Belgická liga

KV Kortrijk – Sporting Lokeren

4:4

konec (1:3)

17.05.2017, 20:30 • Guldensporenstadion, Kortrijk • O Evropskou ligu • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.4 3.45 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Obrovská bitva je u konce! Domácí Kortrijk šel do druhého poločasu za stavu 1:3! V 54. minutě snížil Mercier, ale o čtyři minuty později vrátil Lokerenu dvoubrankové vedení Enoh! Kortrijk se přesto nevzdal a Saadi znovu vrátil domácí celek do hry. Dvacet minut před koncem navíc srovnal Kovačević. Kortrijk se sice nadále tlačil do útoku, ale Lokeren si bod vzít nenechal. (06:33:21)
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:2.

90+3

90+2

Žlutou kartu dostává Rougeaux (KV Kortrijk).

90+1

Nastavují se tři minuty!

90

Van der Bruggen fauloval ve výskoku na hranici pokutového území a Lokeren se může dostat z tlaku domácího celku.

88

Kortrijk si v závěru utkání vypracoval tlak. Domácí celek svírá fotbalisty Lokerenu na hranici jejich šestnáctky, ale nikdo v červeném zatím nezakončil.

86

Hra je přerušena. Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na hrací ploše s bolestivou grimasou v obličeji.

84

Žlutou kartu dostává van der Bruggen (KV Kortrijk).

82

Mario Tičinović zahrával rohový kop hostujícího celku. Jeho prudký centr přilétl na přední tyč, odkud míč odhlavičkovala obrana.

80

Domácí fotbalisté se usadili na polovině Lokerenu a snaží se najít cestičku do pokutového území. Obrana Lokerenu zatím odolává.

78

Další akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Pro Lokeren to ještě budou perné minuty.

76

Ale také Kortrijk se snaží útočit. Kovačević zůstal zcela nehlídaný na zadní tyči, jenže jeho hlavička netrefila zařízení.

74

Lokeren se však nevzdává šance na vítězství v dnešním duelu. Hostující celek se nyní usadil před pokutovým územím soupeře a kombinuje.

72

Lokeren je po dvou bleskových brankách domácího celku jako opařený a hosté se nyní brání jen za cenu dlouhých odkopů.

70

Kortrijk právě vstřelil branku!
Neskutečné! Je vyrovnáno! Domácí celek se přeci jen dokázal dotáhnout na svého soupeře! Hrdinou domácího celku se v těchto okamžicích stal VLADIMIR KOVAČEVIĆ!

67

Přestřelka pokračuje! Kortrijk opět snižuje na rozdíl jediné branky! Po akci vedené středem hřiště se k zadní tyči trefil IDRRIS SAADI!

66

Lokeren kombinoval v blízkosti pokutového území. Enoh se pokusil vyslal míč mezi obránce, ale domácí stopeři zažehnali nebezpečí.

64

Kortrijk se nemůže vymanit z vlastní poloviny. Hosté v posledních minutách výrazně zlepšili pohyb a kontrolují hru.

62

Lokeren se usadil na polovině domácího celku a kombinuje v blízkosti pokutového území. Hosté už si nechtějí nechat utéct výhru.

60

Je za námi hodina hry a zatím sledujeme opravdu povedené představení. Šest branek za hodinu hry? To se jen tak nevidí!

58

Lokeren právě vstřelil branku!
Parádní přestřelka pokračuje! Lokeren si znovu bere nazpátek své dvoubrankové vedení! O velký krok blíže vítězství přiblížil hostující celek LEWIS ENOH!

56

A mohlo být vyrovnáno! Po rohovém kopu se k hlavičce v pokutovém území dostal Stojanović, který jen těsně minul horní tyč!

54

Domácí přeci jen rychle snižují na rozdíl dvou branek! Kortrijku se vyplatila trpělivost při přechodu na polovinu soupeře a promyšlenou akci zakončil přesnou střelou XAVIER MERCIER!

