Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu sk. "B"

HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno

2:1

konec (0:0, 1:0, 1:1) Stav série: 1:0

15.03.2017, 15:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1 • Semifinále • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

60:00

S konečným hvizdem si ještě něco za brankou Dukly vysvětluje Daniel Piskač s Janem Mlčákem a oba dva vidí dvě plus dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 5-5.

42:44

Že by šance pro hosty? Valentýn Smolko totiž ve svém pásmu podrazil soupeře a míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 3-3.

39:57

Dominick Vašíček půjde přesně 3,1 vteřiny před koncem druhého dějství ven, dostává dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 2-3.

35:23

Jihlavští se budou bránit po tom, co za katr usedá Patrik Čermák. Jsou z toho dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 2-2.

30:25

Celá akce skončila tím, že Jan Sedláček fauloval a jde si sednout za podražení. První přesilová hra zápasu patří Dukle.

Na vyloučení: 1-2.

29:57

Nikoliv jedno a úvodní vyloučení zápasu, ale hned dvě naráz. Za brankou Komety se sudímu Barkovi nelíbila vysoká hůl Ondřeje Svobody, stejně tak sekání Radka Kučeříka. Oba dva dostávají dvě minuty.

Na vyloučení: 1-1.

2:1

Branky a nahrávky: 32. Najman (V. Brož, Rašín), 57. P. Brož (Brož, Najman) – 44. Kavický (Konečný)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – P. Brož, Rašín, Winkler, Smolko, Křišta, Piskač, Barák – Chlubna, Juda, Pigl – V. Brož, Najman, Menšík – Svoboda, Čermák, Zadražil – Krajíček, Mihulka. Trenér: Petr Svoboda

HC Kometa Brno: Kašpar (Vystavěl) – Studený, Kučeřík, Mlčák, T. Sedláček, Holemý, J. Sedláček, Furch – Meluzín, Konečný, Kavický – Popelka, Vašíček, Malý – Hubáček, Jedlička, Brabenec – Rašovský, Bartes. Trenér: Marek Moskal

Rozhodčí: Barek – Čížek, Křivohlavý

29:57 JIH 2 Svoboda, vysoká hůl