06.04.2017, 02:07 • Verizon Center, Washington • Jan Prošek

Tipsport: 1.8 4.0 4.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do zápasu nenastoupil český ani slovenský hokejista. (04:41:11)
1. Braden Holtby (WSH) 24 zák., 0 gólů, 100%
2. Jevgenij Kuzněcov (WSH) 1+1
3. Marcus Johansson (WSH) 0+2
Washington Capitals získává Presidents' Trophy. Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas 2:0. K zisku bodů pomohl výborný taktický výkon, dva vstřelené góly a precizní defenzivní hra.

59:58

Braden Holtby odrazil kotouč nad sebe, a pak se před jeho brankou odehrála nepřehlední situace, puk před brankovou čárou.

59:30

Rangers hrají ve svém obranném pásmu, domácí už se radují, vědí, že vyhrají a získají Prezidentův pohár.

59:17

J. T. Miller se neprobojoval do šance, následně domácí odehráli přes všechny čáry. Píská se zakázané uvolnění.

58:50

New York Rangers hraje v šesti, zkouší to bez brankáře. Domácí brankář drží puk, buly v útočném pásmu Rangers.

58:40

T. J. Oshie skvěle za svou brankou zastavil akci hostujícího celku, následně se do rozehrávky zapojil Braden Holtby.

58:14

Na New Yorku je vidět snaha s výsledkem něco udělat, zatím se ale nemůže probojovat do útočného pásma.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:30

Washington už ví, že tento zápas vyhraje. Henrik Lundqvist musel likvidovat další střelecký pokus.

57:07

Kevin Hayes zavezl kotouč do útočného pásma, ale ke střele se přes dobrou defenzivu domácího celku nedostal.

56:00

Čtyři minuty zbývají do konce třetí třetiny. Domácí mají puk pod kontrolou a dostávají se do útočného pásma za velké podpory fanoušků.

55:30

Henrik Lundqvist kryje střelecký pokus Karla Alznera.

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Daniel Winnik vybojoval kotouč a prošel až do útočného pásma. Tam byl zatlačen za branku.

54:50

Dan Girardi se dostal přes útočnou modrou, následně Capitals vyhodili puk přes všechny lajny, a tak se píská zakázané uvolnění.

54:20

Mnoho času už hokejisté hostujícího celku na zdramatizování zápasu nemají, navíc se nemohou dostat na delší dobu ke kotouči.

53:47

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou New Yorku.

2:0

Branky a nahrávky: 35. Ovečkin (Kuzněcov, Ma. Johansson), 46. Kuzněcov (Ma. Johansson, Williams)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Alzner, Schmidt, Orpik, Niskanen, Orlov, Shattenkirk – Ovečkin, Bäckström, Oshie – Ma. Johansson, Kuzněcov, Williams – Connolly, Eller, Burakovsky – Winnik, Beagle, T. Wilson.

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – M. Staal, Klein, Skjei, Girardi, Br. Smith, Holden – Kreider, Stepan, Bučněvič – J. T. Miller, Zibanejad, Pirri – Grabner, K. Hayes, Vesey – T. Glass, Lindberg, Puempel.

Rozhodčí: Nicholson, Kowal – Brandon Gawryletz, Murphy

Diváci: 18 506

21:05 NYR 2 Kreider, držení protihráče
21:53 WSH 2 Williams, držení hole
22:56 NYR 2 HL J. T. Miller, příliš mnoho hráčů
32:34 WSH 2 Alzner, hrubost