52

Hosté se nyní provinili útočným faulem v pokutovém území. Domácí fotbalisté tak mohou rozvinout další útočnou snahu.

50

Až nyní se Lokeren vydal do útoku. Na prudkou přihrávku do pokutového území si naběhl Terki, ale míč mu uskočil do zámezí.

48

Domácí fotbalisté se stále drží s míčem na polovině hrací plochy. Fotbalisté Lokerenu nikam nespěchají a spíše vyčkávají na hru soupeře.

46

Kortrijk obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání, ve kterém musí dohánět dvoubrankový náskok soupeře.

46

První poločas je minulostí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka se mnohem lépe vydařila Lokerenu. Domácí Kortrijk se sice ve 23. minutě dostal do vedení zásluhou Stojanoviće, ale ve 40. minutě vyrovnal Hupperts. O dvě minuty později poslal Lokeren do vedení de Sutter a v nastaveném čase přidal třetí branku Persoons! Do kabin se proto odchází za stavu 1:3.

45+1

45+1

A další zásah Lokerenu! Domácí fotbalisté dostávají v závěru prvního poločasu opravdu studenou sprchu! Po pěkném centru se v pokutovém území prosadil KOEN PERSOONS!

44

Hosté pokračují v aktiní hře. Lokeren se znovu hnal do pokutového území, avšak domácí obrana tentokrát zakopla míč do autu.

42

A Lokeren dokonce otáčí vývoj dnešního utkání! Tak to je šok pro domácí fanoušky! Po dalším dobře sehraném útoku překonal bezmocného Kaminského TOM DE SUTTER!

40

Je vyrovnáno! Lokeren se ještě před přestávkou dostává zpět do hry! Hosté přečkali obrovskou šanci Kortrijku a z následného protiútoku udeřil GUUS HUPPERTS!

39

Stojanović ukořistil nepřesnou rozehrávku hostujících zadáků a hnal se na brankáře. Domácí útočník si navedl míč na pravačku, ale minul!

37

Lokeren znovu vybojoval míč na své kopačky, ale hosté mají obrovské problémy s přechodem na polovinu Kortrijku.

35

Enoh se na polovině Kortrijku dopustil útočného faulu v hlavičkovém souboji. Domácí fotbalisté budou rozehrávat.

33

Hosté v posledních minutách převzali vládu nad děním na hrací ploše, jenže postupné útoky Lokerenu končí deset metrů za polovinou.

31

Také Lokeren po delší době vybojoval rohový kop. Hosté se dokonce dostali do zakončení, ale Kaminski měl snadnou práci.

29

Domácí fotbalisté se usadili na polovině Lokerenu a hledají cestičku do pokutového území. Hosté se nyní dobře pohybují.

27

Probudili se také domácí fanoušci. Příznivci Kortrijku ženou svůj celek do útoku a přejí si další vstřelenou branku.

25

Lokeren se hnal vpřed s pokusem o rychlou odpověď. Akce hostujícího celku se však zadrhla už na polovině hřiště.

23

Domácí se ujímají vedení! Kortrijk přetavil svůj dobrý výkon v úvodní branku dnešního duelu. Jako první se mezi střelce zapsal dnes aktivní JOVAN STOJANOVIČ.

23

Kortrijk alespoň vybojoval další rohový kop, jehož exekuce se znovu ujal Stojanović, ale krátkým centrem nenašel nikoho ze spoluhráčů.

22

Domácí zaútočili po pravém křídle, ale nebezpečí pro branku Lokerenu z toho nevzešlo.

20

Stojanović se znovu prodral ke střele. Tentokrát zvolil přízemní pokus do dolního rohu, ale hostující gólman byl na místě.

18

Mirić se s míčem vydal na polovinu domácího celku, ale hned za půlící čárou jej pozorný fotbalista Kortrijku obral o balón.

16

Stojanović rozehrával další rohový kop domácího celku. K hlavičce se ve vápně probil Mercier, ale nezamířil mezi tři tyče.

