28:22

konec (11:12)

29.03.2017, 18:00 • Sportovní hala Most • 25. kolo • Jiří Rybář

Tipsport: 1.15 13.0 7.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno, Černí andělé si připisují dva body do tabulky. Dnes se k vítězství nad houževnatým soupeřem doslova protrápili. Poruba předvedla v prvních 45 minutách velmi dobrý a koncentrovaný výkon, jenže Černí andělé v závěru doslova dominovali. (19:24:23)

Konec zápasu. (28:22)

60

Jeřábková prošla sama až na brankoviště a prostřelila Dolákovou. (28:22)

60

Kostelná z dorážky překonala Müllnerovou. (27:22)

59

Mikulčík znovu utekla všem bránícím hráčkám a jen potvrzuje výhru Mostu. (27:21)

59

Míšová přidává další branku z pivota, Porubanky jakoby už rezignovaly na utkání. (26:21)

58

Mikulčík dostala přihrávku do brejku a navyšuje vedení Černých andělů, vypadá to, že je hotovo. (25:21)

57

Jeřábková se prosazuje po rychlé střele z pravé spojky. (24:21)

56

Konečná ihned kontruje na druhé straně. (23:21)

56

Szarková proměňuje další sedmičku Mostu. (23:20)

55

Šviráková z velké dálky prostřelila Müllnerovou. (22:20)

55

Růčková si seběhla až na pivota a střelou do protipohybu Dolákové byla úspěšná. (22:19)

53

Poslední time-out si vybírá Sokol Poruba. (21:19)

53

Mikulčík z levého křídla nedala Dolákové střelou pod břevno žádnou šanci. (21:19)

53

Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Eva Minarčíková). (20:19)

52

Míšová z pivota vrací vedení na stranu Černých andělů. (20:19)

51

Jeřábková ze střední spojky překonala Dolákovou. (19:19)

49

Kostelná ze střední spojky schovala svou střelu za bránící hráčku a Müllnerové se v brance ani nehnula, Poruba tak znovu vede necelých jedenáct minut před závěrečnou sirénou. (18:19)