21.05.2017, 20:45 • Stadio Olimpico, Řím • 37. kolo • David Suchý

Tipsport: 1.67 4.55 4.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou. (22:38:14)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 1:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:14.
Inter Milán si ve druhém poločasu uhlídal své vedení, a dokonce přidal ještě jednu branku. Domácí to ale svému soupeři hodně ulehčili, neboť dostali hned dvě červené a ještě k tomu mohli být rádi, že dohrávali zápas pouze o devíti lidech.

90

89

Bigliův centr dosedl přesně na hlavu Gagliardiniho, který ho odvrací daleko ven z pokutového území.

88

Immobile si před šestnáctkou neporadil s přesilou hráčů Interu, následně před pokutovým územím upadl Lombardi a vybojoval tak standardku pro svůj celek.

87

Brozovićova dalekonosná přihrávka na Candrevu mířila zřejmě do ofsajdu, proto se italský křídelník za míčem vůbec nevydal.

86

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Gary Medel, přichází Éver Banega.

85

Perišić si na pravé straně narazil s Candrevou, kterého ale podrazil kapitán domácího celku Biglia. Hosté nikam nespěchají a šetři vteřinky svojí pozvolnou kombinační hrou.

83

Inter rozehrál rohový kop nakrátko, nakonec se ani jeden z hráčů neuchýlil k centrovanému balónu do šestnáctky Lazia.

82

O vítězi dnešním utkání je zřejme již rozhodnuto, jediné co nás teď může ještě zajímat, je počet hráčů se kterými Lazio dohraje zápas.

81

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Éder, přichází Andrea Pinamonti.

80

Další žlutá karta. Tentokráte fauloval Andreolliho střídající Lombardi. Žlutých karet je v dnešním vypjatém utkání už opravdu hodně.

80

Hráči Lazia jsou velmi frustrováni. Nyní mohla další červená karta přijít pro Hoedta, který po odpískání povalil protihráče.

79

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Anderson, přichází Luca Crecco.

78

78. Červená karta po 2. žluté

78

To jsou věci! Senad Lulić špatně načasoval skluz a fauloval tak Gagliardiniho. Bosenský reprezentant už měl jednu žlutou kartu, tudíž dostává druhou a zároveň červenou! Lazio bude dohrávat o devíti.

77

Basta na opačné straně musel pohlídat aktivního Édera, následně se ale hosté probojovali zpět k balónu, konkrétněji se o centr do pokutového území pokoušel Candreva, avšak neúspěšně.

76

Výpad Milinkoviće-Saviće byl neúspěšný, domácí se ale i přesto s míčem drží na útočné polovině hřiště.

75

Domácí jsou ve velmi složité situaci. Nejen, že prohrávají o dvě branky, navíc jsou oslabeni o jednoho hráče.

74

74. ÉDER - 1:3

74

Inter Milán právě vstřelil branku!
Hosté odskakují na dvoubrankový rozdíl! V pokutovém území se do míče opřel Perišić, jehož pokus vykopl jeden z bránících hráčů přímo na kopačku ÉDERA, který neměl s dopravením míče do prázdné branky problém.

72

Brozović následně špatně adresoval balón na Santona, domácí budou vhazovat na útočné polovině hřiště.

71

Candreva se vzorně vrátil si plnit své obranné povinnosti a nepustil tak aktivního Luliće k balónu. Domácí hráč za protesty uviděl žlutou kartu.

69

Anderson dosti ledabylou přihrávkou odevzdal balón zpět do moci hostujících hráčů, ti podnikli rychlou akci na jejímž konci byl pohotová střela Édera, ta o vlásek minula vzdálenější tyč!

68

Lulić nezpracoval těžký balón cílený na jeho sobu, následně Inter vyváží míč daleko od své šestnáctky.

67

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Cristiano Lombardi.

66

66. Červená karta po 2. žluté

66

Tak to je neuvěřitelné! Keita po souboji s Medelem uvnitř pokutového území upadl k zemi a rozhodčí mu uděluje žlutou kartu za simulování. Problém je v tom, že Keita už jednu má a tudíž dostává kartu červenou!

65

Z osmnácti metrové vzdálenosti se do míče opřel Biglia, domácí kapitán technickým pokusem trefil pouze zeď.

