Ode mě je to již pro dnešek vše. Děkuji za pozornost, krásný zbytek dne. (18:19:16)

Trestné minuty: 2:4.
Využití: 1:0.
Hráči utkání:
Armin Helfer (ITA) – Morten Green (DEN)
Zápas končí nepříliš přesvědčivým vítězstvím Dánska poměrem 2:0. Seveřané se téměř po celých šedesát minut nemohli prosadit, Italové nakonec přišli o prodloužení, které by je stejně od sestupu neuchránilo, v 58. minutě po brance Hardta. Na konečných 2:0 upravil jeden z obránců, který poslal nechtěně kotouč do své branky.

59:46

Oba celky si užívají své poslední vteřiny na šampionátu.

59:20

Tommaso Goi se ještě ocitl sám před Dahmem, přízemní střelou na něj ale nevyzrál.

58:47

Dánsko právě vstřelilo branku!
Jenže Italové si po nepřesné kombinaci dávají vlastní branku. Jako poslední se kotouče dotkl PETER REGIN. Ten se však v době nepřesné kombinace Italů možná už ani nepohyboval na ledové ploše.

58:35

Alexander Egger musel rychle zpátky, aby nemohli Dánové pálit na prázdnou branku.

58:27

Andreas Bernard zůstává na střídačce!

58:27

Italský trenér si vyžádal oddechový čas.

58:27

Dahm udržel ve svém náručí pokus z pravé strany. Hra je přerušena.

58:02

Itálie zkouší hru v šesti bruslařích bez brankáře!

57:26

Ti se nakonec přeci jen prosazují. Pouhé dvě minuty před koncem zřejmě posílá Itálii z elitní skupiny po krásné kombinaci Seveřanů NICHLAS HARDT. Asistence: Frederik Storm, Julian Jakobsen.