HBC Kladno – HBC Plzeň

1:2

konec (1:1, 0:0, 0:1) Stav série: 1:1

16.04.2017, 11:00 • Semifinále • Lukáš Ureš

Utkání skončilo těsným výsledkem 1:2 pro HBC Plzeň a stav série se tak vyrovnává na 1:1. (12:38:54)

44:50

Střela z levého křídla letí mimo branku a po mantinelu míček opouští obranné pásmo Plzně.

44:15

Ani Rejthar nenašel střelou od modré recept na vyrovnávací branku.

44:02

Senzační semafor předvedl Kráčina, který zastavil Kudelovu střelu.

43:37

Dědičova dělovka neprošla přes velký provoz před brankovištěm.

43:10

Jirotka zůstává na střídačce a Alpiq to zkouší se šesti hráči v poli.
Oddechový čas pro domácí.

43:10

Do konce třetí třetiny zbývají už jen necelé dvě minuty a domácí se snaží vytvořit potřebný tlak pro vstřelení vyrovnávací branky.

41:33

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Vodrážka – 2 min., nedovolené bránění).

41:03

Snad tři hráči hostí se snažili zablokovat kladenský pokus ze středu pravého kruhu.

40:35

Nosek udržel útočné pásmo, ale Plzeň i přesto vyváží hru z obranného pásma.

40:19

Z pravého kruhu střílel a následně narazil do Jirotky Kunzmann. Kladenský brankář udržel míček před brankovou čarou.

39:40

Rychlou a nečekanou přihrávku z levého rohu dostal Ogurčák přímo před branku, kde v pokleku mířil těsně mimo pravé tyče.

39:07

Pokus o přihrávku za plzeňskou obranu neprošel a hned na to pískají rozhodčí postavení mimo hru.

38:04

Rychlou střelou Šícha poslal míček do masky Kráčiny, přerušuje se hra.

37:55

Z těžké pozice mezi kruhy pálil Ogurčák, ale tentokrát jeho střelu těsná obrana Plzně zastavila.

37:28

Zakázané uvolnění hostů reklamuje Jirotka a tak se bude vhazovat ve středovém kruhu.

36:53

Rychlý střela domácích ihned po buly končí v ochranné síti.

36:47

Barnošák na levém hrazení udržel míček proti dvěma hráčům a poslal hru na modrou čáru.

36:23

Z levé strany modré čáry pálil Dědič, ale pouze do prvního blokujícího hráče.

35:01

Plzeň právě vstřelila branku!
Hosté se podruhé v dnešním zápase ujímají vedení! David Pokorný poslal pas na DANIELA PEJCHARA, který nic nevymýšlel a tvrdou střelou prostřelil Jirotku. Asistence: David Pokorný.

34:28

Pokus o překvapení plzeňské obrany nevyšel, Kohout je zastaven na modré čáře.

33:32

Kudela si s Kejřovým napadáním poradil jak nejlépe mohl, míček je ve středním pásmu.

32:26

Zničeho nic se k míčku dostal Barnošák, který vyběhl zpoza branky do před brankového prostoru, odkud svižnou střelou zaměstnal Kráčinu.

32:03

Střelecký pokus Malého likviduje jistým zákrokem Jirotka.

31:29

Po pravém křídle nahrál pár vteřin Ogurčák, který se snažil držet míček v útočném pásmu co nejdéle.

30:57

Skvěle rozestavená obrana domácích zastavuje pokus Plzně o přechod přes modrou čáru.

30:27

Alpiq vyhazuje přes celé hřiště a Plzeň musí začít od své branky.

30:01

Druhá třetina nám vítěze druhého zápasu neprozradila a tak bude muset rozhodnout třetí třetina, případně prodloužení.

30:00

29:58

Zpoza branky vyběhl a zakončoval u pravé tyče Pejchar, který si dovolil i dorážku, což se obraně Alpiqu nelíbilo.

29:52

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Potekhin – 2 min., vysoká hůl).

