Nizozemsko – Španělsko

0:2

konec (0:2)

11.05.2017, 11:00 • Semifinále • Petr Sumbal

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, příjemný zbytek dne přeje Petr Sumbal. (12:43:05)
Tak jasný průběh tohoto semifinálového utkání asi předpokládal málo kdo. Španělky šly od první do poslední minuty jasně za vítězstvím. Naopak Nizozemky se vůbec k ničemu nezmohly, branku Collové ani jednou neohrozily. Španělky zvítězily 2:0 a ve finále se střetnou s vítězkami zápasu Německo – Norsko, který se hraje dnes od 18 hodin.

80+3

80+3

Španělky, konkrétně Oterminová Abellaová, zahrávaly rohový kop. Nizozemky se dokázaly ubránit.

80+1

Přímý kop ovšem pro nizozemské hráčky nic zajímavého nepřinesl.

80

Rohový kop žádnou příležitost Španělkám nepřinesl. Ty se nyní dopustily faulu. Aleixandriová faulovala Ursemovou a Nizozemky budou mít šanci korigovat výsledek.

79

Střela Andújarové je sražena na rohový kop.

77

Máme tu poslední střídání Španělska. Abilleiraová Dueñasová má pro dnešek odpracováno, na poslední minutky si zápas užije Lópezová Ruizová.

77

Andújarovou zastavuje při její akci praporek pomezního rozhodčího, oznamující ofsajd.

76

Po rohovém kopu hráček z Pyrenejského poloostrova se dostala ke střele Aleixandriová, ale i její rána byla zablokovaná.

74

Střelu Abilleiraové Dueñasové obrana Nizozemska dokázala zablokovat.

70

Rohový kop přinesl Španělkám velkou šanci, zatím největší ve druhém poločase. Do té se dostala Pinaová, ale trefila jen boční síť branky.

68

Složení na hřišti mění také Nizozemky. Odchází Van De Westeringhová, nahradí ji Dessingová.

66

Španělsky podruhé v utkání střídají. Místo Piquerasové Bautistaové bude mít možnost se ukázat Eva Maria Navarrová.

62

Romée Leuchterová dostává žlutou kartu za faul na Oterminovou Abellaovou.

59

Už delší dobu jsme nezaznamenali žádnou šanci ani jednoho z týmů.

56

Tentokrát už Andújarová v ofsajdu nebyla, ale její střela byla nepřesná.

55

Odmáván a odpískán je ofsajd, ve kterém se ocitla Andújarová.

53

A střídají také Španělky. Hernándezovou nahradí na zbytek utkání Perezová Manriqueová.