Play-off 2. ligy, skupina Sever

HC Vlci Jablonec nad Nisou – HC Kobra Praha

6:5

po prodl. (2:3, 1:0, 2:2 - 1:0) Stav série: 1:1

25.03.2017, 18:00 • Městský zimní stadion, Jablonec nad Nisou • Semifinále • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.3 4.5 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:58

Jablonec nad Nisou jde znovu do čtyř, to může být rozhodující. Na dvě minuty za podražení byl vykázán Michal Pavlů (JBL). Tomu se rozhodnutí sudích hodně nelíbilo a na rozhodčího téměř vystartoval, čároví rozhodčí jej však zahnali na trestnou lavici. Bude se hrát čtyři na tři.

56:59

Vlci hráli v šesti, za což odjel na dvě minuty na trestnou lavici David Homolka (JBL). Odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

54:20

Luboši Vackovi (KOB) se toto rozhodnutí nejspíš nelíbilo a poznamenal něco vůči rozhodčím, za což dostal desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

53:51

Kobra Praha si zahraje znovu přesilovku. Tomáš Demel (JBL) dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Dočkáme se vyrovnávací branky?

49:11

Domácí budou hrát opět ve čtyřech. Na dvě minuty byl vyloučen za podražení brankář Jiří Stejskal (JBL). Trest za něj odpyká Marek Frk.. Domácímu trenérovi a vedoucímu mužstva se to nelíbilo a diskutovali s rozhodčími, ti však své rozhodnutí nezměnili.

39:13

Domácí jdou do čtyř. Za podražení v útočném pásmu dostal dvě minuty David Homolka (JBL).

36:47

Patrik Kuchta (KOB) a Lukáš Tuma (KOB) jsou na trestné lavici za hrubost/držení. Vyloučený Vacek nemohl na trestnou lavici, jelikož má zlomenou brusli. Trest za něj odpykává Lukáš Tuma. Za Jablonecké pyká na dvě minuty za hrubost Jiří Babec (JBL).

33:55

Jeden z hostujících hráčů byl hákován ve středovém kruhu, za což byl Jiří Moravec (JBL) na dvě minuty vyloučen.

29:21

Na dvě minuty za nedovolené bránění byl vykázán Jiří Babec (JBL).

22:25

Po menší strkanici u jablonecké branky se bude hrát ve čtyřech. Tomáš Brokeš (JBL) dostal menší trest za napadení a Martin Matějček (KOB) za krosček.

19:09

Na dvě minuty byl vykázán za nedovolené bránění Jakub Jedlička (KOB).

12:06

První vyloučení zápasu. Na dvě minuty za faul vysokou holí dostal menší trest Lukáš Tuma (KOB).

6:5

Branky a nahrávky: 6. Bříška (Nevyhoštěný, Moravec), 9. Mulač (Pilař, Homolka), 21. Nevyhoštěný (Bříška), 45. Nevyhoštěný (Bříška), 46. Homolka (Mulač, Demel), 66. Havlas (Bříška) – 1. Slanina (Vlach), 12. Matějek (Pulkrab, Vlach), 19. Tuma, 43. M. Matějček (Vlach, Slanina), 56. Švaříček (Vlach, M. Matějček)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Vích) – Moravec (A), Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Bílek, Hubáček – Nevyhoštěný, Bříška (C), Havlas, Homolka, Demel, Babec, Mulač, Brokeš, Frk, Gecko, Pulec, Švik

HC Kobra Praha: P. Bílek (Ponikelský) – D. Bílek, J. Verbík, Švaříček, R. Verbík, Valík, Vacek – M. Matějček, Jedlička, Antončík (A), Vlach, Šteiner, Slanina (A), T. Matějček, Pulkrab, Tuma, Hlinka, Kysela, Kuchta, Jakeš (C)

Rozhodčí: Veinfurter, J. Doležal – Čížek, Křivohlavý

00:54 KOB 0:1 Slanina (Vlach)
05:53 JBL 1:1 Bříška (Nevyhoštěný, Moravec)
08:55 JBL 2:1 Mulač (Pilař, Homolka)
11:26 KOB 2:2 Matějek (Pulkrab, Vlach)
12:06 KOB 2 Tuma, vysoká hůl