64

Pár centimetrů před pokutovým územím upadl Milinković-Savić a rozhodčí jasně dává najevo, že se jednalo o faul. Velká příležitost pro Lazio na vyrovnání!

63

Hra je v posledních minutách hodně často kouskována drobnými fauly, což dost ubírá na atraktivitě utkání. Před malou chvilkou se pro změnu faulu dopustili hostující hráči.

62

U postranní čáry fauloval Keita Candrevu a rozhodčí mu po kratší odmlce ukázal, jak vypadá žlutý kartónek.

61

Gagliardiniho balón směřoval za záda všech zúčastněných, hostující záložník tak daroval balón Vargićovi.

60

Anderson se při snaze získat míč pomáhal rukama, což uviděl hlavní rozhodčí a odpískal faul brazilskému hráči.

59

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan de Vrij, přichází Dušan Basta.

58

Dva rohové kopy Lazia nebyli pro branku Interu nebezpečné, po tom druhém se dokonce Wallace dopustil útočného faulu.

57

Immobile v šanci! Domácí kanonýr obdržel přihrávku na hranici šestnáctky, udělal pár kroků s balónem a následně tvrdou střelou rozezvučel břevno!

56

Éder před malou chvíli ukázal, jak má rychlé nohy, když se dostal ke zdánlivě ztracenému míči. Následný centr ale poslal přímo do clonícího hráče.

55

Centrovaný balón sice plachtil do ideálního místa, ještě před dopadem míče ale odpískal hlavní rozhodčí útočný faul hráčů Interu Milán.

54

De Vrij předskočil Édera, italský forvard si ale svým napadáním vybojoval autové vhazování. Lulić následně fauloval na pravé straně Candrevu, hosté budou mít k dispozici standardku.

53

Keita o pár vteřin později narazil na velmi hustý blok před šestnáctkou Interu, tam zkrátka nebylo kudy procedit balón.

52

Keita musel k míči udělat pár kroků, při snaze o kontakt s balónem byl ale čistě odstaven.

51

Atraktivita ve druhém poločase je prozatím velmi vysoká, uvidíme, jak vydrží v následujících minutách.

50

Alberto ukázal své rychlé nohy když přesprintoval D´Ambrosia, o pár vteřin později si čistým zákrokem vypomohl Andreolli. Handanovič bude vykopávat od své svatyně.

49

Candreva vybídl Édera ke střeleckému pokusu, hostující forvard ale skákavý míč netrefil vůbec ideálně.

47

Aby toho nebylo málo, tak do třetice ten samý hráč, tentokráte v úplně jiné situaci. Italský forvard fauloval protihráče a rovněž uviděl žlutou kartu.

47

Exekuce se chopil sám postižený, tedy Éder, který se velmi zajímavým pokusem pokoušel obstřelit zeď. Jeho pokusu chyběl zhruba půl metr.

46

Éder hned zkraje druhého poločasu si hezkým způsobem povodil míč a pádil k šestnáctce, kde ho podrazil Hoedt. Domácí obránce dostává žlutou kartu a je tu slibná příležitost z přímého kopu pro Inter.

46

První poločas je za námi a my byli svědky hned tří branek. O tu první se po osmnácti minutách hry postaral Keita Baldé, který proměnil pokutový kop. Hosté ale stačili do konce poločasu stav otočit, nejdříve se po rohovém kopu prosadil Marco Andreolli, o několik minut později si srazil míč do vlastní sítě Wesley Hoedt. Druhý poločas začne přibližně v 21:48.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1

45+1.

45+1

Hlavní rozhodčí přidal jednu minutu nad rámec prvního poločasu.

45

Na opačné straně si centr do šestnáctky přichystal Lulić, svůj centrovaný balón poslal pouze do území hráčů Interu.

44

Chorvatský křídelník Perišić cpal balón na Édera, před ním ale včas zasáhl de Vrij a balón odkopává do bezpečí.

43

De Vrij hodně ochotně přidal pádu po souboji s Medelem, rozhodčí pochopitelně nechává pokračovat ve hře.

42

Perišić u levé postranní čáry neuspěl přes Wallace, míč se následně dostává až do moci domácího brankáře.

41

Anderson se vydal na útočný výlet a těsně před šestnáctkou vybídl Keitu ke skórování, při kontaktu míče s kopačkou ale byl odmáván ofsajd.

