2:6

konec (1:4, 0:2, 1:0)

25.03.2017, 10:30 • Malá hala FORTUNA arény • Klára Petrásková

Já se s vámi pro tuto chvíli již loučím, přeji hezký zbytek víkendu a u dalším onlajnů se těším na shledanou! (12:46:34)
Konec zápasu je tu a s ním i přerovské vítězství. O něm Zubři rozhodli především ve skvělé tříminutovce první třetiny, kdy se jim povedlo vstřelit hned čtyři góly. V dalším průběhu klání pak přidali ještě další dva zásahy, přičemž Plzni povolili jen dvě branky, a vyhráli tak 6:2. Hattrickem se navíc blýskl přerovský kapitán Martin Ryšavý.

59:47

V samém závěru třetí třetiny je ještě za faul loktem vyloučen přerovský Stanislav Svozil.

58:53

Dominik Plecitý mířil zprava na bližší tyč, tam se ale mihla Suchánkova lapačka, která ránu zneškodnila.

58:24

Vyrovnaný bruslařský souboj o puk vyhrál hráč Plzně, jenž tak nedovolil svému soupeři zakončit.

57:56

Nahrávka zpoza brány v podání Aleše Matouška se ke spoluhráčům v mezikruží nedostala.

57:38

Technického prohřešku v podobě ofsajdu se dopustili Západočeši a vhazovat tak sudí budou ve střední třetině.

56:38

Oba týmy bruslí v pěti, trestné lavice jsou po delší době zase prázdné.

55:33

Plzeň právě vstřelila branku!
Plzeňští střílejí svůj druhý gól a snižují stav duelu na 2:6! A pomohlo jim k tomu i trochu štěstí, neboť rána ALEŠE MATOUŠKA byla při svém putování do sítě snad dokonce dvakrát ztečována. Bez asistence.

55:01

Stanislav Svozil mířil jen těsně mimo bránu.

54:38

Možná Bočan ani nevěděl jak, ale dokázal jak vyrazit ránu zprava, tak zalehnout Jobánkovu dorážku!

54:22

Jenže ta brzy končí, Milan Steinbrüker se totiž provinil krosčekem a už míří na trestnou lavici.

54:02

Miroslav Štíbr fauloval kolenem a Plzeňští tak budou mít přesilovku.

53:50

Nahrávka na volného Soukupa neprošla skrz přerovskou obranu.

52:48

V pásmu se drží Plzeň a motá svému soupeři hlavu.

52:17

Současně jsou vyloučeni plzeňský útočník (sekání) a přerovský obránce (krosček). Hrát se bude ve čtyřech.

52:13

Přerov je v plném počtu, ovšem Plzeň teď měla neskutečnou gólovou příležitost! Po několika odrazech se puk dostal k Marcelu Marcelovi, kterého však pohotovým skokem dokázal vychytat Suchánek!

51:47

Střela Jonáše Kanty byla sice tečovaná, i tak si s ní ale Tomáš Suchánek poradil.

2:6

Branky a nahrávky: 20. Soukup (Jiříček), 56. Matoušek – 11. Štíbr (Svozil), 12. Ryšavý (Jobánek, Brázda), 12. Ryšavý (Svozil, Jobánek), 14. Ryšavý (Svozil), 23. Svozil (Jobánek), 26. Svozil (Jobánek)

HC Plzeň 1929: Bočan (14. – 26. Horáček) – Kanta, Dolhý, Štrunc, Jiříček, Plecitý, Špaček, Páník, Hodinář – Pešek, Altrichter, Hauser, Borák, Soukup (C), Kristl, Marcel, Steinbrüker, Korčák, Matoušek, Chasák, Schindler. Trenér: Petr Kořínek.

HC ZUBR Přerov: Suchánek (Vojtek) – Kaprál, Svozil, Nesvadba, Holík, Urban – Martinec, Štíbr, Jobánek, Ryšavý (C), Hlávka, Hradil, Brázda, Machalík, Buršík. Trenér: Pavel Neuman.

Rozhodčí: Micka – Pechánek, Kleprlík

10:45 PRE 0:1 Štíbr (Svozil)
11:10 PRE 0:2 Ryšavý (Jobánek, Brázda)
11:26 PRE 2 Kaprál, hákování
11:53 PRE 0:3 Ryšavý (Svozil, Jobánek)
13:45 PRE 0:4 Ryšavý (Svozil)