29:30

Dědičova přihrávka na modrou čáru nevyšla a v držení jsou teď hráči Plzně.

29:00

Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta.

28:49

Ani Hnízdil z levé strany neuspěl a Kráčina nalepený na levé tyči míček vyráží do levého rohu.

28:17

Hosté vyhazují a Alpiq musí vyklidit útočné pásmo.

27:56

Od modré se nepodařilo propálit hromadu těl Pospíšilovi.

27:30

Střelou mezi kruhy Ogurčák orazítkoval pravou tyč a Plzeň rychle vyhazuje až k brance Kladna.

26:47

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Kunzmann – 2 min.).

26:35

Jirotka vybíhá z branky na střídačku, rozhodčí má zdviženou pravici a signalizují výhodu pro domácí.

26:19

Plzeň stěží drží krok s narůstajícím tlakem Alpiqu a vyhazují na zakázané uvolnění.

25:45

Kudela se snažil udržet útočné pásmo za každou cenu, ale sevření míčku ve své dlani mu rozhodčí netolerují.

24:54

Z vrchu levého kruhu se měl ke střele Dědič, jeho pokus lapil Kráčina.

24:28

Alpiq rozjel kolotoč v útočném pásmu, ale hráči Plzně se zatím dobře brání a nepouští domácí k žádné střele.

23:23

Ve velké rychlosti se Pospíšil snažil procedit míček přes dvojici Plzeňských na Hnízdila, ten byl nakonec za modrou dříve než přihrávka a rozhodčí přerušuje hru.

22:58

V levém rohu se dostal do kladenského sevření Krásný, který se ale nevzdal a málem se dostal u pravé tyče k zakončení. Míček mu sjel z čepele a hra se přesouvá do střední třetiny.

21:17

Souboj devatenáctek. Šícha pálil od modré pouze do Pauera, který bez váhání žene Plzeň do přečíslení tři na dva.

20:51

Kladenští jsou už ve čtyřech a do návratu Barnošáka zbývají tři vteřiny.

20:05

Míček odražený od zadního mantinelu k pravé tyči Pejchar promáchl.

19:40

Domácím se po řadě střel daří vyhodit a spěchají na střídačku.

19:00

Plzeň na nic nečeká a od modré páli Vágner jednu střelu za druhou!

18:54

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Barnošák – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).

18:25

Z pravého rohu vyhazuje míček vysokým obloučkem Ogurčák.

18:11

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Hnízdil – 2 min., nedovolené bránění).

18:08

Nahození z pravého křídla sráží Kráčina za vlastní branku a Plzeň rozjíždí útočnou akci.

17:50

Pokus Alpiqu o rychlou akci přerušuje hvizdem rozhodčí, ofsajd.

17:11

Z otočky zkoušel pálit ihned po buly Barnošák, ale pohořel na výstroji pozorného Kráčiny.

17:00

Plzeň se dostala pod tlak a vyhazuje na zakázané uvolnění.

16:14

Do pravého rohu obranného pásma Alpiqu spěchá napadat Ondřej Malý, jehož počínání značně komplikuje kladenskou rozehrávku.

15:39

Střelecký pokus Kudely šel mimo tři tyče a Kráčina tak nemusel zasahovat.

15:25

Kladenští po malých problémech ve středním pásmu nakonec zaváží míček do útočného pásma.

15:01

Úvodní třetina je za námi a mohli jsme vidět poměrně rychlou hru a dvě branky. Gólový účet otevřel v deváté minutě Daniel Pejchar, ale Alpiq našel rychlou odpověď v podání vyrovnávací branky Radima Štěpáníka.

15:00

14:59

Poslední střelu první třetiny schytal do oblasti kolene Lukáš Hanuš.

14:40

Vyloučený Nosek je zpět na hřišti a spěchá podpořit obranu.

14:00

Do konce první třetiny zbývá odehrát jednu minutu.

