Prešov Warriors – ČVUT Engineers Prague

0:6

konec (0:1, 0:2, 0:3)

13.03.2017, 18:00 • Prešov • 16. kolo • Adam Dořák

Technika Praha dnes jednoznačně svého soupeře přejela. Prešovu hosté nasázeli šest branek a brankář Příhoda se může radovat z vychytaného čistého konta. To je ode mě vše, na shledanou. (20:15:53)

59:30

Tým Technika Praha právě vstřelil branku! Hosté se ještě 30 sekund před koncem zápasu prosazují a dávají šestou ranku domácím. Autorem branky je MIROSLAV ŽÁČEK. Bez asistence.

47:22

Tým Technika Praha právě vstřelil branku! Autorem branky je JAN FIALA. Asistence: Vítězslav Pálka.

42:52

Tým Technika Praha právě vstřelil branku! Hosté využívají přesilovou hru a dávají čtvrtou branku. Autorem branky je OLNDRICH HEŽA. Asistence: Martin Dulovec.

41:25

Vyloučení v týmu Prešov Warriors (Socha – 2 min., vysoká hůl).

40:01

Hosté ve druhé třetině navýšili skóre na 3:0. Domácí budou muset ve třetí třetině zabrat, pokud chtějí pomýšlet na nějaké body z dnešního zápasu. Střely na branku ve druhé třetině: 10:11

40:00

32:19

Hosté v plném počtu. Domácím se v přesilové hře nepodařilo skórovat.

30:19

Heža je vyloučen za faul loktem, dokáží domácí využít přesilovou hru a vstřelit branku?

28:31

Tým Technika Praha právě vstřelil branku! Hosté se prosazují potřetí! Autorem branky je JIŘÍ KRATOCHVÍL. Asistence: Olndrich Heža.

25:14

Tým Technika Praha právě vstřelil branku! Hosté odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek. Autorem branky je TOMÁŠ HLAVÁČ. Asistence: Vojtěch Potocký.

20:01

Po první třetině vedou hosté 1:0 zásluhou Potockého. Střely na branku – 13:13

20:00

19:10

Vyloučení v týmu Technika Praha (Zilcher – 2 min., držení protihráče).

18:33

Vyloučení v týmu Prešov Warriors (Hrivňák – 2 min., hákování).

17:24

Vyloučení v týmu Technika Praha (Kolář – 2 min., hákování).

0:6

Branky a nahrávky: 12. Potocký (Hlaváč, Žáček), 26. Hlaváč (Potocký), 29. Kratochvíl (Heža), 43. Heža (Dulovec), 48. Fiala (Pálka), 60. Žáček

Prešov Warriors: Cmorej (Konečný) – Hrušovský, Mikloš, Choma, Lopaček, Štofanik, Mistrík, Weiss, Mihál, Vinc, Starovič, Socha, Hrivňák, Pala, Masaryk, Dimun, Štelbacký.

ČVUT Engineers Prague: Příhoda – Vostracký, Kuruc, Kordík, Babický, Pálka, Hupka, Popek, Heža, Fiala, Hlaváč, Zilcher, Kratochvíl, Potocký, Kolář, Dulovec.

Rozhodčí: M. Smrek – V. Wolf, P. Nazarej

05:53 TKP 2 Pálka, nedovolené bránění
07:44 TKP 2 Babický, příliš mnoho hráčů
10:20 PRW 2 Starovič, držení protihráče
11:44 TKP 0:1 Potocký (Hlaváč, Žáček)
17:24 TKP 2 Kolář, hákování
18:33 PRW 2 Hrivňák, hákování