konec (11:10) Stav série: 1:0

20.05.2017, 17:30 • DHK Zora Olomouc • O 3. - 4. místo ČR • Adam Baštinec

Tipsport: 2.29 7.7 1.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Tomašechová ještě za hosty zkorigovala skóre na konečných 26:21 pro Olomouc. (26:21)

59

Tereza Fryčáková za bouřlivé atmosféry zvyšuje na rozdíl šest branek. Vypadá to, že domácí dotáhnou tento duel do úspěšného konce. (26:20)

58

Důležitá branka Gajdošíkové přináší klid domácím v závěrečné fázi utkání. (25:20)

57

Marčíková snížila na rozdíl čtyř gólů. (24:20)

55

Marčíková teď táhne hosty! (24:19)

54

Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Jarmila Trumpešová). (24:18)

54

Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná). (23:18)

53

Úspěšná MArčíková ze sedmičky dává hostům naději. (23:17)

53

Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Anna Gebre Sellasie). (23:16)

53

Šviráková povedenou střelou odpověděla na druhé straně. (22:16)

52

Gajdošíková se opět nemýlila z její oblíbené pozice. (22:15)

51

Na druhé straně se do míče opřela Severová a vrátila tak domácím pohodlný náskok šesti branek. (21:15)

50

Jak je to jednoduché teď ukázala Marčíková, když si to namířila středem hřiště a rychle vypálila k levé tyči. (20:15)

47

Z pravého křídla si počkala na přihrávku Tomašechová a razantní střelu snížila stav skóre na šest branek. (20:14)

47

Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Vendula Fryčáková). (20:13)

47

Šviráková se individuálně prosadila přes obranu Olomouce a propálila mezi nohama Raškovou. (20:13)

46

Trumpešová přidala další gól. Stále mají domácí přesilovku přes minutu a půl. (20:12)

45

Třetí vyloučení pro Marčíkovou znamená konec v tomto utkání. (19:12)

44

Hráčky Zory bleskově odpověděly zásluhou HUrychové. (19:12)

44

Tomašechová snížila na rozdíl šesti branek. (18:12)

43

Gajdošíková bere v posledních chvílích střeleckou pozornost na sebe. (18:11)

41

Tomašechová snad ukončila trápení hostů, když po jedenácti minutých dala branku. (17:11)

41

Tereza Fryčáková ale potvrzuje herní dominanci Olomouce a z pravého křídla technickým lobem překonala Dolákovou, (17:10)

40

Ostrava ještě nevstřelila gól za odehraných deset minut v druhé půli. Teď je čeká dvouminutová přesilovka. (16:10)

39

Gajdošíková z mohutného výskoku namířila míč nechytatelně k pravé tyči. (16:10)

38

Přesto opět skórovala domácí Růžičková, zatím nejlepší střelkyně Olomouce. (15:10)

36

Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Leona Šviráková). (14:10)

36

Ostravě se nedaří v útočné fázi, za to domácím hráčkám tam všechno padá, tentokrát si první trefu v utkání připsala Tereza Fryčáková. (14:10)

35

Rozhodčí signalizoval pasivitu, ale v poslední chvíli vypálila Kubáčková ze střední vzdálenosti a nenápadnou střelou prostřelila Dolákovou. (13:10)

31

Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Lucie Severová). (12:10)

31

Rychlá střela GEbre Sellasiové skončila za zády Dolákové. (12:10)

30

Konečná ještě snižuje minutu před koncem a připravují s ek závěrečnému útoku. (11:10)

28

A do třetice úspěšná Růžičková ze sedmičky. Parádně přišpendlila míč k pravé tyči. (11:9)

27

Hvostaľová z pozice pravé spojky nevymýšlela a přesně vypálila. . (10:9)

27

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Alica Kostelná).
(9:9)

26

Hurychová našla přesně skulinu mezi bloky ostravských hráček a zvyšuje. (9:8)

24

Kostelná vzápětí srovnala parádní střelou ze střední vzdálenosti na 8:8. Domácí tým tak prováhal příležitost odskočit Ostravě v přesilové hře. (8:8)

21

Ostrava se nebojí hrát ani v pěti hráčkách, do vzduchu se vyšplhala Kostelná a propálila všechno, co jí stálo v cestě. (8:7)

21

Růžičkový se tase nemýlila. (8:6)

21

Opět odchází na dvě minuty Minarčíková za nepřiměřený zákrok. (7:6)

20

Konečná i v oslabení se probila ke střele a nechytatelně ji poslala k pravé tyči. (7:6)

18

Z trestného hodu mířila přesně k tyči Růžičková. (7:5)

18

Minarčíková oslabila svůj tým na dvě minut za ostrý faul při brejku Terezy Fryčákové. (6:5)

18

Autorkou branky je Hurychová, která posouvá domácí do vedení. (6:5)

17

Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Markéta Hurychová). (5:5)

16

Fryčáková opět rychle odpověděla z následného útoku a srovnala tak na 5:5. (5:5)

15

Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Šárka Marčíková). (4:5)

15

Gebre Sellasieová na druhé straně ale bleskurychle odpověděla parádní trefou. (4:4)

15

Mýlková chytře obstřelila bránící hráčku, na míč nedokázala Rašková dosáhnout. (3:4)

13

Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná). (3:3)

11

Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Lucie Severová). (3:3)

11

Z úhlu se prosadila Fryčáková. (3:3)

9

Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Šárka Marčíková). (2:3)

8

Opět byla střela Kubáčkové zblokována, ale ke štěstí domácích skončil míč v síti. (2:3)

6

Konečná se ocitla v brejku a pohotově skórovala. (1:3)

5

Gajdošíková využila svého dobrého postavení a z blízkosti propálila brankářku Dolákovou. (1:2)