15

Domácí se řítili do další zajímavé akce. Kortrijk postupoval vpřed po levé straně, jenže se nedostali k zakončení.

13

De Smet se s míčem protančil na hranici pokutového území, odkud se pokusil vypálit, ale trefil jen pozorného obránce.

11

Do útoku se po krátké odmlce vydal hostující Lokeren. Kombinace hostujícího celku ale ztroskotala už na hranici šestnáctky.

9

Kortrijk zahrával další rohový kop. Stojanović odcentroval na hranici pokutového území, ale nikdo z domácích se nedostal ke střele.

8

A právě Stojanović nyní zahrával rohový kop. Po jeho centru se do zakončení dostal de Smet, ale brankář Lokerenu zasáhl.

7

Domácí celek zahrával přímý kop za zajímavé pozice. Exekuce se ujal Stojanović, jehož technický pokus minul branku.

5

V úvodu utkání sledujeme hodně bojovný souboj. Hraje se převážně na polovině hřiště a ani jeden z celků se nikam nežene.

3

Také domácí celek se poprvé vydal do útoku. Hráči Kortrijku kombinovali u pokutového území a obrana Lokerenu stačila míč odkopnout do autu.

2

Hosté začali pěkně od podlahy. Jeden z fotbalistů Lokerenu se na polovině hřiště dopustil zcela zbytečného faulu.

1

Hosté obstarali výkop do dnešního utkání. Lokeren se ihned vydal do útoku, ale postupnou kombinací se daleko nedostal.

1

V Kortrijku se stále čeká na úvodní výkop. Start dnešního duelu se o několik minut opozdí.

KV Kortrijk: Kaminski – Kovačević, Rougeaux, Pavlović, D´Haene, van der Bruggen, Mercier, Rolland, de Smet, Chevalier, Stojanović
Náhradníci: Amelhaf, Goutas, Sifakis, Barbarić, Joaozinho, Totovitskij, Ivanof

KSC Lokeren: De Wolf – Tičinović, Monsecour, Persoons, de Ridder, Mirić, Rassoul, de Sutter, Hupperts, Terki, Enoh

KV Kortrijk

Ani Kortrijk už nemůže pomýšlet na postup! Dnešní domácí celek má na svém kontě ve skupině jen osm bodů a patří mu předposlední příčka. Kortrijk má obrovské problémy v defenzívě. V osmi duelech inkasoval osmnáct branek! Poslední tři duely v řadě navíc Kortrijk prohrál. Naposledy padl po výsledku 3:2 na půdě Eupenu.
KSC Lokeren

Lokeren odehrál dobrou sezónu, ale na postup do pohárů to bohužel stačit nebude. Dvě kola před koncem patří Lokerenu druhá pozice této skupiny, ale na první Genk ztrácí propastných devět bodů. Poslední porážku schytal Lokeren na začátku dubna právě s Genkem. V minulém kole po obrovském boji zvítězil 3:2 na půdě Roeselare.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům belgického fotbalu! Vítejte u sledování souboje o postup do Evropské ligy. Společně se zaměříme na duel mezi Kortrijkem a Lokerenem. Výkop je stanoven na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

4:4

konec (1:3)

Branky: 23. Stojanović, 54. Mercier, 67. Saadi, 70. Kovačević – 40. Hupperts, 42. de Sutter, 45+1. Persoons, 58. Enoh

Karty:   84. van der Bruggen (KRT), 90+2. Rougeaux (KRT)

KV Kortrijk: Kaminski – Kovačević, Rougeaux, Pavlović (60. Goutas), D´Haene, van der Bruggen, Mercier (84. Totovitskij), Rolland, de Smet, Chevalier, Stojanović (65. Saadi)

Sporting Lokeren: De Wolf – Tičinović, Monsecour, Persoons, de Ridder, Mirić, Rassoul, de Sutter (76. Jambor), Hupperts, Terki, Enoh (63. Skúlason)

Rozhodčí: Boucaut – Conotte, Blaise