve Jesiku Malečkovou a poté Petru Krejsovou. Aktuálně 243. hráčka žebříčku startuje v Norimberku podruhé ve své kariéře, vloni zde vypadla také v prvním kole.
Alexandra Cadantuová – Sedmadvacetiletá tenistka z Rumunska se momentálně nachází v žebříčku na 256. pozici. V minulosti ale byla evidována jako 59. hráčka světa. Do hlavní soutěže v Norimberku se dostala přes kvalifikaci, kde dokázala porazit vždy ve třech setech Bondarenkovou a Antonitschovou. V Norimberku se představí potřetí v kariéře, vloni neprošla přes kvalifikační síto a v roce 2013 skončila v prvním kole.
Dobrý den přeji všem fanouškům tenisu. S novým pracovním týdnem se nám rozbíhá i turnaj WTA v Norimberku (250,000 € ,antuka), kde se v prvním kole představí Alexandra Cadantuová s Barborou Krejčíkovou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.