26.03.2017, 00:00 • Barclays Center, New York • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 3.2 3.76 2.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

David Pastrňák (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:33
David Krejčí (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:26
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:32 (03:42:00)

1. Riley Nash (BOS) 2+0
2. Anton Chudobin (BOS) 18 zák, 1 gól, 94,7%
3. John Tavares (NYI) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 19-18; Zablokované střely: 17-13; Vhazování: 49%-51%; Hity: 29-26; Přesilové hry: 0/6-0/3; Trestné minuty: 6-12.

Riley Nash dvěma góly zařídil obrat Bruins, kteří dokázali dobýt led Barclays Center a v důležitém souboji o druhou divokou kartu zajišťující účast v playoff porazili Islanders. Domácí hokejisté měli několik šancí na vyrovnání a zahráli si šest přesilových her, jenže ani jednu nevyužili a John Tavares v největší šanci orazítkoval horní tyč. Skvěle zachytal Anton Chudobin, který inkasoval pouze jeden gól. Konečný výsledek: New York Islanders 1 Boston Bruins 2.

59:47

Bruins se podařilo krkolomně vyhodit puk do středního pásma a vypadá to, že už to zvládnou!

59:00

Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:44

Thomas Greiss vystartoval na střídačku a brány Islanders je prázdná! Příliš času už na vyrovnání nemají.

57:43

David Krejčí na levém křídle od modré čáry napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která od modré čáry a hrazení mířila do brány, Thomas Greiss ji ale fantasticky zastavil!

57:43

Islanders se usadili v útočném pásmu a lze očekávat, že Thomas Greiss za pár okamžiků vystartuje na střídačku.

57:13

Josh Bailey z vrcholu pravého kruhu nahazoval puk před bránu na teč, jenže jeho nahození bylo sraženo do rohu.

57:02

Dnešní utkání sleduje 15795 diváků.

56:56

Brock Nelson v pravém kruhu pro vhazování vypálil rychle zápěstím, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány a náruče připraveného Antona Chudobina.

56:16

Patrice Bergeron se snažil na opačné straně prosadit v blízkosti pravé tyče, jenže byl příliš blízko Thomase Greisse, který jeho pokus ukryl v náručí. Po úspěšném zákroku brankáře Islanders následuje reklamní přestávka.

55:14

Casey Cizikas na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele s příklepem, která měla gólové parametry, po drobné teči ale zasvištěla nad bránu Bruins!

54:56

Islanders jsou ve třetí třetině lepší, jenže po brance Rileyho Nashe, který se dnes prosadil dvakrát, stále prohrávají.

53:49

Bruins přečkali další klíčovou přesilovou hru, během které už byl Anton Chudobin překonaný, jenže ho zachránila tyč. David Backes je zpět na ledě.

53:11

Joshua Ho-Sang v blízkosti levé tyče zamíchal s pukem a poté krásnou zpětnou přihrávkou našel na vzdálenější pravé tyči Johna Tavarese, který mohl puk uklízet do prázdné sítě, protože Anton Chudobin šel rychle k ledu, jenže orazítkoval horní tyč, od které se puk odrazil zpět do hry!

1:2

Branky a nahrávky: 11. Tavares (Jo. Bailey, B. Nelson) – 11. Riley Nash, 45. Riley Nash (D. Moore)

New York Islanders: Greiss (Halák) – Leddy, Pelech, de Haan, Hamonic, Seidenberg, Mayfield – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), Beauvillier, Ho-Sang – Prince, B. Nelson, Chimera – Gionta, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Doug Weight.

Boston Bruins: Chudobin (McIntyre) – Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, C. Miller, K. Miller – Marchand, Bergeron (A), Backes – Stafford, Krejčí (A), Pastrňák – Vatrano, Spooner, J. Hayes – D. Moore, Riley Nash, Acciari. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

Rozhodčí: Lee, Charron – Barton, Cameron

Diváci: 15 795

10:05 NYI 1:0 Tavares (Jo. Bailey, B. Nelson)
10:41 BOS 1:1 Riley Nash
14:02 NYI 2 Leddy, držení protihráče
16:19 BOS 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Vatrano