Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Monaco – Toulouse FC

3:1

konec (0:0)

29.04.2017, 17:00 • Stade Louis II, Monaco • 35. kolo • Petr Hluchý (@PetrHluchy)

Tipsport: 1.18 8.0 16.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto bych se s vámi rád rozloučil, hezký zbytek večera! (18:57:42)
Je dobojováno! Ve druhém poločase byly k vidění hned čtyři branky, do vedení se dostali překvapivě bleskurychle hosté po sérii chyb v domácí obraně, které následně potrestal Toivonen. Netrvalo to však ani pět minut a po gólu Glika bylo srovnáno, domácí Monaco následně přidalo ještě dvě branky a po skvělém výkonu je zase o krok blíž k mistrovskému titulu! Toulouse dnes zkrátka tahalo za kratší konec, a ikdyž se snažilo svému soupeři statečně vzdorovat, příliš se mu to nedařilo.

90+4

90+3

Hosté se v závěrečné minutě nastavení ještě zkouší prosadit, Sylla zpoza vápna pálí odražený balón pouze do zámezí.

90+2

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Jorge.

90+1

Rohový kop Monaca končí pouze nepřesnou střelou do zámezí, nicméně domácí hráče to nemusí příliš trápit.

90

Rozhodčí Lesage bude nastavovat 3 minuty navrch.

89

Monaco navíc drží balón pevně na polovině hostujícího celku.

88

Fialoví zakopávají míč na polovinu soupeře, žádné velké drama již v samotném závěru očekávat nelze.

87

Oscar Trejo se pokusil zezadu vypíchnout stojícímu Lemarovi míč, ale zasáhl přitom nohy domácího záložníka. Hlavní rozhodčí uděluje hostujícím hráčům v pořadí již 4. žlutou kartu.

86

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Valère Germain.

86

Mbappé dostal nabito ke střele z prvního doteku od Lemara, Lafont vyráží na rohový kop.

85

Dirar společně se Silvou nebezpečně kolaboruje u pravé postranní čáry, obrana TFC musí být v pozoru.

84

Po Trejově rotující střele příjde na řadu rohový kop.

83

Sylla kombinuje s míčem uvnitř středového kruhu, následně se snaží Doumbia vyvézt balón po křídle do útoku.

82

Kylian Mbappé znovu nabil ostrými, ale tentokrát na brankáře Lafonta nevyzrál.

81

Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Ola Toivonen, přichází Issiaga Sylla.

79

79.

3:1

konec (0:0)

Branky: 49. Glik (Moutinho), 64. Mbappé (B. Silva), 75. Lemar (Dirar) – 46. Toivonen

Karty:   66. Mendy (ASM) – 17. Toivonen (TOU), 30. Doumbia (TOU), 36. Somália (TOU), 87. Trejo (TOU)

Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 10:2. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 8:15.

AS Monaco: Subašić – Fabinho, Glik (C), Jemerson, Mendy (70. Raggi) – Dirar, Moutinho, B. Silva, Lemar (90+2. Jorge) – Mbappé (86. Germain), Falcao.
Náhradníci: De Sanctis – Jorge, Germain, Raggi, Cardona, N'Doram, A. Touré.

Toulouse FC: Lafont – Amian Adou, Diop (C), Jullien, Moubandje – Doumbia, Trejo – Somália (71. Braithwaite), Durmaz (76. Lukebakio), Toivonen (81. Sylla) – Delort.
Náhradníci: Goicoechea – Lukebakio, Braithwaite, Sylla, Yago, Bodiger, Blin.

Rozhodčí: Lesage – Denis, Aube