21.05.2017, 11:00 • SCM Složiště • 29. kolo • Petr Bílek

Tipsport: 2.91 4.0 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

77

Dukla právě vstřelila branku!
Demolice domácího celku pokračuje. Necelých patnáct minut před koncem totiž hosté přidávají i čtvrtý gól! Svým druhým gólem v zápase se prosadil DAVID DOUDĚRA.

52

Fotbalisté Dukly velmi rychle přidávají třetí gól v zápase a nyní vedou o dvě branky! Gól na 3:1 zaznamenal DAVID DOUDĚRA.

50

Hosté v úvodu druhého poločasu dokonávají obrat v zápase. Rotbauera překonal DAVID ŠIMEK.

38

A je srovnáno. Chvilku před koncem prvního poločasu se hosté prosazují a stav zápasu je 1:1. Střelcem gólu je TOMÁŠ LAUKO.

3

Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí tým se hned ve třetí minutě hry dostává do vedení, když se prosadil LUKÁŠ BÁLEK.