Belgická liga

KV Kortrijk – Sporting Lokeren

4:4

konec (1:3)

17.05.2017, 20:30 • Guldensporenstadion, Kortrijk • O Evropskou ligu • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.4 3.45 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

70

Kortrijk právě vstřelil branku!
Neskutečné! Je vyrovnáno! Domácí celek se přeci jen dokázal dotáhnout na svého soupeře! Hrdinou domácího celku se v těchto okamžicích stal VLADIMIR KOVAČEVIĆ!

67

Přestřelka pokračuje! Kortrijk opět snižuje na rozdíl jediné branky! Po akci vedené středem hřiště se k zadní tyči trefil IDRRIS SAADI!

58

Lokeren právě vstřelil branku!
Parádní přestřelka pokračuje! Lokeren si znovu bere nazpátek své dvoubrankové vedení! O velký krok blíže vítězství přiblížil hostující celek LEWIS ENOH!

54

Domácí přeci jen rychle snižují na rozdíl dvou branek! Kortrijku se vyplatila trpělivost při přechodu na polovinu soupeře a promyšlenou akci zakončil přesnou střelou XAVIER MERCIER!

45+1

A další zásah Lokerenu! Domácí fotbalisté dostávají v závěru prvního poločasu opravdu studenou sprchu! Po pěkném centru se v pokutovém území prosadil KOEN PERSOONS!

42

A Lokeren dokonce otáčí vývoj dnešního utkání! Tak to je šok pro domácí fanoušky! Po dalším dobře sehraném útoku překonal bezmocného Kaminského TOM DE SUTTER!

40

Je vyrovnáno! Lokeren se ještě před přestávkou dostává zpět do hry! Hosté přečkali obrovskou šanci Kortrijku a z následného protiútoku udeřil GUUS HUPPERTS!

23

Domácí se ujímají vedení! Kortrijk přetavil svůj dobrý výkon v úvodní branku dnešního duelu. Jako první se mezi střelce zapsal dnes aktivní JOVAN STOJANOVIČ.

4:4

konec (1:3)

Branky: 23. Stojanović, 54. Mercier, 67. Saadi, 70. Kovačević – 40. Hupperts, 42. de Sutter, 45+1. Persoons, 58. Enoh

Karty:   84. van der Bruggen (KRT), 90+2. Rougeaux (KRT)

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:2.

KV Kortrijk: Kaminski – Kovačević, Rougeaux, Pavlović (60. Goutas), D´Haene, van der Bruggen, Mercier (84. Totovitskij), Rolland, de Smet, Chevalier, Stojanović (65. Saadi)
Náhradníci: Amelhaf, Goutas, Sifakis, Barbarić, Joaozinho, Totovitskij, Ivanof

Sporting Lokeren: De Wolf – Tičinović, Monsecour, Persoons, de Ridder, Mirić, Rassoul, de Sutter (76. Jambor), Hupperts, Terki, Enoh (63. Skúlason)
Náhradníci: Ansag, Skúlason, Verhulst, Martin, Jambor, Triest, Straetman

Rozhodčí: Boucaut – Conotte, Blaise