13:46

Na druhé straně pro změnu unikl po levém křídle Pospíšil, který svůj útočný výlez zakončil bekhendovou střelou do výstroje Kráčiny.

13:01

Přesilovková formace Plzně drží Alpiq v obranném pásmu, ale zatím se nemají k žádné střele.

12:36

Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Nosek – 2 min., držení hole).

12:03

Domácím se nedaří vytvořit potřebný tlak a Plzeň vyhazuje.

10:40

Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Kejř – 2 min., krosček).

10:22

Kladno právě vstřelilo branku!
Kladenský Alpiq na úvodní branku rychle odpovídá. Zpoza branky našel Hnízdil přesnou přihrávkou mezi kruhy RADIMA ŠTĚPÁNÍKA. Ten přesnou trefou překonal Kráčinu a vyrovnává tak stav utkání. Asistence: Hnízdil.

08:35

Máme tu první branku druhého utkání, jejímž autorem je DANIEL PEJCHAR. Ten dostal skvělý pas a v samostatném úniku zakončil přesně k levé tyči. Asistence: David Pokorný.

07:50

V rychlostním souboji do pravého rohu obranného pásma uspěl Barnošák., který se snažil překvapit Kráčinu rychlou střelou.

07:14

Na druhé straně je zaměstnán i Jirotka, jenž krotí střelu z ostrého úhlu ve své výstroji.

06:36

Skvělý zásah si připisuje Kráčina na svůj účet, když zastavil Ogurčákovu střelu z mezikruží.

06:16

Poprvé se v dnešním zápase přerušuje hra. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

05:08

Šícha našel za brankou volného Rejthara, který zkoušel po rychlém vyběhnutí zakončit k pravé tyči. Tam byl připravený Kráčina.

03:32

Přihrávku z levého kruhu Malý promáchl a Jirotka tak nemusel zasahovat.

02:59

Dlouhou přihrávku dostal Štěpáník na střed pravého kruhu a ještě v rychlosti zkoušel zakončit nad levý beton Kráčiny.

01:49

Krátky tlak Alpiqu končí za brankou Plzně, která se záhy chystá do protiútoku.

01:14

Po pravém křídle zavezli míček do útočného pásma Gřonka s Ondřejem Benediktem, který po chvíli pozdravil z mezikruží Jirotku rychlou střelou zápěstím.

00:07

Na úvodní buly úspěšnější domácí Alpiq, ten rozehrává z obranného pásma.

00:01

HBC ALPIQ Kladno: Jirotka (Hájek) – Kudela, Pospíšil, Dědič (C), Haisman, Soukup, Rejthar, Šícha – Potekhin, Špaček, Štěpáník, Pražák, Kohout, Hnízdil, Ogurčák, Barnošák, Šrámek, Nosek, Novák.

HBC Plzeň: Kráčina (Navara) – Benedikt, Pokorný, Kunzmann, Pejchar, Pauer, Vodrážka, Vágner – O. Benedikt, Průcha, Malý, Hanuš, Kavalír, Krch, Švarc, Kolařík, Kastner, Krásný, Gřonka, Kejř, Forejt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

1:2

Branky a nahrávky: 11. Štěpáník (Hnízdil, Špaček) – 9. Pejchar (Pokorný), 36. Pejchar (Pokorný)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Kudela, Pospíšil, Dědič (C), Haisman, Soukup, Rejthar, Šícha – Potekhin, Špaček, Štěpáník, Pražák, Kohout, Hnízdil, Ogurčák, Barnošák, Šrámek, Nosek, Novák

Rozhodčí: Boháček a Kralovič

08:35 PLZ 0:1 Pejchar (Pokorný)
10:22 KLA 1:1 Štěpáník (Hnízdil, Špaček)
10:40 PLZ 2 Kejř, krosček
12:36 KLA 2 Nosek, držení hole
18:11 KLA 2 Hnízdil, nedovolené bránění
18:54 KLA 2 Barnošák, příliš mnoho hráčů na hřišti