21.05.2017, 11:00 • SCM Složiště • 29. kolo • Petr Bílek

Tipsport: 2.91 4.0 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

83

Žlutou kartu dostává Kryštof Kadlec (SK Dynamo Č. Budějovice).

77

Dukla právě vstřelila branku!
Demolice domácího celku pokračuje. Necelých patnáct minut před koncem totiž hosté přidávají i čtvrtý gól! Svým druhým gólem v zápase se prosadil DAVID DOUDĚRA.

76

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vojtěch Brabenec, přichází Nguyen Luong.

76

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jakub Rauscher, přichází Jan Kubata.

76

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Petr Dolejšek, přichází Dennis Rottenborn.

76

Žlutou kartu dostává David Douděra (FK Dukla Praha).

70

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Michal Blažek, přichází Marek Smetana.

62

Žlutou kartu dostává David Tomášek (SK Dynamo Č. Budějovice).

61

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Ondřej Brejcha, přichází Daniel Kozel.

52

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Dominik Collin, přichází Martin Škoda.

52

Fotbalisté Dukly velmi rychle přidávají třetí gól v zápase a nyní vedou o dvě branky! Gól na 3:1 zaznamenal DAVID DOUDĚRA.

50

Hosté v úvodu druhého poločasu dokonávají obrat v zápase. Rotbauera překonal DAVID ŠIMEK.

46

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Martin Vlk, přichází Martin Fišer.

46

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází David Hájek, přichází David Kondrlík.

38

A je srovnáno. Chvilku před koncem prvního poločasu se hosté prosazují a stav zápasu je 1:1. Střelcem gólu je TOMÁŠ LAUKO.

3

Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí tým se hned ve třetí minutě hry dostává do vedení, když se prosadil LUKÁŠ BÁLEK.