HBC Kladno – HBC Plzeň

1:2

konec (1:1, 0:0, 0:1) Stav série: 1:1

16.04.2017, 11:00 • Semifinále • Lukáš Ureš

Utkání skončilo těsným výsledkem 1:2 pro HBC Plzeň a stav série se tak vyrovnává na 1:1. (12:38:54)

44:50

Střela z levého křídla letí mimo branku a po mantinelu míček opouští obranné pásmo Plzně.

44:15

Ani Rejthar nenašel střelou od modré recept na vyrovnávací branku.

44:02

Senzační semafor předvedl Kráčina, který zastavil Kudelovu střelu.

43:37

Dědičova dělovka neprošla přes velký provoz před brankovištěm.

43:10

Jirotka zůstává na střídačce a Alpiq to zkouší se šesti hráči v poli.
Oddechový čas pro domácí.

43:10

Do konce třetí třetiny zbývají už jen necelé dvě minuty a domácí se snaží vytvořit potřebný tlak pro vstřelení vyrovnávací branky.

41:33

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Vodrážka – 2 min., nedovolené bránění).

41:03

Snad tři hráči hostí se snažili zablokovat kladenský pokus ze středu pravého kruhu.

40:35

Nosek udržel útočné pásmo, ale Plzeň i přesto vyváží hru z obranného pásma.

40:19

Z pravého kruhu střílel a následně narazil do Jirotky Kunzmann. Kladenský brankář udržel míček před brankovou čarou.

39:40

Rychlou a nečekanou přihrávku z levého rohu dostal Ogurčák přímo před branku, kde v pokleku mířil těsně mimo pravé tyče.

39:07

Pokus o přihrávku za plzeňskou obranu neprošel a hned na to pískají rozhodčí postavení mimo hru.

38:04

Rychlou střelou Šícha poslal míček do masky Kráčiny, přerušuje se hra.

37:55

Z těžké pozice mezi kruhy pálil Ogurčák, ale tentokrát jeho střelu těsná obrana Plzně zastavila.

37:28

Zakázané uvolnění hostů reklamuje Jirotka a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.

1:2

Branky a nahrávky: 11. Štěpáník (Hnízdil, Špaček) – 9. Pejchar (Pokorný), 36. Pejchar (Pokorný)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Kudela, Pospíšil, Dědič (C), Haisman, Soukup, Rejthar, Šícha – Potekhin, Špaček, Štěpáník, Pražák, Kohout, Hnízdil, Ogurčák, Barnošák, Šrámek, Nosek, Novák

HBC Plzeň: Kráčina (Navara) – Benedikt, Pokorný, Kunzmann, Pejchar, Pauer, Vodrážka, Vágner – O. Benedikt, Průcha, Malý, Hanuš, Kavalír, Krch, Švarc, Kolařík, Kastner, Krásný, Gřonka, Kejř, Forejt

Rozhodčí: Boháček a Kralovič

08:35 PLZ 0:1 Pejchar (Pokorný)
10:22 KLA 1:1 Štěpáník (Hnízdil, Špaček)
10:40 PLZ 2 Kejř, krosček
12:36 KLA 2 Nosek, držení hole
18:11 KLA 2 Hnízdil, nedovolené bránění