Tipsport Liga (SR) play-off

HK 32 Liptovský Mikuláš – HK DUKLA Trenčín

3:2

po prodl. (0:2, 0:0, 2:0 - 1:0) Stav série: 1:0

26.03.2017, 17:00 • SE aréna • Baráž • Roland Hric (@rolandhric), Michael Hruška sk

Tipsport: 2.37 4.4 2.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Liptáci dnes predviedli dokonalý obrat. Po tom ako prehrávali 0:2 dokázali v tretej tretine streliť dva góly zásluhou Krišku a Cibáka. V predĺžení hrali dlhú dobu Liptáci v oslabení a Trenčania si vypracovali viacero sľubných príležitostí. O víťazstve Liptovského Mikuláša a dvoch bodoch napokon rozhodol Uram. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:41:31)

67:33

Liptovský Mikuláš dal gól!
MAREK URAM bol v rýchlom protiútoku. Mohol prihrávať Matúšovi Sukeľovi no rozhodol sa pre strelu. brankár strelu zastavil, ale puk napokon prekĺzol za jeho chrbát. Asistencie: Tomáš Nádašdi, Matúš Sukeľ.

67:16

Domáci v plnom počte.

66:41

Po ofsajde Trenčína sa vhadzuje v strednom pásme. Trenčín sa už nasťahoval do útočného pásma. Holenda vystrelil od modrej čiary, ale brankár puk vyráža.

66:02

Liptákom sa napokon puk podarilo vyhodiť a na chvíľu sa oslobodzujú.

65:47

Drgoňovu strelu Nagy vyráža, ale Trenčín zostáva pri puku.

65:19

Trenčín vyhral buly a zostáva v útočnom pásme.

65:15

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Stehlík – 2 min., vrazenie na mantinel).

60:01

Začalo sa predĺženie.
Liptáci po veľkom úsilí a veľkom množstve gólových príležitostí napokon zaslúžene vyrovnali, keď v trestnom strieľaní strelil gól Cibák. V riadnom hracom čase sa tak zápas skončil výsledkom 2:2. Pokračovať sa bude v päťminútovom predĺžení 3 na 3.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:32

Švec nahodil zo stredného pásma puk na Nagya, ten si ho pristavila a napokon ho prikryl a hru prerušuje.

58:46

Vybíral je s pukom za bránou. Nemal však komu prihrať a obrancovia Trenčína mu puk vypichli.

57:23

Starostova strela trafila Nagya do masky a hra sa prerušuje.

57:09

Cibák spoza brány perfektne našiel osamoteného Stehlíka. Jeho strelu Volden zastavila a hra sa prerušuje.