29.03.2017, 18:00 • Sportovní hala Most • 25. kolo • Jiří Rybář

Tipsport: 1.15 13.0 7.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jeřábková prošla sama až na brankoviště a prostřelila Dolákovou. (28:22)

60

Kostelná z dorážky překonala Müllnerovou. (27:22)

59

Mikulčík znovu utekla všem bránícím hráčkám a jen potvrzuje výhru Mostu. (27:21)

59

Míšová přidává další branku z pivota, Porubanky jakoby už rezignovaly na utkání. (26:21)

58

Mikulčík dostala přihrávku do brejku a navyšuje vedení Černých andělů, vypadá to, že je hotovo. (25:21)

57

Jeřábková se prosazuje po rychlé střele z pravé spojky. (24:21)

56

Konečná ihned kontruje na druhé straně. (23:21)

56

Szarková proměňuje další sedmičku Mostu. (23:20)

55

Šviráková z velké dálky prostřelila Müllnerovou. (22:20)

55

Růčková si seběhla až na pivota a střelou do protipohybu Dolákové byla úspěšná. (22:19)

53

Mikulčík z levého křídla nedala Dolákové střelou pod břevno žádnou šanci. (21:19)

53

Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Eva Minarčíková). (20:19)

52

Míšová z pivota vrací vedení na stranu Černých andělů. (20:19)

51

Jeřábková ze střední spojky překonala Dolákovou. (19:19)

49

Kostelná ze střední spojky schovala svou střelu za bránící hráčku a Müllnerové se v brance ani nehnula, Poruba tak znovu vede necelých jedenáct minut před závěrečnou sirénou. (18:19)

49

Míšová z pivota překonala Dolákovou. (18:18)

48

Šviráková ze sedmičky překonala Müllnerovou střelou mezi nohy. (17:18)

46

Růčková znovu srovnává,zdá se, že dnes se bude bojovat až do samého závěru o body. (17:17)

45

Kostelná zaskočila Müllnerovou střelou do protipohybu mostecké brankařky. (16:17)

44

Szarková proměňuje sedmičku a srovnává stav. (16:16)

43

Kostelná zase dostala a příliš mnoho volného prostoru k zakončení od mosteckých hráček a Poruba znovu vede. (15:16)

42

Marčíková ze střední spojky zamířila přesně k levé tyči mostecké branky. (15:15)

42

Růčková proměňuje sedmičku a vrací vedení na stranu Černých andělů. (15:14)

40

Szarková srovnává střelou do dolní poloviny branky. (14:14)

38

Mikulčík prostřelila Dolákovou z levého křídla. (13:14)

37

Kovářová střílí první branku Černých andělů ve druhé půle a snižuje tak na rozdíl dvou branek. (12:14)

36

Před Marčíkovou se teď otevřela doslova dálnice, a tak pro ní nebyl žádný problém prostřelit Müllnerovou. (11:14)

32

Kostelná z levé spojky překonala Müllnerovou. (11:13)

30

Konečná z pivota znovu překonala Müllnerovou, které se v posledních minutách moc nedaří. (11:12)

27

Konečná dostala přesný pas na pivota a svou střelou o zem se nemýlila. (11:11)

27

Růčková z podstřelu překonala Dolákovou. (11:10)

24

Kovářová střelou z velké dálky srovnává. (10:10)

24

Na konci dobré kombinační akce Poruby byla zakončující Konečná. (9:10)

22

Dvořáková z pivota střelou o zem překonala Dolákovou. (9:9)

21

Ze střední spojky je dnes velmi efektivní Marčíková, která znovu nedala svou dělovkou Müllnerové šanci. (8:9)

21

Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná). (8:8)

20

Tomašechová se dostala do brejku po rychlém výhozu a máme srovnáno! (8:8)

20

Šviráková překonala Müllnerovou střelou mezi nohy. (8:7)

19

Jeřábková se teď doslova probila jako tank až na brankoviště a prostřelila Dolákovou. (8:6)

18

Marčíková z podstřelu ze střední spojky zaskočila svou střelou Müllnerovou. (7:6)

17

Minarčíková znovu při signalizované pasivitě Poruby prostřeluje Müllnerovou a Slezanky jsou znovu na dostřel. (7:5)

15

Šviráková doslova za pět minut dvanáct dokázala dostat míč za brankovou čáru při signalizované pasivitě. (7:4)

15

Tomašechová z pravého křídla perfektně trefila odkrytý prostor u pravé tyče mostecké branky. (7:3)

14

Chmelařová z pravého křídla prostřelila Dolákovou. (7:2)

13

Jeřábková přeskočila bloky na levé spojce a trefila přesně prostor na bližší tyči. (6:2)

12

Růčková z pravé spojky trefuje svou první branku v dnešním utkání. (5:2)

12

Šviráková proměňuje sedmičku a Poruba snižuje. (4:2)

12

Žlutá karta pro realizační tým DHK Baník Most. (4:1)

12

Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Kateřina Dvořáková). (4:1)

11

Jeřábková ze střední spojky propálila vše co jí stálo v cestě. (4:1)

9

Tomašechová orazítkovala jen tyč mostecké branky a z následného kontru dokázala dostat míč za brankovou čáru Mikulčík. (3:1)

6

Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Diana Tomašechová). (2:1)

6

Chmelařová posílá dnes poprvé Černé anděly do vedení svou střelou pod břevno z pravé spojky. (2:1)