HBC Pardubice – HC Kert Park Praha

2:4

konec (0:1, 2:2, 0:1) Stav série: 1:1

16.04.2017, 11:00 • Semifinále • Adam Joska (@AdamJoska2)

Utkání je u konce, Martin Kruček svým hattrickem zařídil výhru hostů, jeho třetí přesná trefa byla vítězná. Pardubice se dnes trápily v koncovce, semifinálová série se tak přesouvá do Prahy za srovnaného stavu 1:1. (12:44:51)

44:46

Filip nedokázal zpracovat skákavou přihrávku a Kert již může slavit srovnání série.

44:14

Domácí to ještě zkouší bez gólmana v šesti hráčích v poli.

44:14

Oddechový čas pro domácí.

44:14

Kert Park právě vstřelil branku!
A je nejspíše definitivně rozhodnuto, když se po přihrávce od Kručka na pravou stranu trefil z první TOMÁŠ WRÓBEL. Asistence: Jiří Kruček.

43:56

Filipovi se nepovedlo nahodit míček, na druhé straně vytáhl ránu Kručka Stárek.

42:52

Zbývají poslední dvě minuty, Kert se stále dobře brání.

42:10

Rychlý protiútok Kertu byl na poslední chvíli zastaven domácím vracejícím se hráčem.

41:43

Zakázané uvolnění, hra se stěhuje před branku hostů.

41:06

Akci tři na dva dobře zastavil Šperl a vydal se do útoku.

40:27

Domácí hrají již v plném počtu, příliš času už jim ale nezbývá.

39:36

Kubeš byl trefen míčkem do obličeje, rozhodčí raději přerušil hru a pardubický útočník odchází na střídačku.

38:46

Stárek nejprve upadl za brankou, hosté toho nedokázali využít, poté předvedl dobrý zákrok ramenem.

38:20

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Ondřej Březina – 2 min., držení protihráče).

37:42

Po nahození Kubeše je odpískán ofsajd Pardubic.

36:43

Skřivánek byl tvrdě přišpendlen k mantinelu a těžce se zvedá.

36:11

Zakázané uvolnění Kertu.

35:30

Kruček utekl pardubické obraně, sám proti Stárkovi neuspěl!

34:49

Kert se osvobozuje vyhozením přes celé hřiště.

34:23

Východočeši mají šanci opět srovnat, jsou usazeni v pásmu.

34:09

Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Jaroslav Javorka – 2 min., krosček).

33:17

Pardubice zatlačily svého soupeře, všechny střely však končí vedle brány.

31:43

Förstl dostal dobrou přihrávku od Bílého, střela byla sražena do ochranné sítě, vhazovat se bude před Miklem.

30:34

Kert posílá míček ven ze svého obranného pásma a oba týmy střídají.

30:01

Druhá třetina nabídla velkou porci zajímavých situací, Pardubicím se podařilo dvakrát vyrovnat, ale v samotném závěru třetiny dokonal hattrick Kruček a poslal Kert zpět do vedení. Ve třetí třetině se máme jistě ještě na co těšit.

30:00

29:52

MARTIN KRUČEK dnes táhne svůj celek, nyní si vyběhl více do středu hřiště a po jeho střele míček skončil přesně v pravém horním rohu branky, Stárek neměl nejmenší šanci zakročit. Asistence: Jan Blaško.

28:33

Pardubice právě vstřelily branku!
Domácí rychle vyrovnávají, Förstl sice nedokázal překonat Mikla a už byl s míčkem za brankou, zadovkou ale našel OTTA URBANCE a ten trefil z první odkrytou branku. Asistence: Filip Förstl a Lukáš Vlasák.

28:13

I druhá trefa pražského celku je z hole MARTINA KRUČKA, ten překonal Stárka po přesném pasu od Fejfara. Asistence: Tomáš Fejfar.

27:29

Rychlý protiútok Kertu úspěch nezaznamenal, poté hosté prostřídávají.

26:34

Další nadějná rána Bílého příklepem byla sražena mimo hřiště.

26:06

Pardubice mají velký tlak, hostující brankář předvádí dobré zákroky.

25:47

Kert posílá míček přes celé hřiště a osvobozuje se.

25:32

V nepřehledné situaci před brankou po střele Filipa se Mikl nejlépe zorientoval a schoval míček do lapačky.

25:17

Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Lukáš Plzák – 2 min., sekání).

24:23

Východočeši přecijen přesilovku čtyři na tři využívají, když se příklepem trefil z pravého kruhu JAN BÍLÝ. Asistence: Pavel Kubeš a Roman Krejčí.

23:44

Velká šance Pardubic na srovnání, Mikl však stále drží čísté konto.

23:20

Bílého tvrdou ránu vyráží Mikl ramenem.

23:09

Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Tomáš Fejfar – 2 min., vysoká hůl).

22:42

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Otto Urbanec – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Lukáš Plzák – 2 min., hrubost).

22:23

Bílý se nedokázal dostat do zakončení, všechny akce domácích ztroskotávají na zakončení.

21:29

Vlasák zůstal po souboji u mantinelu ležet na palubovce, ale rozhodčí se vylučovat nechystají.

20:43

Pardubičtí jsou sice více na míčku, jenže obrana Kertu funguje na výbornou a nepouští je do vážnějších šancí.

