po prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)

25.03.2017, 12:30 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Martin Voltr

60:44

Hradec právě vstřelil branku!
Domácí hokejisté si ve výhodné přesilovce čtyři na tři šli jasně za svým cílem a po 44 sekundách prodloužení rozhodují o svém vítězství! LUKÁŠ PAJER z levého kruhu zamířil po ledě přesně ke druhé tyčce a stává se hradeckým hrdinou, neboť Mountfield na domácím mistrovství konečně slaví výhru – 3:2 po prodloužení! Asistence: Marek Pelda, Matyáš Budina.

53:10

Naprosto nečekaná situace vyrovnává sedm minut před koncem třetí třetiny skóre! Hradci se nezadařilo z nějaké kloudné akce, MATYÁŠ SODOMKA jen nahodil puk z dálky na Šatného, který ho k překvapení všech propustil do branky – 2:2! Asistence: Marek Pelda.

30:07

Piráti právě vstřelili branku!
Sedm sekund po přelomu utkání do druhé poloviny otáčí Chomutov skóre! Hlavní podpis na tom nese TADEÁŠ SVOBODA. Nejprve se vydal skrz hradeckou obranu k mantinelu, odkud krásně našel Döringa, jenž vystřelil z první. Tichý puk vyrazil před sebe, kde stál i Kulich, ale kotouč se dostal právě ke Svobodovi. A ten zase krásně vymetl růžek – 1:2! Asistence: Jiří Kulich, Filip Döring.

23:11

Povedená akce mladíků zpod vrcholků Krušných hor nám tady vyrovnává skóre! ŠTĚPÁN NĚMEC to provedl krásně, od modré čáry se vydal ještě kousek dopředu, obhodil si jednoho soupeře a vrátil si puk na forhend. Pak namířil parádní střelu do růžku hradecké branky nad vyrážečku Tichého a je to 1:1! Asistence: Ondřej Príhoda.

16:49

Tři minuty před první přestávkou tu máme první gól zápasu a do vedení jdou domácí hokejisté! Marek Pelda našel od hrazení Lukáše Pajera, který se do puku opřel z první a trefil tyč. Na brankovišti ale čekal MATYÁŠ BUDINA a dorazil kotouč do prázdné klece – 1:0! Asistence: Lukáš Pajer, Marek Pelda.

3:2

Branky a nahrávky: 17. Budina (Pajer, Pelda), 54. Sodomka (Pelda), 61. Pajer (Pelda, Budina) – 24. Š. Němec (Príhoda), 31. Svoboda (Kulich, Döring)

Mountfield HK: Tichý – P. Němec, Králík, Táborský, Sodomka, Boukal, Pelda (C), Hočevar – Michal Beneš, Budina, Jirků, Pajer, Matěj Beneš, Souček, Kleštinec, Hrčka, Křeček. Trenér: Jiří Janoušek.

Piráti Chomutov: Šatný (A. Strážovský) – Š. Němec, J. Strážovský, Žďárský, Jenček, Petretič, Pöschl, Kovár – Šilar, Čech, Spudich, Príhoda (C), Kulich, Svoboda, Iljuk, Kosnar, Jakab, Koblížek, Döring. Trenér: Petr Jíra.

Rozhodčí: Šindel – Marek, Ovsík.

08:21 HKM 2 Sodomka, podražení
12:03 CHM 2 Príhoda, držení hole
16:49 HKM 1:0 Budina (Pajer, Pelda)
17:39 CHM 2 Svoboda, podražení
19:33 HKM TS Králík, držení protihráče