40

S míčem na kopačkách stále hrají hostující hráči, kterým se nadmíru daří závěrečná patnáctiminutovka prvního poločasu.

38

38. Wesley HOEDT - 1:2

38

Otočka je na světě! Brožovič posílal z hranice šestnáctky přízemní balón přímo do ohně, kde si míč srazil do vlastní sítě WESLEY HOEDT. Vargić byl v tuto chvíli naprosto bez šance zareagovat.

37

Dlouhý centr na Nagatamo musel na poslední chvíli odvrátit de Vrij, Brožovičův rohový kop odvrací tentýž hráč.

36

Éder měl na levé straně v celku dost prostoru a ihned zamýšlel přihrávku na svého útočného parťáka Perišiće. Myšlenka dobrá, provedení už pokulhávalo.

35

Santon zachytil dlouhý nákop na Immobileho, o pár vteřinek později se Lulić provinil dalším útočným faulem.

33

Immobileho sklepnutí na Baldého bylo nepřesné, domácí forvard se navíc provinil faulem a k míči se tak opět hrnou hráči Interu Milán.

32

Inter tak udeřil hned ze své první šance, utkání se tedy hraje opět od začátku.

31

31. Marco ANDREOLLI - 1:1

31

Z ničeho nic tu máme vyrovnání! Hosté měli k dispozici rohový kop, který prodloužil Perišić přímo na hlavu MARCA ANDREOLLIHO, jenž se zblízka nemýlil.

30

Kombinace Interu na pravé straně nevedla k rozluštění hlavolamu v obraně Lazia, hosté se tak do vápna pokoušejí dostat středem hřiště.

29

Přihrávka na Milinkoviče-Saviče byla příliš dlouhá, domácí záložník neměl na zachycení míče nárok. Po chvíli ale Lazio vybojovalo balón zpět, nepřesnou nahrávkou se prezentoval Keita.

28

Wallace se s ničím nemazlil a balón raději odkopl vysoko na tribunu, Inter se drží s míčem na útočné polovině.

27

Lulićovi na levé straně ukopl balón za brankovou čáru D´Ambrosio, následný rohový kop se vykroutil ze hřiště.

26

Rychlonohý Keita Baldé i přes svojí nesmírnou rychlost už nezastihl balón na hrací ploše, Handanovič tak bude vykopávat.

25

Centr do šestnáctky Lazia v poklidu uklízí do své náruče Vargič. Domácí brankář následně rozehrává svým spoluhráčům po zemi.

24

Lulić se na levé straně neprobil k šestnáctce, o míč se momentálně bojuje ve středu hřiště.

23

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Jeison Murillo, přichází Davide Santon.

18

18. Keita Baldé Diao - 1:0

18

Lazio právě vstřelilo branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil KEITA BALDÉ DIAO, který přesnou střelou do horní části branky prostřelil Handanoviče.

17

Byla nařízena penalta pro Lazio.

1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

1:3

konec (1:2)

Branky: 18. Baldé Diao (pen.) – 31. Andreolli (Perišić), 38. Hoedt (vla.), 74. Éder

Karty:   46. Hoedt (LAZ), 62. Baldé Diao (LAZ), 71. Lulić (LAZ), 80. C. Lombardi (LAZ) – 47. Éder (INM)   66. Baldé Diao (LAZ), 78. Lulić (LAZ)

S. S. Lazio: Vargić – Wallace, de Vrij (59. Basta), Hoedt – Anderson (79. Crecco), Milinković-Savić, Biglia (C), Alberto (67. C. Lombardi), Lulić – Baldé Diao, Immobile.
Náhradníci: Adamonis – Basta, Borrelli, Cardoselli, Crecco, Patric, C. Lombardi, Murgia, Rossi, Tounkara, Bastos, Petro.

Inter Milán: Handanovič (C) – D'Ambrosio, Murillo (23. Santon), Andreolli, Nagatomo – Gagliardini, Medel (86. Banega) – Candreva, Brozović, Perišić – Éder (81. Pinamonti).
Náhradníci: Carrizo, Radu – Biabiany, Banega, Eloge Koffi, Gabriel, Mário, Palacio, Pinamonti, Sainsbury, Vanheusden, Santon.

Rozhodčí: Di Bello