20:04

Česák přeběhl modrou čáru příliš brzo a je z toho odpískaný ofsajd.

19:57

Stárek vytáhl parádní zákrok proti Palovi.

19:06

K Miklovi dobíhali dva protihráči, musel tak přikrýt míček odražený od zadního mantinelu.

18:51

Wróbelova střela byla sražena až na ochrannou sítě za brankou Stárka.

17:28

Filipovu tvrdou ránu Mikl vyrazil, protiútok Kertu byl neúspěšný.

16:19

Tvrdá rána Kručka příklepem z levé strany se odrazila od brankové konstrukce pryč od branky!

15:32

Oba týmy začaly aktivně, první větší šanci mělo Autosklo.

15:01

První třetina je u konce, lépe do ní vstoupil Kert, který se ujal vedení po přesilovkové trefě. I Pardubice poté zabraly, jenže jim se ani v přesilovce nepodařilo vyrovnat.

15:00

14:21

Česák po individální akci zakončil přímo do gólmana.

13:56

Mikl raději schoval míček do lapačky, přesilovka Autoskla je již téměř u konce.

12:57

Východočeši jsou sice usazeni v pásmu, ale nedaří se jim dostat se do vážnější šance.

12:41

Tvrdá rána Urbance byla sražena mimo hřiště.

12:29

Před brankou operoval Förstl, ale nedokázal procat míček za Mikla.

12:04

Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Martin Susa – 2 min., držení protihráče).

11:14

Pardubičtí se snaží přidat na důrazu, díky tomu vybojovali míček na útočné polovině.

10:31

Kert tlačí svého soupeře i když hraje v oslabení.

09:21

Velkou šanci Pála zlikvidoval dalším dobrým zákrokem Stárek.

09:07

Utkání je zatím plné vyloučeních, hraje se čtyři na čtyři a nyní se bude vhazovat před Miklem.

08:41

Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Jiří Kruček – 2 min., napadení).

08:16

Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Otto Urbanec – 2 min., hákování).

08:10

Stárek raději přikryl míček svou lapačkou a přerušil hru.

07:29

Česák ještě zkoušel dorážet svou střelu, ale na Mikla nevyzrál a Kert poté vyhodil na zakázané uvolnění.

06:48

Tvrdou ránu Filipa těsně za červenou vyráží Mikl betonem.

06:31

Domácí brankář má plné ruce a nohy práce, zatím drží svůj tým.

05:55

Kručen předvedl dobrou individuální akci, Stárek úspěšně zakročil.

05:14

Kert je aktivní a dělá Pardubicím velké problémy.

04:19

Hosté poměrně rychle svou početní výhodu využívají, když svou tvrdou ranou propálil Stárka MARTIN KRUČEK. Asistence: Martin Pala.

03:59

Radek Mašík musel zatáhnout za záchrannou brzdu, jelikož hostující hráč už zasouval míček do branky a dostává dvě minuty za napadaní.

03:29

Bílý se dostal s míčkem na střed, tam byl ve velké šanci, jenže minul!

02:27

Hostující střela byla sražena, úvod zápasu je vyrovnaný.

01:34

Česákův pokus z pravé strany byl zblokován, u míčku zůstává Autosklo.

00:46

Tvrdá rána Mašíka prolétla kolem hostující branky.

00:25

Pardubičtí posílají míček jen na zakázané uvolnění.

00:01

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Stárek (Chmelík) – Mašík, Vlasák, Filip, Krejčí, Kosina, Novotný, Bucek, Kvapil, Urbanec, Bílý, Fösrtl, Březina, Kubeš, Česák, Skřivánek, Urban, Gabriel, Merta, Moravec, Bucek.

HC Kert Park Praha: Mikl (Pixa) – Nýdl, Dulava, Šperl, Skalník, Bureš, Blaško, Bosák, Fejfar, Kruček, Wróbel, Kuček, Kovář, Rozenberg, Sitter, Postulka, Suda, Pala, Plzák, Javorka.

Rozhodčí: Horský, Vokurka.
Příjemné nedělní dopoledne, semifinálová série mezi Pardubicemi a Kertem dnes pokračuje svým druhým zápasem. Včerejší první duel byl velice vyrovnaný, jelikož domácí rozhodli až minutu a půl před koncem zásluhou Jana Bílého v přesilové hře. Dnešní případnou výhrou by si Autosklo vybojovalo mečbol.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

2:4

Branky a nahrávky: 25. Bílý (Kubeš, Krejčí), 29. Urbanec (Förstl, Vlasák) – 5. Kruček (Pala), 29. Kruček (Fejfar), 30. Kruček (Blaško), 45. Wróbel (Kruček)

HBC Pardubice: Stárek (Chmelík) – Mašík, Vlasák, Filip, Krejčí, Kosina, Novotný, Bucek, Kvapil, Urbanec, Bílý, Fösrtl, Březina, Kubeš, Česák, Skřivánek, Urban, Gabriel, Merta, Moravec, Bucek.

Rozhodčí: Horský, Vokurka

03:59 PCE 2 Mašík, napadení
04:19 KER 0:1 Kruček (Pala)
08:16 PCE 2 Urbanec, hákování
08:41 KER 2 Kruček, napadení
12:04 KER 2 Susa, držení protihráče
22:42 PCE 2 Urbanec, hrubost